Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. Post #41
    Cytat Zamieszczone przez Adamus10 Zobacz posta
    Elo
    Mam pytanie co do Coffe shop w Holandii, czy sprzedawany towar jest 100% naturalny bez chemi itp ? Zależy mi bardzo na sativa lub indica. Ktoś cos ? Jestem zielony w tych tematach wiec znajomosci za bardzo nie mam.
    Czy jest w 100% naturalny bez chemii itp to nie wiem? nie wiem też czy chodzi Ci po prostu o nawozy i inne boosty? Na pewno używają nawozów do produkcji, czy to organicznych czy to innych bio i tego typu. Jedno jest pewne, dostaniesz tam towar bardzo dobrej jakości. Susz, który kupujesz w takich kofikach jest za pewne bardzo dobrze nadzorowany za pewne przez hodowców jak i Państwo, w którym jest to hodowane, bo Holandia z tego co kiedyś gdzieś czytałem dużą, czy nawet większą o ile nie całą część po prostu sprowadza.
    1 0

2. Post #42
    Dokładnie chodziło mi o nawozy i boosty. Czy można trafić susz, który był naturalnie uprawniony, bez żadnych dodatkowych nawozów przyspieszających dojrzewanie czy zwiększanie plonów. Muszę porozmawiać z kilkoma znajomymi z Holandii zeby mi powiedzieli co i jak, a najlepiej to samemu pojechać i sprawdzić jak to wyglada ;) w Polsce nie zamierzam kupować, tak jak mówiłem nie mam znajomosci a po drugie nie wiadomo jakiej jakości ten towar.
    Polecam grzybki czy napój bogów ayauhasca - cudo 👌
    0 0

3. Post #43
    Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
    Czy jest w 100% naturalny bez chemii itp to nie wiem? nie wiem też czy chodzi Ci po prostu o nawozy i inne boosty? Na pewno używają nawozów do produkcji, czy to organicznych czy to innych bio i tego typu. Jedno jest pewne, dostaniesz tam towar bardzo dobrej jakości. Susz, który kupujesz w takich kofikach jest za pewne bardzo dobrze nadzorowany za pewne przez hodowców jak i Państwo, w którym jest to hodowane, bo Holandia z tego co kiedyś gdzieś czytałem dużą, czy nawet większą o ile nie całą część po prostu sprowadza.
    Cześć wszystkim,

Odświeżam temat.

Czy w wspomnianych przez autora tematu Coffikach na początku działu bez problemu kupię organiczne zioło ? Wydaje mi się, że z tego Holandiia jest znana ale wolę się upewnić i dopytać bardziej doświadczonych osób Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    0 0

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl