Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. Post #1

!2xWARR 4xNO NAME A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Witam w mojej Bardzo skromnej Outdoorowej krainie..!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
    Może zaczne od tego iż w wiekszość rośliny za młodu zostały zaatakowane przez stado napalonych na moje roślinki sarenek w pizdziec ...
    50% strat
    30% sarni toping i karełki
    20% nie naruszone

Nie mam pojary do wiekszości prowadzonych obecnie fotorelacji ale miejmy nadzieje ze nie bedzie tak zle !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Więc zacznijmy od nasienia; Nie wszystkie rosliny mam opisane dlatego bede je podpisywał jako NN
    W skład genów wchodzą: Warry i warro podobne od ziomka własnej produkcjii krzyżowki + 3x NepalxHinduKush +dojdą automaty w większości od Bebooczka(ale to w swoim czasie!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE )

Nasiona Fem i Reg

Nawozy: jak narazie gnojówka z pokrzyw do wyczerpania zapasów/na FLO Burza Kwiatow + coś sie dokupi na przyrost masy!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
    Ziemia: 10L ogrodniczej na sztuke/spotowa ziemia pulchna lekko gliniasta ale daje rade
    Spot: jak to spot duzo słońca,dziki busz
    Trening: na wiekszości roslin sarenki mnie wyręczyły w topingu i na najładniejszych okazach LST+moze jeszcze Toping

PS: Jeśli moja fotorelacja nie zostanie zaakceptowana przez moda prosze nie usuwać tematu tylko przenieść gdzieś gdzie nie bedzie nikomu przeszkadzać i bede mógł kontynuować fr dla samego siebie !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE Joł DRX

Dobra wrzucam focie

!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Warrowe to i owo

Sarni toping

NxHK

Warrowe

NxHK (chyba)!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

NN najbardziej poszkodowane

Starczy....
    Jesłi zdjecia będą sie powtarzac to sorawka ale kąsa mnie traffka !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
    Elo

--- Dodano ---

Na kolana nie powala ale plony jakies zbiore ... Jak to mówią "Trzymta się sie ramy to zajaramy" heee
    Bebookowe automaty wrzuce jak wyląduja na docelowym lądowisku

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

• Post #2
      Oj bidaku, szkoda że te sarny wytropiły Ci spot, dobrze że zawsze coś zostało.
      Bierz się do roboty i odpalaj indoor!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      Relacje akceptuje, nie widzę przeszkód żadnych!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      Zapalmy za lepszą motywacje, żebyś chociaż to co Ci zostało dopilnował dobrze!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      ' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '
      0 0

• Post #3
      E no ładnie ci idzie kolego !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE Co do szkodników i zwierzat takie sa poprostu minusy out i trzeba się z tym liczyc. Ale widze ,ze twardy jestes i nie dałes za wygraną ,śwetnie !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE .
      Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
      Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
      0 0

• Post #4
      Gość
      Widze nie tylko mi sarny dały popalić. Oby wyrosły duże i zdrowe rośliny, pozdro !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      0 0

• Post #5
      El czapa nie masz co narzekać, ważne żeby roślinki przeżyły do ścinki !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE z fartem!

ktoś zayebał planty, dlatego niezakończone fotorelacje outdoor 2014 ZAPRASZAM : http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...aze-x-1-a.html

http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...at-f1-fem.html

pomogłem? blant mi na pewno nie zaszkodzi

OGRODNICTWO uzaleznia
      0 0

• Post #6
      Siemanko ... dzisiaj bez fotek bo mi bateria padła w drodze do mojej krainy

Doszła do mnie paczuszka z automacikami i tutaj wielki szacun i piąteczka dla ekipy z https://gnomesgarden.eu/ jesteście kozaki!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

A o to do do mnie przywędrowało od Gnoma:
      1xAuto AK Feminizowane (Female Seeds)
      1xAuto Cheese Berry Feminizowane (00)
      2xWRx Auto Feminizowane (Bebook Flavour)
      2xLa Diva x WRx Auto Feminizowane (Bebook Flavour)
      1xDevil Cream Auto Feminizowane (Thefekt Seeds)
      1xBubble Cream Auto Feminizowane (Thefekt Seeds)
      Gratisty:
      2xHejzomatik x WRx Auto Feminizowane (Bebook Flavour)
      1xLa Diva Auto Feminizowane (Delicious Seeds)
      +Red Purps Fem Ale ja zostawie sobie na za rok...!2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Wszystkie nasiona Af trafiły dzis rano do kielichow i czekamy na pierwsze oznaki życia... JoŁ

Jeszcze raz podrowionka dla Gnoma
      0 0

• Post #7
      Automaty juz nieaktualne !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE oto winowajca opierdolił wszystkie Kiełki z ziemi jebaniec !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Ehh ten sezon ewidentnie nie przynosi mi radości

--- Dodano ---

Aż sie odechciewa tego biegania na spota ogarnianie tego wszystkiego

JoŁ
      0 0

• Post #8
      no ładny - taki tłuściutki !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

stary nie przejmuj sie bez ślimakolu ani rusz !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Cała moc pochodzi z Naszego
      wnętrza
      MANA / Huna
      0 0

• Post #9
      ja dokladnie takie same wylayywalem z roslinek i obok roslinkek i wyrzycalem ale puzniej uciazliwe ie staly te slaimaki i je zgniatalem ze pozostala z nich mokra plama !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      0 0

• Post #10

UP

Siemanko... Po długich meczarniach udało mi sie wrzucić fotki !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Nie ma co sie rozpisywac bo nic spektakularnego sie nie działo !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Większość roslinek załączyła juz FLO (1-2 tyg.max)

Na 2 spota zostały dosadzone 3 automaty 'karły' (tez kwitną)

Foteczki :

Warry i Warropodobne

toping

Karlito Automato

Joł

--- Dodano ---

Fotki Nepali wrzuce pozniej......
      0 0

• Post #11
      piękne te warrowskie co do karłoafów to mam też takie patany z fartem
      Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
      0 0

• Post #12

Nepalki

i takie tam !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Fotki mogą sie powtarzać bo miałem małe problemy z wrzuceniem zdjęć do galerii ale chyba wyglada to jako tako...

JoŁ
      !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE-yyy.jpg !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE-uu.jpg !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE-ttt.jpg !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE-tru.jpg !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE-tew.jpg
      0 0

• Post #13

UP's

Siemanko Ekipa!

Sytuacja na dzień dzisiejszy prezentuje sie tak że Spot 1 miałnalot dzikiej zwierzyny po raz drugi i ostała sie jedna kwitnąca panienka ale fotek jej niemam bo nie chciało mi sie do niej iść zeby cyknąć 2 fotki,nastepnym razem oby była cała i spychnięta !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Na Spocie 2 bez wiekszysz strat oprocz Karlito Automatów ktore najprawdopodobniej krety wyryły i slimaki dopadły je po obfitych deszczach
      3 na 7 roslin kwitnie w tym 2 od 2 tygodni !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Fotki;(nie podmisywałem bo juz mi sie kompletnie pomieszało co jest co

CDN

Topping;
      Jakis czas póżniej
      0 0

• Post #14
      ladnie oby sarenki ich znowu nie wyniuchały !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      0 0

• Post #15
      Cytat Zamieszczone przez marymary123 Zobacz posta
      ladnie oby sarenki ich znowu nie wyniuchały !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      Niestety wyniuchały jednego spota i kilka krzakow poszło w piżdziec
      0 0

• Post #16
      Co za mendy!też się obawiam o moje.Jak na razie to tylko 2 małe sadzonki poszły na straty przez sarne.Duże nie ruszone.Jedynie duzy plot je zastopuje bo nic tak na prawde ich nie odstraszy chyba ze hukowo z jakiejs broni.pozdRo!
      0 0

• Post #17
      lać co wizyta dookoła spota ojebać się na łyso i włosy rozrzucic 2małe rady
      0 0

• Post #18

Flo'ł

Siemanko.! Witam po dłuższej przerwie.... Zacznę może od tego że na dzień dzisiejszy rośnie 5 kwitnących panienek w różnej fazie FLO mniej lub bardziej zaawansowanej
      We wtorek wszystkie rośliny zostały pierwszy raz podlane nawozem od dłuższego czasu a mianowicie (HESI Fosfor Plus) + wczoraj dwie (Ripenem) najbliższe kosy ( tydzień +/-)
      Niestety pominąłem przy sesji jedna roślinkę bo coś zaczęło hałasować w krzakach i musiałem się ewakuować !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Zaparaszam do podglądu !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Moja perełka
      2 miesiące temu

Dziś !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Te do kosy za tydzień +/- (bardzo lużne sativkowe topy) delikatnie pleśń je wyłapuje i zakażone miejsca zostały amputowane

tego drugiego nie pstryknąłem bo.... a pisałem już wyżej !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE
      tak wyglądał miesiąc temu

Najmłodszy (FLO)

i na koniec połamaniec (szkoda bo zapowiadał sie bardzo ciekawie)

została tylko jedna odnoga ..

Pozdrawiam
      0 0

• Post #19
      Szkoda że użyłeś ripena bo jeszcze dość wcześnie i spokojnie by sobie doszły krzaki i nie chodzi mi już nawet o smak , w zeszłym sezonie zauważyłam że krzaki potraktowane ripenem i niska temperatura = spleśniałe główne topy ,
      z fartem !2xWARR 4xNO NAME   A MIAŁO BYĆ TAK PIEKNIE

Cała moc pochodzi z Naszego
      wnętrza
      MANA / Huna
      0 0

• Post #20
      Licze na to że sie mylisz Zielona ale jesli tak bedzie to bede juz wiedział co jak i z czym hehe i reszty krzaków nie podleje ripciem

I tak te małe pleśń stopniowo wpierdala wiec zaryzykuje.....
      0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl