Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. Post #1

Zakupy w Czeskim Cieszynie

Witajcie. W weekend będę na chwilę w Cieszynie. Znacie może miejsca w których można łatwo ogarnąć temat. Czy jest z tym problem, jakie są ceny? Z góry dzięki za pomoc. Pozdro

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

Daj Blanta

Wiem że temat już nieaktualny od str autora lecz wiem żę temat mało poruszany w internecie i mam nadzieje że ta odp komuś pomoże Zakupy w Czeskim Cieszynie
    Most przyjaźni ulica Hlavni czy jakoś tak i na tej ulicy jeśeli idziesz od str polskiej to po prawej stronie masz pełno sklepów których właścicielami są ciapaci
    dekoracja tych sklepow sa butelki z alko np z listkiem mj
    ja robię tak
    zajezdzam autem do czech parkuje w jednych uliczek ktore odchodza od ul Hlavni np parkuje na ul Praźska i idę w stronę mostu czyli w stronę Polski aż do kawiarni "AVION"i i zagladam wzrokiem do wszystkich sklepow po drodze czy ktos jest w srodku czyli jakis klient albo czy ktos nie wyglada podejrzanie jezeli wszsytko jest tak jak zawsze czyli zajebisce. potem sb wracam i ostatnio zapytal mnie jeden ciapaty czy cos potrzeba OD RAZU POWIEM ZE ONI PO POLSKI SREDNIO ALE SIE DOGADASZ ja pokiwalem glowa ze tak weszlismy do srodka jeden z nich kiwna glowa w stylu co tam ja na to pokazalem cieszynke Griezmanna zapytali ile na co ja zapytalem ile dostane za dana kwote $ on nie zczail podal mi kalkulator wpisalem kwote pokazalem palcem na sb ze ja tyle mam kasy on policzyl ile dostane pokazal mi ja ze ok dalem kase oni w tym czase wyjeli z szuflady palenie powiedzialem zeby dal powachac dal z reki ladnie pachnie spoko paki ladne okolo 7 szkiel i to solidnych i ze cie przytna na ilosci nie musisz sie martwic bo kazdy tam ma palenie i nikt nie chce sb zrobic lipy . no i po wszystkim wrocilem sb do auta i pojechalem do PL i do domku ale
    Zakupy w Czeskim CieszynieNAJWAŻNIEJSZE !!!!!
    WRACAJCIE GŁÓWNYMI DROGAMIZakupy w Czeskim Cieszynie
    raz jechalem do Cieszyna przez jakas wioche i centralnie przy granicy tz granicy to byla bardzo waska ulica asfaltowa i centralnie przy granicy staly 3 suki 2x tajniacy 1x niebieski a jak jeszcze w czechach wjezdzasz na autostrade nie ma opcji ze ktos cie zlapie najwazniejsze to nie rb przypalu czyli jakos wolno jechac czy cos
    A co do cen to
    1-10 = 30zl/1g
    20-30 = 20zl/1g
    30-... = ponoć poniżej 20zł (17zł/1g) ale gdy chciałem 30g powiedział mi 600zł to mu pokazałem ile dostane za 515zł bo akurat tyle mialem w portfelu on mi dał 28g czyli lekko ponad 18zł/1g
    a na sam koniec dodam ze palenie maja moczone i wiadra z tego sciagnac sie nie dalo a ja pale tylko z wiadra. dym byl taki wstretny jak z dopalaczy i po sciagnieciu od razu slinotok ruch wymiotny a w glowie srednio i wszystko przeznaczylem na blunty
    ...pomogłem?
    Postaw blanta
    Ktoś Ci naruszył krzaczka? TNIJ i spierdalaj!! lepiej mieć coś niż nic!!!!!
    Poradniki:
    Makumba
    http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3ZŁ!!!
    http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    Czym wykleić GrowBox % odbijalności światła
    http://forum.nasionakonopi.pl/72,bud...tml#post250247
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl