Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
 1. Post #1

  [Włochy] Wyjeżdżasz na urlop? Można zdobyć receptę!

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Witam,

  Po wigilii wyjeżdżam na narty. Przypadkiem natknąłem się na informację, że we Włoszech jest legalna marihuana. Konkretnie Bedrocan, Bediol i Bedica, do tego oleje. Bedrocan ma np. 22% THC, Bediol 1%THC, 9% CBD i Bedica 14% THC.

  Postanowiłem napisać do pewnej apteki w Turynie (Farmacia Piazza Villari), aby dowiedzieć się czy jako turysta mogę postarać się o recepte. Usłyszałem, że nie jest to niemożliwe, ale na pewno trudne - i dostałem linka do pewnej strony tylko dla Włochów.

  Po wykupieniu VPN'a i skorzystania z google translate założyłem tam konto i mogłem już kontakować się z lekarzami wystawiającymi takie recepty.

  Napisałem do 2 lekarzy z Turynu, odpisał jeden. Co mi jest?
  No to opisałem swój problem sprzed 2 lat, że miałem połamaną żuchwę z przemieszczeniem i od tego czasu na wysokościach mam migreny, przez migreny nie mam apetytu, itd...

  Lekarz odpisał, że wystarczy fragment dokumentacji medycznej z Polski, do tego on zrobi ze mną wywiad i to wystarczy, spytał się o jaką chce odmianę i dawkę - to odpisałem, że nie wiem, bo ciężko oszacować. Będę pewnie 10 dni, to 2x5gr Bedrocan.

  Koniec końców dostałem nr telefonu, jak zadzwoniłem dostałem adres i mam umówioną wizytę na 26 grudnia

  Cena z 5gr Bedrocanu to około 52-54€ z tego co pamiętam, niestety nie znam ceny za konsultację z lekarzem, dam update 26 grudnia wieczorem.

  Jakiekolwiek konkrety mogę podać na PW.

  Na start podrzucam pewną stronę po włosku: http://www.farmagalenica.it/ricetta-...i-e-facsimile/ google translate całkiem ok tłumaczy na angielski.

  Przeczytaj o tym więcej:

  !!!!!SPRZEDAM 5 ŻARÓWEK HPS ZA 100ZŁ (KOMPLET)!!!!!! http://forum.nasionakonopi.pl/48,gie...stan-nowe.html
  0 0

 2. Post #2
  Jaki cwaniak [Włochy] Wyjeżdżasz na urlop? Można zdobyć receptę!
  Jak by nie patrzeć to każdego obywatela unii powinny obejmować przywileje takie jakie posiada rdzenny mieszkaniec danego regionu.

  0 0

 3. Post #3
  Będę aktualizował ten temat, jak wrzucę zdjęcia topów, możecie jechać - działa.
  !!!!!SPRZEDAM 5 ŻARÓWEK HPS ZA 100ZŁ (KOMPLET)!!!!!! http://forum.nasionakonopi.pl/48,gie...stan-nowe.html
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl