Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 58
  1. Post #1

Czy jest ktoś na forum z UK ?

0 0

2. Post #2
    Ja jestem, co jest? ;p
    0 0

3. Post #3
    a tak szukam bratniej duszy ;)
    0 0

4. Post #4
    odświeżam temat ;) z jakiego miasta jesteście ?
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

5. Post #5
    Jest ktoś z okolic Londynu ?
    0 0

6. Post #6
    ja czasem jeżdzę do Redditch niedaleko Birmingham Czy jest ktoś na forum z UK ?
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

7. Post #7
    South yorkshire Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

8. Post #8
    elo ja nadaje z coventry

--- Dodano ---

jestem tu nowy i poczatkujacy w temacie
    0 0

9. Post #9
    Ja tak na bani zapytam panie i panowie. Jak jest w uk pod względem jeżyka? Jesteście tam od dziecka czy od niedawna? Zamierzam wyskoczyć na naukę języka do Londynu i nie wiem czy to tak naprawdę łatwo się nauczyć angola przez miesiąć jeśli się siedzi tam.
    0 0

10. Post #10
    Liverpool.. Powiem ci tak,jezeli kumasz troche angola, pojedziesz tam i bedziesz przebywał pomiedzy angolami i bedziesz z przymusu musiał kminic czy cos się odezwac ,pobudzic do myslenia swoje najbardziej szare komóry to dasz rade,wchodzi to w nawyk,a jesli do tego dochodzi jeszcze nauka tjwgl...Ogólnie to przecież my polacy kumaci jesteśmy ;)
    Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
    Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
    0 0

11. Post #11
    elo jesli nie jestes wstydliwy to dasz rade najgorsze jest sie przelamac zeby nie bac sie gadac a wtedy juz z gorki
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Witch Zobacz posta
    Liverpool.. Powiem ci tak,jezeli kumasz troche angola, pojedziesz tam i bedziesz przebywał pomiedzy angolami i bedziesz z przymusu musiał kminic czy cos się odezwac ,pobudzic do myslenia swoje najbardziej szare komóry to dasz rade,wchodzi to w nawyk,a jesli do tego dochodzi jeszcze nauka tjwgl...Ogólnie to przecież my polacy kumaci jesteśmy ;)
    Też mieszkam w Liverpoolu, wcześniej mieszkałem niedaleko Londynu i w tych miejscach mówi się prawie różnymi językami. Jeśli masz podstawy i dobry słuch to sobie poradzisz Czy jest ktoś na forum z UK ? jednak są miejsca i słowa czy nawet zwroty, do których żeby zrozumieć musisz pomieszkać kilkanaście miesięcy.
    0 0

13. Post #13
    Mieszkam w Llandudno w wali tu juz wogole cuda z jezykiem i ich mieszankami Czy jest ktoś na forum z UK ?
    Sadzic , Palic Zalegalizowac !<wodna>
    0 0

14. Post #14
    ja w bham od paru lat
    0 0

15. Post #15
    Cambridge Vita!!! Czy jest ktoś na forum z UK ?
    Nie Licze Na Farta Może Fart Postawi Na Mnie

Pomogłem w temacie? To palimy po Bacie...!

Polecam sklep TanieSianie.pl
    i
    Polecam sklep THC-THC.COM
    0 0

16. Post #16
    Ale wszędzie w każdym kraju przewaznie tak jest,nawet u nas w pl czy w pobliskich niemczech co rejon to inaczej gadają Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

17. Post #17
    Jak ja słyszę brytyjski dialekt to mi się zwracać chce, nigdy nie odwiedze UK Czy jest ktoś na forum z UK ?
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

18. Post #18
    Bo tych angoli nie da sie słuchać az baniak boli po dłuższym czasie sluchania tego bełkotu Czy jest ktoś na forum z UK ?
    Nie Licze Na Farta Może Fart Postawi Na Mnie

Pomogłem w temacie? To palimy po Bacie...!

Polecam sklep TanieSianie.pl
    i
    Polecam sklep THC-THC.COM
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Crune Zobacz posta
    Jak ja słyszę brytyjski dialekt to mi się zwracać chce, nigdy nie odwiedze UK Czy jest ktoś na forum z UK ?
    Ja mam tak samo jak słysze niemieckie szprechanie,nienawidze tego języka.
    0 0

20. Post #20
    Angole najwieksi Rasisci i najbardziej skurwiele leniwi Czy jest ktoś na forum z UK ? to co i nich sadze Czy jest ktoś na forum z UK ?
    Sadzic , Palic Zalegalizowac !<wodna>
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl