Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 58
  1. Post #21
    Z innej beczki

z jakich seed banków kupujecie nasionka w UK ?

Z tego co wyczytałem w necie polecany jest attitude ale to nigdy nie wiadomo, gdzie wy zamawiacie?
    0 0

2. Post #22
    Wiecie cos o prawie narkotykowym w uk ? Czy moge mieć krzaki w domu itp ?
    0 0

3. Post #23

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

4. Post #24
    Southampton wita ; ]
    0 0

5. Post #25
    To podobno niestety nieprawda Czy jest ktoś na forum z UK ?

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez neuralgias Zobacz posta
    Southampton wita ; ]
    Siema Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

6. Post #26
    Naszukalem sie o tym wczoraj dosc dlugo i nic nie ma na angielskich stronach o czyms takim, pytalem nawet w pracy anglikow o to i kazdy nic o tym nie wiedzial, bez wyjatku...

A szkoda, bo jak to przeczyalem to odrazu banan na gebie ;) noo nic, moze kiedys to sie zmieni
    0 0

7. Post #27

elo

Cytat Zamieszczone przez Breado Zobacz posta
    Jest ktoś z okolic Londynu ?
    elo ziomek... dalej sadzisz ?? i czy w londynie ?? ktos z londynu tu jest jeszcze ???
    0 0

8. Post #28

Nielegalnie

To napewno niestety nieprwda. Na chwile obecną ,od okolo roku wszelkie wytwory z cannabis podlegają pod Band A czyli są nielegalne w pełnej rozciągłości.
    Wczesniej była depenalizacja pomimo braku legalizacji co oznaczalo ze nie mozna bylo ukarac nikogo kto chodowal lub posiadal na wlasny uzytek.
    Na wlasny uzytek to bylo up to 9 cannabis plants albo 40gr z rosliny.
    Teraz niestety lipa. Miejmy nadzieję że się to zmieni...

Pozdrawiam z East of England

--- Dodano ---

To napewno niestety nieprwda. Na chwile obecną ,od okolo roku wszelkie wytwory z cannabis podlegają pod Band A czyli są nielegalne w pełnej rozciągłości.
    Wczesniej była depenalizacja pomimo braku legalizacji co oznaczalo ze nie mozna bylo ukarac nikogo kto chodowal lub posiadal na wlasny uzytek.
    Na wlasny uzytek to bylo up to 9 cannabis plants albo 40gr z rosliny.
    Teraz niestety lipa. Miejmy nadzieję że się to zmieni...

Pozdrawiam z East of England
    0 0

9. Post #29
    Czy ktotkolwiek z was mial najazd policji majac krzaki ? i jezeli tak to jakie tego byly konsekwencje.
    Mam 4 pomidorki a w ostatni weekend psy wjechaly do mojej sasiadki (20m odemnie) z psami ale nie doszli do mnie na szczescie .
    0 0

10. Post #30
    Cytat Zamieszczone przez pabloo14 Zobacz posta
    Czy ktotkolwiek z was mial najazd policji majac krzaki ? i jezeli tak to jakie tego byly konsekwencje.
    Mam 4 pomidorki a w ostatni weekend psy wjechaly do mojej sasiadki (20m odemnie) z psami ale nie doszli do mnie na szczescie .
    Psy z pasmi hehe obstawe mieli czy jak? A moze 2 patrole hehe
    "To forget how to dig the earth and to tend the soil is to forget ourselves" - Mahatma Gandhi

"Gdziekolwiek się ruszę - to samo uczucie nieprzynależności, bezużytecznej gry.
    Udaję zainteresowanie czymś, co mnie zupełnie nie obchodzi, kręcę się tu i tam, ale nigdy nie jestem "w środku", w żadnym określonym miejscu. To, co mnie przyciąga, znajduje się gdzieś indziej, czym zaś owo "gdzie indziej" jest - nie wiem." - Emil Cioran
    0 0

11. Post #31
    Pewnie mu chodzilo o psy tropiace Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

12. Post #32
    Nie kurwa,o latlerki biegajace za ich mamusiami,nie mam najmniejszej ochoty na czytanie takich wypowiedzi,zadalem pytanie i oczekuje rady,pomocy,odpowiedzi nie czas na zarty kiedy (policja) u progu. Dziekuje
    0 0

13. Post #33
    Po pierwsze kolego to jest temat czy jest ktos z UK a nie o prawie narkotykowym Czy jest ktoś na forum z UK ?
    https://forum.nasionakonopi.pl/350,an...kowe-w-uk.html
    https://forum.nasionakonopi.pl/51,new...ta-swiata.html

Nie znam sie na prawie w UK ale strzelam ze podobnie jak w PL.
    0 0

14. Post #34
    Cytat Zamieszczone przez pabloo14 Zobacz posta
    Nie kurwa,o latlerki biegajace za ich mamusiami,nie mam najmniejszej ochoty na czytanie takich wypowiedzi,zadalem pytanie i oczekuje rady,pomocy,odpowiedzi nie czas na zarty kiedy (policja) u progu. Dziekuje
    Tudziez ratlerki hehe

Za 4 krzaki to pewnie dobra impreza z panami policjantami hehe a serio to najpredzej mandat i jakies prwce spleczne ale trafisz na pojebow i pozamiatane (szczegolne sedzia)

Pamietaj nigdy nikomu nie dawales, nie czestowales sam paliles i jestes uzalezniony i nie chciales miec kontaktu z przestepcami bo juz nie raz krzywda Ci sie stala z ich strony itd

A skoro wjazd 20m dalej od Ciebie to idz tam podpytaj hehe
    "To forget how to dig the earth and to tend the soil is to forget ourselves" - Mahatma Gandhi

"Gdziekolwiek się ruszę - to samo uczucie nieprzynależności, bezużytecznej gry.
    Udaję zainteresowanie czymś, co mnie zupełnie nie obchodzi, kręcę się tu i tam, ale nigdy nie jestem "w środku", w żadnym określonym miejscu. To, co mnie przyciąga, znajduje się gdzieś indziej, czym zaś owo "gdzie indziej" jest - nie wiem." - Emil Cioran
    0 0

15. Post #35
    może odświeżymy temacik i ktos jeszcze sie dopisze
    ja z brighton Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

16. Post #36
    Pozdro z Coventry wariaci Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

17. Post #37
    a ja to mieszkałem już w Liverpoolu, Londynie, Manchesterze, Sheffield, Boltonie wszędzie po troszku przez 7 lat w tym syfie i pojechalem dalej w swiat Czy jest ktoś na forum z UK ? kurwa, zeby w polsce bylo normalnie to by czlowiek u siebie siedzial a za granice tylko na wakacje. Niech chuj strzeli tych wszystkich politykow! Czy jest ktoś na forum z UK ?
    Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
    nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
    bo w pamięci jest siła zaklęta,
    więc pamiętaj synu mój...
    O kolorach białym i czerwonym,
    o symbolach orła i korony,
    bo w pamięci jest siła zaklęta,
    więc pamiętaj synu mój..
    0 0

18. Post #38
    ja sie osiedliłem jak narazie w brigchton , miodu nie ma ale na zycie starcza . najbardziej czego mi brakuje to kochanej polski rodzinnego domu ,kurwa teski sie jak ... i ta wolna przestrzen wlasne pola laki gdzie moglem pielegnowac moje kwiatuszki .ahhh szkoda gadac pozdrawiam wszystkich emigrantow bo wiem jak ciezko i obco sie czujecie . blant z wami Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

19. Post #39
    Bournemounth wita
    0 0

20. Post #40
    Isle Of Man juz po TT, dzialo sie
    jak ktos kojarzy Czy jest ktoś na forum z UK ?
    0 0

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl