Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Granica PL/CZ

Cześć wszystkim!

W niedzielę udaję się z kumplami do Czech na 2 nocy tylko żeby sprawdzić chwalonego "czeskiego skuna" i tutaj mam pytanie. Mamy lokal od innego ziomka gdzie są ligowe topy i na pewno będziemy chcieli wziąć coś na wynos. Jak to jest teraz? W sensie 2017/2016 (końcówka)? Jedziemy PolskimBusem i osobiście trochę się boję kontroli. Mamy zamiar schować to porządnie ale z psem nie wiadomo jak to jest nigdy.

Macie coś do powiedzenia na ten temat? Z góry dzięki!

Zdrowia

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Przejeżdżałem przez granice PL/CZ polskimbusuem dwa razy i tylko raz była kontrola i to bez psów ale dwa razy to niewiele wiec zbyt dużo powiedzieć nie mogę Granica PL/CZ
    1 0

3. Post #3
    za to ja autem śmigam często i nic a nic, nigdy nie było kontroli - ale busem się nie wypowiem
    1 0

4. Post #4
    I jak wyglądała ta kontrola? Bagaże itd czy tylko dokumenty?
    0 0

5. Post #5
    Moge Ci powiedziec jak to jest na trasie Anglia-Polska jadac busem z Anglii, duza czesc podrozy przespalem ale zadnej kontroli raczej nie bylo ( na pewno nie osobistej ) i jestem pewny w 100% ze nasz rodak ktory siedzial gdzies przede mna mial schowany gdzies temacik ( po prostu bylo czuc ) oczywiscie bez przypsu przedostal sie z tym do Polski.
    Samolotem to nawet nie ma co probowac, szkoda zeby przesiedziec pare lat w wiezieniu za pare gramow jaranka ( jak juz to temacik w prezerwatywe i polknac przed podroza, slyszalem o takim sposobie, ale przeciez przechodzi sie przez bramki, i nie wiem jak to jest z wykrywalnoscia ).
    Mama mojego przyjaciela jadac busem z Holandii do Polski, przemycila pare gramow dobrego skunika w staniku , mowie prawde sam jaralem ten temat, pozdro wszystkim ktorzy czekaja na partyzantke !Granica PL/CZGranica PL/CZ
    0 0

6. Post #6
    Jezdze od paru lat do Czech. Aktualnie tutaj pracuje. Kilka razy w tygodniu jade na granice do polskich sklepow. Ani razu nie zdarzyla mi sie zadna kontrola. Nie widzialem nawet psow. Ale moze po prostu mialem farta.. I jak moge wiedziec co to za "lokal" ?
    One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

7. Post #7
    Mamy adres i zdj trzymaj, ziomki w tym roku byly i mówili, że gram to taki prawdziwy gram (1.00 ważone) i ponoć na 5 palili bata i nie było co zbierać (są to ziomki co jarają już sporo lat i takie tematy jak holandia to już dla nich nic więc wierzymy na słowo Granica PL/CZ)

A inne miejsca do polecenia masz? Będziemy tam 2 noce więc spróbowałbym różnych źródeł Granica PL/CZ
    Granica PL/CZ-o-.jpg
    0 0

8. Post #8
    Musisz usiasc, zamowic piwo czy cos i predzej czy pozniej ktos do ciebie podejdzie z tematem. To nie zalezy zazwyczaj od lokalu tylko od tego kto w nim siedzi.
    One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl