Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak?

Na wakacje zamierzamy jechać z kumplami do czech,więc mam kilka pytań
    1.W Ostrawie gdzie dostaniemy najlepsze zioło,są tam cofee shopy ?
    2.Jaka jest tam cena zioła i wódki ?
    3.Jakie ceny noclegów ?
    4.Ile gram może posiadać 1 osoba ? 15 ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Haha z tego co slyszalem to nie ma w Czechach hashbarow.Sa growshopy.Zioło na ulicy ogarniesz.Ty jako polak pewnie nic niemozesz miec przy sobie chociaz nie jestem pewny.pozdRo!
    0 0

3. Post #3
    Strasznie podzielone zdania są na forach nt. zioła,ale z tego co czytałem to nie ważna jest narodowość tylko teren,na którym się jest.Czytałem też,że Polacy którzy mieszkają przy granicy wykupują działki i sadzą sobie tam,weekend zawsze w czechach marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak?
    0 0

4. Post #4
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

5. Post #5
    posiadanie marihuany w czechach jest nielegalne! ALE małe ilości nie są karane (legalna jest medyczna mary na receptemarihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? Bez znaczenia czy jesteś czechem polakiem czy rumunem marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? w klubach z kupnem nie ma problemu, na ulicy troszkę sie rozglądniesz i zaraz ktoś podbije do ciebie, w sklepach chinczycy handlują. Ostrava? Obowiązkowo na ulice stodolnia! Mam blisko do czech to nie raz wolimy tam na impreze jechać. Laski taplające się w basenie marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? kelner zza baru jeszcze je wodą z węża polewał marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? impreza przednia. Nie raz na blacie baru dupeczki tańczą jak już miejsca nie ma ;) poleceam!
    0 0

6. Post #6
    @UP
    artykuł onetu sprzed pół roku:W Czechach zaostrzono przepisy ws. narkotyków - Wiadomości
    Bez konsekwencji prawnych można mieć przy sobie 10 gramów marihuany (wcześniej 15)
    Jest nielegalne,ale nie jest karane posiadanie do 10g także myśle że więcej nie jest mi potrzebne marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak?
    Właśnie już któryś raz natknąłem się,że ktoś napisał o stodolni.Tam pewnie zatem pojedziemy marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? Dzięki marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak?
    0 0

7. Post #7
    @up
    Dzieki marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? co do ilości nie bylem pewny. Właśnie cos mi się obiło ze 15. Widac stare info marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? ciekaw jestem jak sprawa wygląda z własnym krzakiem
    0 0

8. Post #8
    Kowaliski palil ziolo w czechach wiec Polak moze marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak?
    0 0

9. Post #9
    Ja tam polecam Ci HIP HOP KEMP'a marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? akurat jest na wakacjach, tam wszystko jest na miejscu, nocleg namiot, pierdol wodke!, kup sobie absynt, chociaz i tak nie popieram pijanstwa heh HHK - dobry melanz, spoko ludzie i fajne cipki :-)

ktoś zayebał planty, dlatego niezakończone fotorelacje outdoor 2014 ZAPRASZAM : http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...aze-x-1-a.html

http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...at-f1-fem.html

pomogłem? blant mi na pewno nie zaszkodzi

OGRODNICTWO uzaleznia
    0 0

10. Post #10
    Caffe dela Ostrava tam kupisz na lajcie albo w Czeskim Cieszynie na dworcu w barze. Nie pamiętam nazwy.
    .
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez gumi963 Zobacz posta
    posiadanie marihuany w czechach jest nielegalne! ALE małe ilości nie są karane (legalna jest medyczna mary na receptemarihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? Bez znaczenia czy jesteś czechem polakiem czy rumunem marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? w klubach z kupnem nie ma problemu, na ulicy troszkę sie rozglądniesz i zaraz ktoś podbije do ciebie, w sklepach chinczycy handlują. Ostrava? Obowiązkowo na ulice stodolnia! Mam blisko do czech to nie raz wolimy tam na impreze jechać. Laski taplające się w basenie marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? kelner zza baru jeszcze je wodą z węża polewał marihuana w czechach, noclegi, alkohol, cofee shopy. Co i jak? impreza przednia. Nie raz na blacie baru dupeczki tańczą jak już miejsca nie ma ;) poleceam!
    Gumi a gdzie na ulicy "Stodolnia" moge dostac palenie ? możesz mi pokazać na google maps ?

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez gumi963 Zobacz posta
    Gumi a gdzie na ulicy "Stodolnia" moge dostac palenie ? możesz mi pokazać na google maps ?
    ...pomogłem?
    Postaw blanta
    Youtube> CastomGrow420
    Ktoś Ci naruszył ? TNIJ i spierdalaj!! lepiej mieć coś niż nic!!!!!
    Poradniki:
    Makumba
    http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3ZŁ!!!
    http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl