Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

Automaty outdoor

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam, można powiedzieć, że sezon outdoroowy można uznać za otwarty, a Ja obudziłem się dopiero wczoraj, że trzeba jakieś zapasy na zimę ogarnąć, przechodząc do meritum sprawy mam kilka pytań do Was doświadczonych farmerów.

1. Czytałem wczoraj, że automaty nie potrzebują dużo słońca prawda to? i że wszystkie automaty wyrosną w polsce (co bardzo Mnie zdziwiło)
    2. Chciałbym zacząć w tym sezonie już od sposobów bardziej profesjonalnych dla Moich roślinek, a więc sprawdzanie ph ziemi, jak to robicie? Są do tego specjalne przyrządy, które mogę zakupić przez internet? Jaka jest odpowiednia liczba na skali ph dla naszych roślinek?

Pozdrawiam serdecznie.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    właśnie automaty chyba potrzebują dużo tego słońca Automaty outdoor
    Za każdą mądrą podpowiedź leci gruby blant w waszą stronę.
    Zesłał mi Cię Bóg, bejbi, to jakiś cud jest w tym
    Chuj z tym, że dziś jointy, jutro siwy dym
    Zresztą jakie to ma dzisiaj znaczenie?
    Tylko kush, kush, bejbi to nasze przeznaczenie
    0 0

3. Post #3
    https://forum.nasionakonopi.pl/

Tutaj masz odp. na twoje pytania
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez biggame Zobacz posta
    właśnie automaty chyba potrzebują dużo tego słońca Automaty outdoor
    Tak?

https://forum.nasionakonopi.pl/140,ja...atycznych.html

W tym temacie jest wyraźnie napisane

Odmiany autokwitnące niemalże od razu po wzejściu zaczynają wytwarzać kwiaty, niezależnie od ilości światła, jakie otrzymują.

Coś źle zrozumiałem?
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Weedsla Zobacz posta
    Tak?

https://forum.nasionakonopi.pl/140,ja...atycznych.html

W tym temacie jest wyraźnie napisane

Odmiany autokwitnące niemalże od razu po wzejściu zaczynają wytwarzać kwiaty, niezależnie od ilości światła, jakie otrzymują.

Coś źle zrozumiałem?
    Nim więcej słońca, tym większe urosną
    Nie ma takiej siły by nam palić zabronili
    my te topy wciąż kruszymy tak od wielu lat
    0 0

6. Post #6
    Tak, tego jestem świadom lecz moje pytanie jest bardziej typu czy automat urośnie np. w lesie przy małej ilości słońca, bo wiadomo że nie-automaty nie miały by praktycznie szans w takich warunkach wyrosnąć.
    0 0

7. Post #7
    Mało slonca mala roslinka i na odwrot
    0 0

8. Post #8
    z mala iloscia swiatla prawdopodobnie urosnie no ale co ci po takiej malej roslinie jak ci wyjdzie malo palonka Automaty outdoor lepiej dac wiecej slonca,swiatla i miec wiecej palonka i byc zadowolonym z wlasnej roślinki Automaty outdoor
    0 0

9. Post #9
    racja, zrobię chyba tak że 2-3 nasionka wykiełkuje w miejscu gdzie jest mniej światła a resztę w miejscu nasłonecznionym, dzięki temu porównam ile straciłem gram w terenie mało nasłonecznionym.

Panowie a co do ph ziemi jak mam to sprawdzić czy roślina ma dobre ph?
    0 0

10. Post #10
    Nie rób tak bo w lesie będziesz miał tylko badyl i nic z tego nie będzie a później będziesz żałował mówię ci wszystkie na słonce

--- Dodano ---

ocet i woda sodowa jak sie nie myle poczytaj o tym na forum domowe sposoby sprawdzania pH
    0 0

11. Post #11
    Własnie chodzi o to ze pełnosezonowki nie potrzebuja duzo slonca . Automaty po wyjsciu z ziemi musza miec slonce bo zaczna sie wyciagac i zrobi ci sie takie gowno, mi 3 lata temu na rozgalezieniach wychodzily tylko male bobki i liscie byly cale z zywicy na auto. Wiec nwm czy bez slonca cos ci wyjdzie. Automaty outdoor
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl