Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Czy można jeszcze kupić 100% naturalna MJ bez chemii, czy tylko własna uprawa ?

Witam,

Czy w Holandii (Coffe shops w Amsterdamie czy innych większych miastach) da sie kupić 100% naturalna marihuanę, bez sztucznych nawozów czy chemii ? Czy w grę wchodzi jedynie własna uprawa ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Jakiej chemii? Coś dodają?
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez Hałupy Zobacz posta
    Jakiej chemii? Coś dodają?
    Sory jestem zielony w tych tematach. Chciałbym kupić marihuanę, która uprawiana jest w naturalny sposób (czyli bez żadnych sztucznych nawozów, żeby przyśpieszyć czas kwitnienia itp.) Słyszałem, że tak już prawie nikt nie uprawia bo czeka się zbyt długo na plony.
    Wiem najlepiej będzie zainwestować we własną uprawę, lecz narazie chciałbym się trochę podszkolić w tym temacie ;)
    0 0

4. Post #4
    " bez sztucznych nawozów czy chemii "
    hyba chodzi o to ze trawka na samej wodzie by jechala , ewentualnie obornik naturalny
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Adamus10 Zobacz posta
    Witam,

Czy w Holandii (Coffe shops w Amsterdamie czy innych większych miastach) da sie kupić 100% naturalna marihuanę, bez sztucznych nawozów czy chemii ? Czy w grę wchodzi jedynie własna uprawa ?
    W dobrym Coffiku powinno być organiczne zioło ( certyfikowane ) niestety nie korzystam od lat z takich miejsc wiec nie polecę Ci , co do uprawy i czystości takiego zioła - wszystko sie da , fakt mniejszy plon bez nawozów i serce pęka bo roślina cała żółta ale da się Czy można jeszcze kupić 100% naturalna MJ bez chemii, czy tylko własna uprawa ?
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    1 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez ZIELONA Zobacz posta
    W dobrym Coffiku powinno być organiczne zioło ( certyfikowane ) niestety nie korzystam od lat z takich miejsc wiec nie polecę Ci , co do uprawy i czystości takiego zioła - wszystko sie da , fakt mniejszy plon bez nawozów i serce pęka bo roślina cała żółta ale da się Czy można jeszcze kupić 100% naturalna MJ bez chemii, czy tylko własna uprawa ?

Dzięki za odpowiedz ;) Jaki powinien być minimalny budżet na taką początkową uprawę (oczywiście naturalną, sama woda i światło Czy można jeszcze kupić 100% naturalna MJ bez chemii, czy tylko własna uprawa ?) chodzi mi głównie o gatunek sativa
    Umiałbyś wytłumaczyć co jest dodawane do marihuany w dzisiejszych czasach (jakie nawozy i jak wpływają) czy można porównać to do GMO ?

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Stary Farmer Trawke Mial Zobacz posta
    " bez sztucznych nawozów czy chemii "
    hyba chodzi o to ze trawka na samej wodzie by jechala , ewentualnie obornik naturalny
    dokładnie ;) używa się jeszcze tego sposobu uprawy ? czy juz wszystko poszło tak do przodu że zapomniano o naturze :P
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Adamus10 Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedz ;) Jaki powinien być minimalny budżet na taką początkową uprawę (oczywiście naturalną, sama woda i światło Czy można jeszcze kupić 100% naturalna MJ bez chemii, czy tylko własna uprawa ?) chodzi mi głównie o gatunek sativa
    Umiałbyś wytłumaczyć co jest dodawane do marihuany w dzisiejszych czasach (jakie nawozy i jak wpływają) czy można porównać to do GMO ?

--- Dodano ---

dokładnie ;) używa się jeszcze tego sposobu uprawy ? czy juz wszystko poszło tak do przodu że zapomniano o naturze :P
    Wręcz przeciwnie ( pisze tu na swoim przykładzie ) da sie uprawiać po taniości i organicznie ( odnawialna ziemia , nawozy własnej roboty ( obornik ) lub dodatki ekologiczne do ziemi ( bat guano , mączka palmowa , miód czy melasa ) jest to pracochłonne ale nie niemożliwe .

* jak masz miejsce ( szafka stara obudowa po PC ) koszta sie zmniejszają , ziemia oświetlenie - wszystko zalezy od twoich wymagań
    Nie ma żadnych ograniczeń, ograniczenia są tylko w Twoim umyśle .
    Wszystko we wszechświecie jest dostępne i możliwe.
    Masz wolność w tworzeniu takiego życia, jakiego chcesz.

Kala / Huna
    0 0

8. Post #8
    koszt uprawy (pcbox nawozy ziemia doniczka itd) bez nasionka to coś miedzy 180-270zł ale naprawdę dało by się to zrobić taniej ja osobiście zmieściłem się w 200zł mowa tu o pc box od podstawy czyli sam go robisz wiatraczki coś do odbijania światła itd ziemia to grosze 20L dobrej ziemi to max 20zł
    najdroższe to sama budowa pcboxa nawóz chyba że chcesz go robić sam to będzie oczywiście taniej no i zarówki
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl