Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. Post #1

Kontrole drogowe na granicy z Czechami

Siemanko, wiecie może jak wygląda sprawa z kontrolami drogowymi na granicy z Czechami? Częstują narkotestami? Chodzi mi o okolice ostravy
    0 0

2. Post #2
    Zależy Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    0 0

3. Post #3
    Od czego?
    0 0

4. Post #4
    Jakie kontrole? Kilka razy juz bylem i nigdy mnie nikt nie zatrzymal. Juz bardziej naszej SG bym się obawial
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

5. Post #5
    nie chce nic przewozić tylko będę po kilku dniach jarania i trochę się obawiam
    0 0

6. Post #6
    Tam Ci nic nie grozi, za to w pl juz tak, bo jazda pod wpływem jest karalna.
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

7. Post #7
    no i własnie o to mi chodzi czy przy granicy po polskiej stronie są czestę kontrole z narkotestami?
    0 0

8. Post #8
    Raczej nie, chociaż teraz przez te akcje z uchodźcami.....
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez SeeYouAgain Zobacz posta
    no i własnie o to mi chodzi czy przy granicy po polskiej stronie są czestę kontrole z narkotestami?
    Ziomek Kontrole drogowe na granicy z Czechami Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    Nie nie nie i jeszcze raz nie :P Chyba ,że pan policjant zapyta cię o nazwisko rodowe matki a ty mu z Moniką wyjedziesz (przykład z życia Kontrole drogowe na granicy z Czechami ) wtedy coś zaczną podejrzewać Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    0 0

10. Post #10
    Ooop po hemp fest to co 5km byla kontrol Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    0 0

11. Post #11
    Od ponad 2 msc jeżdze przez Czechy 2 razy w tygodniu i jeszcze ani razu problemów nie było.
    0 0

12. Post #12
    Gość
    z ruskimi trzepia na granicy i wokół ale to dolar dajesz i jedziesz.Tu szukaja fajek i spirytu Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez mattiv Zobacz posta
    Ooop po hemp fest to co 5km byla kontrol Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    Mnie raz trzepali jak byłem w tatrach a jako ,że nic nie znaleźli bo pozbyłem się (hehe) problemu to na pytanie
    NAZWISKO RODOWE MATKI ?!?
    eee to ten .. no Monika Kontrole drogowe na granicy z Czechami

Ale potem jakiś fresh mnie złapał i już się dogadałem Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    Trzepali zapewne dlatego ,że byłem z kumplem a on się kimał na ławce podczas gdy ja wokół niej "tańczyłem" ..
    Jakiś rumcajs mi mocną sative odsprzedał Kontrole drogowe na granicy z Czechami
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl