Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Marihuana medyczna a marihuana rekreacyjna

Siemka
    Ciężko mam znaleźć informacje (rzetelne) na ten temat
    czy jest jakaś różnica pomiędzy marihuana rekreacyjną a medyczną teraz wszędzie sie czyta/słyszy o tym nacisku na słowo "medyczna"
    kiedyś przeczytałem pewne stwierdzenie
    "każdy pająk jest jadowity jeden cie uszczypnie drugi zabije tak samo każda odmiana marihuany jest lecznicza (czy tam medyczna) jedna pomoże bardziej a druga prawie wcale" jak to według was jest bo mi się wydaje że tak jak tutaj napisałem każda odmiana jest odmiana medyczną tylko media podzieliły ją na 2 różne nie wiem jak to nazwać grupy ?
    jak się mylę to poprawcie jestem ciekaw co o tym sądzicie

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Medyczna ma wysoki poziom CBD,a niski poziom THC.
    Cbd nie daje efektu psychotropowego. Medyczna po prostu nie klepie,a jak klepie to slabo.

--- Dodano ---

No i glownie cbd ma właściwości medyczne.
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez zlapmniejeslipotrafisz Zobacz posta
    Medyczna ma wysoki poziom CBD,a niski poziom THC.
    Cbd nie daje efektu psychotropowego. Medyczna po prostu nie klepie,a jak klepie to slabo.
    Nieprawda.

Ogromna część pacjentów potrzebuje thc tak samo jak Cbd.
    Tak na prawdę każda marihuana ma zastosowanie medyczne. Natomiast typowo medyczne odmiany maja po prostu odpowiednio dobrane proporcje kannabinoli i terpenów poprzez czasochłonną hodowle. Marihuana to nie tylko thc i Cbd równie ważne są CBC, cbg, thcv, cbdv. Wszystkie te kannabinole mimo, że nie są psychoaktywne odgrywają ogromną rolę we właściwościach medycznych marihuany.
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.
    4 0

4. Post #4
    Sa tez wciąż słabo przebadane jak i kannabinoidy występujące w organizmie naturalnie.
    Nie wiedzą jeszcze po co nam są a już wiedzą jakie choroby można nimi leczyćMarihuana medyczna a marihuana rekreacyjna

Ogólnie to temat rzeka i wychodzę z założenia ze mimo wszystko warto jarac traweMarihuana medyczna a marihuana rekreacyjna
    0 0

5. Post #5
    Aż tak słabo przebadane nie są
    Marihuana medyczna a marihuana rekreacyjna
    -Może trzeba lepiej edukować?
    -Ludu nie da się wyedukować. Genetyki pani nie zmieni.
    Wyedukowany idiota jest gorszy od niewyedukowanego idioty.
    -Bo?
    -Bo myśli, że nie jest idiotą.
    5 0

6. Post #6
    Tak jak napisalem wyzej. Wiemy na co pomagają,ale nie wiemy jak dzialaja.
    0 0

7. Post #7
    jednym słowem pomaga na własnej skórze się przekonałem że pomaga
    ale wnioskując każda odmiana jest odmianą medyczną tyle że jedna bardziej druga mniej tak ? można to potwierdzić ??
    1 0

8. Post #8
    Zapewne tak...... każda ma właściwości lecznicze, thc również odgrywa pewną rolę na tej płaszczyźnie....
    Trzeba próbować odmian na różne stany, czy z thc czy cbd.....wybór należy do każdego.
    Teraz odmianę można dopasować do własnych potrzeb, może być np. rekracyjno-medyczna.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl