Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. Post #1

Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Za dwa dni jade do Niemiec i prawdopodobnie zostane tam aż do przyszłego lata . wiem że posiadanie do 1 grama zielska jest praktycznie nie karalne . Ale jak sie ma sytuacja z posiadaniem nasion ? W necie natknołem sie jedynie na sprzeczne opinie . Kusi mnie gdyż Badenia słynie z ciepłego morskiego klimatu ( uprawia sie tam winorośl ) tak więc pewnie i marysia była by obiecująca Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Jeżeli u nich umarzają za posiadanie 1g to za posiadanie nasion tymbardziej nie powinni nic zrobić... Jak w Polsce są legalne to tam raczej też...
    0 0

3. Post #3
    Obyś miał racje . Tak czy inaczej zrobie to dyskretnie
    0 0

4. Post #4
    A czytałem gdzieś, że w Niemczech nasiona nawet są nielegalne.
    0 0

5. Post #5
    Gość
    W Niemczech mozesz posiadac do 15g baki(Lecz nie kazdy LAND sie stosuje do tego). Nasiona chyba nie są legalne Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ? Nie widziałem jeszcze seedbanku zeby wysyłał nasiona do Niemiec, wiec bodajze są one tam nielegalne Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ? Troche dziwne, ze mozna posiadac bake a nasionka nie sa legalne Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ? Ale coz, wszedzie sa luki. Pzdr
    0 0

6. Post #6
    Nasiona w Niemczech są nielegalne....niestety...... .

Cytat Zamieszczone przez Usatysfakcjonowany Zobacz posta
    W Niemczech mozesz posiadac do 15g baki(Lecz nie kazdy LAND sie stosuje do tego). Nasiona chyba nie są legalne Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ? Nie widziałem jeszcze seedbanku zeby wysyłał nasiona do Niemiec, wiec bodajze są one tam nielegalne Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ? Troche dziwne, ze mozna posiadac bake a nasionka nie sa legalne Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ? Ale coz, wszedzie sa luki. Pzdr
    Do 15g w Berlinie, to zależy od landu jeszcze. Na przykład w bawari jest karalne posiadanie trawy a tym bardziej nasion. Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Beyonce Zobacz posta
    Nasiona w Niemczech są nielegalne....niestety...... .
    też słyszałem że w niemczech nasionka są nielegalne Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

8. Post #8

Sheise !

No żeczywiście nasiona są nie legalne . Nie pozostaje mi nic innego jak przemycić je analnie<spz>
    0 0

9. Post #9
    w Niemczech zalezne jest od landu w którym sie znajdziesz ile gram na wlasny uzytek mozna posiadac... nasiona są " nie "legalne

nasiona mozesz z PL kupic i pojechac z nimi do niemiec.
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Zendormen Zobacz posta
    No żeczywiście nasiona są nie legalne . Nie pozostaje mi nic innego jak przemycić je analnie<spz>
    Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?ha jakie wyznania Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    0 0

11. Post #11
    Żartowałem . Aż tak zdesperowany nie jestem , w 1943 roku żydzi jadący do Auschvitz chowali w żopie diamenty . Zaraz po egzekucji specjalnie wykfalifikowany sztab żołnierzy dosłownie grzebał im w dupach ! Uha ha ha . Chyba jednak zrobie tak że na wyjazd wezme kanapki z chlebem pełnoziarnistym i powtykam ufarbowane na czarno ziarenka konopi obok tych nsion słonecznika , sezmu i siemienia lnianego Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    0 0

12. Post #12
    posiadanie i handel nasionami marihuany bez stosownego zezwolenia w niemczech jest nielegalna
    0 0

13. Post #13
    Żartowałem . Aż tak zdesperowany nie jestem , w 1943 roku żydzi jadący do Auschvitz chowali w żopie diamenty . Zaraz po egzekucji specjalnie wykfalifikowany sztab żołnierzy dosłownie grzebał im w dupach ! Uha ha ha . Chyba jednak zrobie tak że na wyjazd wezme kanapki z chlebem pełnoziarnistym i powtykam ufarbowane na czarno ziarenka konopi obok tych nsion słonecznika , sezmu i siemienia lnianego Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?ha powodzenia Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    0 0

14. Post #14
    Chyba jednak zrobie tak że na wyjazd wezme kanapki z chlebem pełnoziarnistym i powtykam ufarbowane na czarno ziarenka konopi obok tych nsion słonecznika , sezmu i siemienia lnianego Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    tylko nie pomyl się i nie zjedz tego chleba na trasie Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    0 0

15. Post #15
    Nie farbuj nasion!!!
    wystarczy że je powtykasz normalnie w kromkę chleba !
    " L’homme est condamné à être libre " - Jean-Paul Sartre
    0 0

16. Post #16
    w calych Niemczech posiadanie nasion jest nielegalne czy w niektórych landach jest legalne? bo zdania na ten temat są podzielone.

P.S jesli nie wiesz w 100% to nic nie pisz Czy w Niemczech nasiona marihuany są legalne ?
    0 0

17. Post #17
    No żeczywiście nasiona są nie legalne . Nie pozostaje mi nic innego jak przemycić je analnie&lt;spz&gt;
    Żeczywiscie.... - RZECZYWISCIE????? kurwunia....
    "To forget how to dig the earth and to tend the soil is to forget ourselves" - Mahatma Gandhi

"Gdziekolwiek się ruszę - to samo uczucie nieprzynależności, bezużytecznej gry.
    Udaję zainteresowanie czymś, co mnie zupełnie nie obchodzi, kręcę się tu i tam, ale nigdy nie jestem "w środku", w żadnym określonym miejscu. To, co mnie przyciąga, znajduje się gdzieś indziej, czym zaś owo "gdzie indziej" jest - nie wiem." - Emil Cioran
    0 0

18. Post #18
    Odkopałem ten temat ale może warto go odświeżyć, bo dużo się w Niemczech zmieniło.
    Aktualnie wysyłamy nasiona do Niemiec i nie ma z tym najmniejszego problemu, wszystkie paczki dochodzą i nikt tam nikogo nie ściga za 2-3 rośliny.
    Medyczna marihuana jest legalna i podejście władz ogólnie do marihuany się diametralnie zmieniło. Poszczególne landy różnie traktują użytkowników marihuany, najluźniej jest w Berlinie.

Sporo czasu temu analizowaliśmy prawo Niemieckie odnośnie nasion i według ich zapisków zawsze były one legalne. Jednak władze tego Państwa do niedawna nie tolerowały posiadania i sprzedaży nasion.
    Prawo niemieckie odnośnie nasion nie różni się niczym od Polskiego. Z tym że w Polsce sprzedaż nasion zawsze była tolerowana przez władzę i nie ścigają za to sprzedawców po za drobnymi incydentami.
    Z jednej strony nasiona są legalne ale z drugiej strony są artykuły dzięki którym można za nie ścigać, choć by "pomocnictwo".

Wracając do Niemiec to: Śmiało możecie zamawiać nasiona do tego kraju i wszystko będzie ok. wysyłamy tam masę paczek.

pozdrawiam
    THC-THC
    Nasiona Marihuany na GWARANCJI! THC-THC.COM
    Kupując u Nas Nasiona Konopi Możesz być Pewny w 100% Udanych Zakupów.
    Kupujesz Nasiona Marihuany w Profesjonalnej Firmie Która Działa na Rynku od 2005 Roku i Tym Samym Jesteśmy Najstarszym Sklepem Tego Typu w Polsce.
    Newsy i Artykuły THC / Blog THC / THC TV
    1 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl