Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. Post #1

Wyjazd do Ostravy.

Witam.
    Postanowiłem z kumplem, że podczas okresu wakacyjnego zrobimy wycieczkę do Ostravy. Chciałbym się zapytać, gdzie znajdę jakiś sklep coś na wzór holenderskiego coffee-shopu? Sklep, w którym mógłbym wybrać odmianę, kupić akcesoria czy jakąś pamiątkę? heee.. Pamiątka - nic śmiesznego. Oczywiście chodzi mi przykładowo o taki specyfik - http://absinth-kneipe.de/bilder/flas...dow_gross.jpg? Gdzie takie coś mógłbym kupić? Oraz jak to jest z przywiezieniem takiej wódki do Polski. Czy podczas kontroli byłyby problemy z policją, gdyby znaleźli taką buteleczkę ewentualnie trzy lub inne takie rzeczy? I jak to jest z Czeskim prawem, ile gram na jedną osobę można posiadać? I czy wgl jeszcze można, bo słyszałem, że znowu zdelegalizowali MJ? Czy jestem w błędzie? Proszę o wytłumaczenie.
    Pozdrawiam.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    ja bylem w tamtym roku rowerami 7g kupilismy na 3.Przez granice przewiezlismy,zalezy tez w jakim miejscu
    0 0

3. Post #3
    Z tego co mi wiadomo to w tego typu specyfikach rozpuszczone jest THC, a co za tym idzie? Zakaz posiadania wszystkiego powyżej 0.2% THC. Ale powiem Ci że z tego co słyszałem wódka jest warta zachodu Wyjazd do Ostravy.
    0 0

4. Post #4
    Ja niestety mam bardzo dużo kilometrów do Ostravy, więc chciałem wcześniej spytać jak sprawa MJ wygląda w Czechach. Może się ktoś jeszcze wypowie, ktoś kto był i ma pojęcie co tam się dzieje ;)
    0 0

5. Post #5
    stary, tam jest taka "imprezowa" ulica, nazwy nie pamietam, same bary i kluby
    przejdziesz z dwa razy i wyczujesz nosem gdzie co jest graneWyjazd do Ostravy. zagadaj barmana to wszystko Ci powie, a jak dasz w łape to poleci Ci najlepszych
    tylko sie nie afiszuj z wszystkim, bo tego nie lubia i dlatego nie chetnie sprzedaja
    z fartem
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

6. Post #6
    Cafe De La Ostrava jak tam byliśmy to nie było problemu z capami, ale to było jakieś 6 lat temu. Słyszałem że podobno cięci są Czesi na nas ale jak jest dokładnie to nie wiem.
    .
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez T S W 1 9 0 6 Zobacz posta
    Cafe De La Ostrava jak tam byliśmy to nie było problemu z capami, ale to było jakieś 6 lat temu. Słyszałem że podobno cięci są Czesi na nas ale jak jest dokładnie to nie wiem.
    bo sie wkurwiaja, ze chołota z pl przyjezdża i taki syf i burdel robia ze szok, to samo było w amsterdamie kiedyś
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    0 0

8. Post #8
    Otóż to. Wcale mnie to nie dziwi sam się wkrurwiałem jak angole robiły bydło w krk. Myśli taki przyjedzie na wioskę bydło porobić bo tanio.
    .
    0 0

9. Post #9
    Gość
    Ale czesi podobno ogólnie nas nie lubią jako narodu. Prawda to?
    0 0

10. Post #10
    Ciebie to wszyscy nie lubią nie ważne czy czesi czy nie. A tak serio to Polak i Czech dwa bratanki Wyjazd do Ostravy.
    .
    0 0

11. Post #11
    Dzięki za pomoc. Ale typowych sklepów z MJ nie ma, takich na wzór coffee-ków?
    0 0

12. Post #12
    pierdol ostrave na HHK w hradec kralove, masz dobrą bibe i palenia od wyboru do koloru, bierzesz namiot i gitarra

ktoś zayebał planty, dlatego niezakończone fotorelacje outdoor 2014 ZAPRASZAM : http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...aze-x-1-a.html

http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...at-f1-fem.html

pomogłem? blant mi na pewno nie zaszkodzi

OGRODNICTWO uzaleznia
    0 0

13. Post #13
    Gość
    Hehe widze kolega też namiotował na hhk Wyjazd do Ostravy. proste, najlepsza faza, dużo Polaków, ciekawa impreza Wyjazd do Ostravy.
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez DrKidleR Zobacz posta
    pierdol ostrave na HHK w hradec kralove, masz dobrą bibe i palenia od wyboru do koloru, bierzesz namiot i gitarra
    byłem , widziałem, i takiego chamstwa i syfu nigdy wiecej!!!!!!
    0 0

15. Post #15
    HUYOWO TRAFIŁEŚ looknij co ziombel wyrzej napisał Wyjazd do Ostravy.
    Cytat Zamieszczone przez mativ Zobacz posta
    byłem , widziałem, i takiego chamstwa i syfu nigdy wiecej!!!!!!

ktoś zayebał planty, dlatego niezakończone fotorelacje outdoor 2014 ZAPRASZAM : http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...aze-x-1-a.html

http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...at-f1-fem.html

pomogłem? blant mi na pewno nie zaszkodzi

OGRODNICTWO uzaleznia
    0 0

16. Post #16
    Gość
    Tak jest, potwierdzam, kempy są zajebiste i polecam wszystkim wybrać się tam Wyjazd do Ostravy.
    0 0

17. Post #17
    Polecam Stodolnie, ulica barów i knajp, coffe shop pewnie też tam się znajdzie
    0 0

18. Post #18
    NIE MA COFFY SHOPÓW w Czechach!!!
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl