Zobacz wyniki ankiety: Najzajebistszą fotę w grudniu zaprezentował...

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Buc

0 0%
  • Cardcarp

6 15.00%
  • Evidox

3 7.50%
  • Jagodowy Lol

1 2.50%
  • kaczy89

6 15.00%
  • marcopolo

2 5.00%
  • Mroczny Pomiot

9 22.50%
  • OUTsider

3 7.50%
  • przezorny

1 2.50%
  • Suchar.

9 22.50%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
  1. Post #1

Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

Ho, ho, ho! Nie mam pojęcia jak dobrzy czy niedobrzy byliście przez caluteńki 2017 rok, ale los sprawiedliwie
    i po równo pokarał Was moim powrotem na naszego Forum łono Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Przybyłem, zobaczyłem, no i wziąłem się...
    za sprzątanie i za organizowanie konkursów - Elo, oto jestem! Na początek odpalamy świateczno - noworoczną
    edycję naszego klasyka - łapcie za telefony, aparaty, czy zegarki z melodyjką i nakurwiajcie dziarsko świąteczno
    marihuanowe foty! Muszą spełniać dwa podstawowe wymogi: ukazywać nasze ukochane roślinki w jakiejkolwiek
    fazie swojego życia, oraz zawierać jakiś przynajmniej jeden choćby niewielki akcent świąteczny lub sylwestrowy.
    Sami decydujcie co to będzie. O pozostałych wymogach przeczytacie tradycyjnie gdzieś tam na samym dole postu.
    Od teraz w naszym konkursie pojawia się pewne urozmaicenie, a mianowicie, co bardziej twórczy uczestnicy
    zyskują dodatkowe szanse na wygranie zajebistych nasionek. Wystarczy, że w dowolny sposób skomentują,
    opiszą swoje zdjęcia. Jednoosobowe jury w osobie Ojca Dyrektora Seedfarm wybierze dwa najlepsze jego
    zdaniem komentarze do zdjęć i nagrodzi je losowo wybranymi pestkami z dodatkowej puli,
    spośród firm takich jak RQS, Female Seeds, czy Carpathians Seeds.

Zdjęcia konkursowe zgłaszać możecie dokładnie do godz. 23:59, 31 grudnia 2017r.

Nagrody w tym miesiącu to:

Za zajęcia pierwszego miejsca:
    8 wybranych nasion z linii Life Seeds
    do tego
    :
    naklejki (RQS, DP)
    czapeczka z daszkiem DP
    karty do gry z RQS
    duuuży plakat format z
    losowo wybranym krzakiem
    popielniczka RQS
    grinder RQS
    bletki z DP, RQS lub GHS
    smycz z
    GHS
    ulotki: RQS Dutch Passion, Sensi Seeds, Barneys Farm, Female Seeds, GHS
    oraz umieszczenie zwycięskiego zdjęcia na stronie głównej na okres 1 miesiąca.

Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.
    Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

Za zajęcie drugiego miejsca:
    5 wybranych nasion z linii Life Seeds

do tego:
    naklejki (RQS, DP)
    czapeczka z daszkiem DP
    karty do gry z RQS
    duuuży plakat format z
    losowo wybranym krzakiem
    popielniczka RQS
    grinder RQS
    bletki z DP, RQS lub GHS
    smycz z
    GHS

Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

Za zajęcie trzeciego miejsca:
    3 wybrane nasiona z linii Life Seeds

do tego:
    naklejki (RQS, DP)
    czapeczka z daszkiem DP
    karty do gry z RQS
    duuuży plakat format z
    losowo wybranym krzakiem
    popielniczka RQS
    grinder RQS
    bletki z DP, RQS lub GHS
    smycz z
    GHS

Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

Zasady konkursu:

Zdjęcia zgłaszane do konkursu muszą być Waszą własnością
    i muszą pochodzić z aktualnie prowadzonej fotorelacji na naszym forum.

Osoby nieprowadzące fotorelacji muszą umieścić w zgłoszeniu dwa zdjęcia tej samej
    rośłiny/roślin, przy czym na pierwszym z nich musi się znaleźć też kartka z nickiem i napisem
    "Fotka Miesiąca - Grudzień 2017r", a na drugim ta sama roślina/rośliny bez kartki, znaczy ma
    to być już to właściwe, konkursowe zdjęcie. Zdjęcie musi znajdować się w galerii forumowej.

W jednej edycji możesz zgłosić jedno zdjęcie + link do fotorelacji lub drugie z kartką..
    Na Wasze zgłoszenia czekamy od startu edycji do końca 31 dnia tego miesiąca.
    Głosowanie trwa 7 dni, do końca 7 stycznia 2018r. Nagrody będą wysyłane
    na paczkomaty, albo kurierem UPS, w zależności od wyboru zwycięzców,
    jednak tylko na terytorium Polski.

W sytuacji gdy któryś ze zwycięzców zrzeknie się nagrody lub w ciągu 7 dni
    od ogłoszenia wyników nie poda danych do wysyłki, jego nagroda trafi w
    ręce kolejnej osoby, która zajęła miejsce za podium itd.

W tym temacie przyjmujemy tylko i wyłącznie zgłoszenia zdjęć!
    Jeśli masz jakiekolwiek pytanie co do konkursu, zadaj je tutaj:

Kto pyta - nie błądzi.

Zdjęcia Waszych nagich śnieżynek w tle zwiększają szanse na wygraną!

...

Przeczytaj o tym więcej:

11 0

2. Post #2
    Z racji tego, że jestem OUTsider'em na zdjecia ogromnych topow z ogromnych drzew bedziecie musieli poczekac przynajmniej do lata 2018, co sie samo przez sie rozumieKonkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.
    A ze trawsko cale wypalone to jedyna fotka jaka dla was mam.

Fiołek w zaawansowanym flo VS 5xNN z przypadkiem zapylonego sezonaKonkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

Zdjecie pokazuje jak wielki potencjal, chec zycia, sila i wytrwalosc drzemie w konopiach.
    Pestki wrzucone do fiołka i zapomniane. Nie wiem czy w ogole bylo to podlewane.
    Bedzie to przydatna informacja dla swiezakow majacych przed soba pierwsze kielkowanie- jak widzicie konopie sa tak silne ze wystarczy pestce troche wilgoci i samo idzie.

Kibicuje tym kielką, mam nawet cichą nadzieje, ze dotrwaja do wiosny (choc wiem ze to raczej nie mozliwe) nawet jesli fiołek mialby paść to bede ich bronil i oslanial calym cialem.Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

--- Dodano ---

--- Dodano ---

Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-img_20171214_114937.jpg Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-img_20171214_114530.jpg Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-img_20171214_094025.jpg
    6 0

3. Post #3
    Oprócz dwunastu dań wigilijnych nie powinniśmy również zapomnieć o typowo bożonarodzeniowej roślinie która, udekoruje i nada świątecznej atmosfery prosto z wnętrza box-ów, a susz owej rośliny pomoże nam przetrwać sztuczną atmosferę panującą przy dzieleniu się opłatkiem a na dodatek pomoże nam nucić kolędy by znów poczuć się jak za smarkatych lat.
    Oczywiście nie powinno zabraknąć pod naszą Śmiech Choinką prezentów.

PS. Odpowie tak ?

Link do fotorelacji: https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...hydromars.html

...
    5 0

4. Post #4
    Starzy i młodzi, chłopcy i dziewczęta
    niech każdy z was pamięta.
    Gdy przychodzi Wigilia choinka to rzecz Święta.
    Nie wyrzucaj drzewka po świętach kolego.
    Zetnij, wysusz, spal je.
    Życzę Ci smacznego

Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Moja tegoroczna choinka z prezentami Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    14 0

5. Post #5
    Buc, proszę o edycję zgłoszenia tak żeby spełniało ono warunki regulaminu konkursu tzn. albo wklej link do fotorelacji,
    w której zobaczyć możemy zgłoszonego planta, albo dołącz drugie zdjęcie z karteczką "Fotka Miesiąca - Grudzień 2017r.".
    Czekamy na kolejnych śmiałków i zdjęcia ich plantów Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.
    1 0

6. Post #6
    Drogi Mikołaju
    Jak co roku przygotowaliśmy Ci mały poczęstunek.
    Upiekliśmy Twoje ulubione czekoladowo-konopne ciasteczka, nalaliśmy do szklanki ciepłego mleka i skręciliśmy blanta aby Twój uśmiech nie schodził Ci z twarzy.
    PS. Też mamy dla Ciebie prezent. Dobrze go wykorzystaj i przekaż ludziom nieustanny spokój i uśmiech na twarzy.

Życzymy wszystkim forumowiczom wesołych świąt, udanych plonów, pięknej pogody oraz bez przypałowego 2018 roku

https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...ox-0-24m2.html
    Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-img_20171216_162446111.jpg
    12 0

7. Post #7

8. Post #8
    Nie wyskakuje mi edycja wiec link zostawiam tu : https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...hydromars.html
    0 0

9. Post #9
    Przybył dziś tu mały skrzatek
    Opowiem wam co to za gagatek
    Odłączył się od Mikołajka
    Gdyż zapodziała mu się fajka
    Na powitanie choinkę wyłożył
    I na kanapie wygodnie położył
    Wyjąłem z komody dziadziunia fajeczkę
    I odpaliłem zielona choineczkę
    Ćmi teraz dumnie swe boskie ziele
    Gdyż z nim na świecie żyje się weselej Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.
    Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-sam_6808.jpg
    Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-sam_6806.jpg
    12 0

10. Post #10
    Ale konkurs! na świateczne zdjęcia bitwa!
    najlepszą trawkową choinke wybierze sędzia seed farm
    wiec wesołych swiąt chłopaczki prosto z forum od ziombla kaczki
    bo liczy sie zabawa a nie wygrane swiąteczne paczki
    mikołaju w tym roku mam dla ciebie z ziołkiem pakiecik
    jak cos choinka jest w boxie i pod nią leży jeszcze skręcik
    usiądz na fotelu, za puść disco z subóferów
    jak będziesz wychodził nie zapomnij z dachu reniferów
    kaczego towar jest dobry, więc sie trzymaj mocno ramy
    jak wpadniesz do mnie za rok to również zajaramy! :P

Wesolych swiat Panowie, Panie i szczęśliwego nie przypałowego nowego roku!

Z POZDROWIENIAMI Z KACZEJ DOLINY ! Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

P.s- Link do FR --> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html
    Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-tt.jpg
    ZAKONCZONA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-0-36m3.html

AKTUALNA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html

Prohibicja marihuany zrobiła ludziom więcej złego, niż mogłaby zrobić marihuana
    9 0

11. Post #11
    Heh, nieźle, prawie jak szopka betlejemska, czuć magię świąt Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. Chyba jeden z trzech króli zostawił niechcący blanciora w doniczce... Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.
    1 0

12. Post #12

Halo, co jest z Wami? Został jeszcze tylko tydzień na zgłaszanie zdjęć, na co czekacie? Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.

...
    0 0

13. Post #13
    To i ja się podłącze,

I Mikołaj te dostał prezenty Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r., ktoś jego też powininien obdarować Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r..

Dziś ścinany Royal Dwarf.
    Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-20171223_191200_resize.jpg Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-20171223_191222_resize.jpg Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r.-20171223_191237_resize.jpg
    5 0

14. Post #14
    Przezorny, wskaż która fotka jest tą konkursową, dodaj link lub zdjęcie rośliny z karteczką i odpowiednim napisem na niej, bo fotka nie będzie klasyfikowana.
    0 0

15. Post #15
    No to proszę Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. obfitości Wam życzę w nadchodzącym roku
    5 0

16. Post #16
    Cardcarp super fotka, szkoda, że zgłoszenie nie spełnia wymogów regulaminowych. Naprawdę tak ciężko przeczytać w całosci pierwszy post w tym wątku?
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Cardcarp super fotka, szkoda, że zgłoszenie nie spełnia wymogów regulaminowych. Naprawdę tak ciężko przeczytać w całosci pierwszy post w tym wątku?
    Ciężko z rana Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. zaraz poprawię.

--- Dodano ---

Dobra nie mogę się doczytać. Czego brakuje? Komentarza?
    0 0

18. Post #18
    Przeczytaj zasady konkursu. Masz wszystko jak na tacy podane.
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Cardcarp Zobacz posta
    Ciężko z rana Konkurs Fotka Miesiąca Seedfarm - Grudzień 2017r. zaraz poprawię.

--- Dodano ---

Dobra nie mogę się doczytać. Czego brakuje? Komentarza?
    Link do fotorelacji, z roślinką ze zdjęcia, lub druga fotka rośliny z kartką "Fotka Miesiąca - Grudzień 2017r".
    0 0

20. Post #20

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl