Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. Post #1

Krzaki pomidorów lub paczka w kieszeni

Siemanko. Mam do was Pytanie mieszkam w UK od 3 prawie 4 lat i kilka razy czytałem że do 3 krzaków i 3g nie ma dużej lipy w UK. Podobno jeżeli Psiaki mnie złapią na Lolku mogą nawet mnie zignorować, wlepić mandat £50 lub postawić przed sądem na prace społeczne.

Niedługo prawdopodobnie będę kupował mieszkanko Sam lub z ZIOMKIEM na spółę i pytanko jest co jeżeli znajdą u mnie Pomidory?

Mam się bać krat czy co, nie chcę ryzykować lat.

I pytanko w sprawie sprzętu ile wyszło mnie w PLN/£ na 1-3 roślinki. Na ile Płyt mógłbym liczyć jako totalny nowicjusz?
    0 0

2. Post #2
    Mój bliski ziomek jest na wygnaniu w UK.
    Za palenie czy posiadanie nikt Ci takiej kary jak w pl nie da, ew jak sam piszesz skończy się na upomnieiu mandacie albo Ciebie zlejaa. Musisz uważacnatomiast na uprawę. Bo angole tempie uprawy helikopterami z termowizja nawet na yt psiarnia się tym chwali. Jak chcesz uprawiać komercyjnie w Anglii to musisz mieć dobre plecy i bunkier. On mieszka prawie że w Bringhdam i to nie duże miasto a codziennie helikopter lata.
    just listen and find the magic key
    just listen like your life to be free .

0 1

3. Post #3
    Jak latasz ze szlugiem w reku albo w dresie to nieraz podleci do Ciebie jakis ziomus i bedzie Ci chcial wcisnac swoj temacik, albo sie zapyta czy jarasz, wiem z autopsji, mozesz smialo miec przy sobie do 1g, 1 i 2 zlapanie ze sztuka traktuja jako upomnienie za 3 zlapaniem mozna poniesc konsekwencje ( nie duze np. mandat), nasionko kosztuje 15-35zl zalezy jakie chcesz, na 3 roslinki przeliczajac na polskie zaplacisz 80-120zl, wszystko zalezy od rodzaju, za 2-3 krzaczki w uk nie trafisz za kraty, co najwyzej beda Ci wjezdzac na chate co tydzien i pyrac wszystkie Twoje rzeczy, gorzej jak drugi raz cos znajda, w UK jest tak ze daja szanse na poprawe, pozdro z fartem Krzaki pomidorów lub paczka w kieszeni
    0 0

4. Post #4
    Dzięki za odpowiedź. Chciałem się upewnić czy na pewno nic mi nie zrobią bo prawie codziennie latam z dwójką tematu.
    A roślinkę to bym raczej hodował w domku w Growboxie czy coś ale z tym to się rozkmini! Dzięki i pozdrówki
    0 0

5. Post #5
    Helikopterem to sobie mogą co najwyżej pooglądać okolice jak jesteś inteligentny i uprawę zrobisz na LEDach które się mało co grzeją to im żadna termowizja nie pomoże są sposoby aby to obejść, jeśli będą filtry i nic nie będzie jebało to jedyne co się możesz spodziewać to że cię ktoś podpie...li, uważaj z kim się zadajesz, ubieraj się normalnie a nie jak dres bo do takich mają mniejszy szacunek, tez kiedyś mieszkałem w UK i wiem że za małe ilości tematu to sobie jedynie pogadają i tyle, trzeba podchodzić do nich z szacunkiem i się normalnie odzywać i nic nie cfaniakować i będzie okej, mnie złapali kiedyś najebanego 0,7l na łeb wypite i nic nie zrobili !!! powiedziałem że jadę do szpitala bo mnie ząb rozbolał to tylko napomnieli że mają nadzieję że to ostatni taki raz i żebym uważał Krzaki pomidorów lub paczka w kieszeni Krzaki pomidorów lub paczka w kieszeniha to się nazywa służba dla obywateli Krzaki pomidorów lub paczka w kieszeni
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl