Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  kosz

  kosz

  Przeczytaj o tym więcej:

  0 0

 2. Post #2
  pomidory możesz uprawiać bez obawy o jakikolwiek przypał, nasiona pomidorów, krzaki i ich owoce są legalne na całym świecie i nie ma z tego powodu problemów.
  koleżanka posadziła u siebie w ogródku, pod gołym niebem bez żadnego foliaka czy szklarni i rosną eleeegganco, kilka już zebrała.
  ale 100 krzaków to już porządna uprawa, musisz dogadać się z kimś kto będzie je od Ciebie skupował bo co zrobisz z taką ogromną ilością pomidorów ?
  spaghetti cały rok będziesz wpierdzielać chyba dzień w dzień Jakie wyroki w Czechach za uprawe pomidorów?
  tak czy siak nie masz się co bać, jak dasz radę bo śmiało możesz nawet na balkonie uprawiać no ale wiadomix że o 100 krzakach to możesz zapomnieć
  także śmiało sadź sobie pomidorki i nie bój się bo nawet jak zazdrosny sąsiad zadzwoni to policja rozłoży ręce
  pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem - zostaw bucha Jakie wyroki w Czechach za uprawe pomidorów? Jakie wyroki w Czechach za uprawe pomidorów? Jakie wyroki w Czechach za uprawe pomidorów?
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl