Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 43
  1. Post #21
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Giecik Zobacz posta
    tak jak w Holandi tam tez spod lady mozna rozne rzeczy dostac Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    jak prawie wszedzie Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    0 0

2. Post #22
    Kiedyś się trzeba wyprowadzić z Polski do Holandii, ja na razie siedzę półtora roku w Berlinie i nie narzekam, dla mnie lepiej że nie ma tu legalizacji bo by się dojebały psy i małolatów takich jak ja, by przeszukiwali a tego nikt nie chce, przynajmniej małolaci tego nie chcą Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    Zdrowaś Marycho, buchów pełna
    Bong z Tobą

Błogosławionaś Ty między innymi ziołami i błogosławiony efekt Twojej bani
    Święta Marycho, matko rastów, staw się za zjaranymi teraz i w godzinie bani naszej
    Zioło
    0 0

3. Post #23
    Cytat Zamieszczone przez Wiki Zobacz posta
    No ceny trochę wyższe niż na polskich ulicach, ale za to na pewno czystszy towar, można sobie spokojnie usiąść i bezprzypałowo zapalić. Jak dla mnie 100% fair, nie mogę się doczekać kiedy sam się tam wybiorę i spróbuję Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    Człowieku jak tam ich sztuki sa 3-4 razy większe niż nasze, pooglądaj sobie zdjęcia "holenderski gram/holenderska sztuka" to zobaczysz. Płacisz trochę więcej za gram który będzie kilka razy cięższy, no i jakość.
    0 0

4. Post #24
    No z ta jakoscia nie przesadzajmy hehe ale na pewno lepsza niz polska uliczna
    "To forget how to dig the earth and to tend the soil is to forget ourselves" - Mahatma Gandhi

"Gdziekolwiek się ruszę - to samo uczucie nieprzynależności, bezużytecznej gry.
    Udaję zainteresowanie czymś, co mnie zupełnie nie obchodzi, kręcę się tu i tam, ale nigdy nie jestem "w środku", w żadnym określonym miejscu. To, co mnie przyciąga, znajduje się gdzieś indziej, czym zaś owo "gdzie indziej" jest - nie wiem." - Emil Cioran
    0 0

5. Post #25
    Raczej o niebo lepsza jakość. Bywa, że w Polsce dają przemiał, który przypomina ścinkę z trawnika...
    0 0

6. Post #26
    Bylem palilem i jakosc jest wysoka bez watpienia Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda? nawet z ulicy jakosc byla zadziwiajaca Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    0 0

7. Post #27
    Witam
    Jako że to mój pierwszy post tutaj, chciałbym się przywitać!
    Miałem przyjemność być już w Amsterdamie dwu krotnie było bosko.
    I być może będę po raz trzeci. I mam pytanie dotyczące coffików.
    Czy sprawa na 100% wygląda tak jak w tym temacie?:
    Kod:
    https://forum.nasionakonopi.pl/347,holandia/14520,turysci-w-amsterdamie-nie-wyrzuca-z-coffeeshopow.html
    0 0

8. Post #28
    Elo
    Mam proste pytanko.Da sie dogadać z nimi po angielsku? Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda? moze ktos z was byl to wie
    Pozdro
    0 0

9. Post #29
    Cytat Zamieszczone przez Devo Zobacz posta
    Elo
    Mam proste pytanko.Da sie dogadać z nimi po angielsku? Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda? moze ktos z was byl to wie
    Pozdro
    Jasne że tak Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda? i bez angielskiego sie tam dogadasz
    Nie od dziś to palę i będę to robił dalej,
    To ma tysiące zalet i to bez żadnego ale.
    Ziom podaj ognia, podpalę to jak racę
    Nam nie trzeba więcej kasy, tylko więcej THC
    0 0

10. Post #30
    Mam prośbę, czy ktoś mógłby odpowiedzieć na pytanie JarolLFC? Czy dalej w Amsterdamie da się skorzystać z usług coffeshopów nie będąc mieszkańcem Holandii? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź kogoś, kto przekonał się o tym na własnej skórze.
    0 0

11. Post #31
    Tak, owszem. Byłem w Amsterdamie w czerwcu tego roku i bezproblemowo można kupować w coffeeshopie nie będąc obywatelem Holandii. Z tego co wiem, problem dotyczy raczej mniejszych miejscowości w Holandii, chociaż nie jest to zasada. Sam Amsterdam jest wypełniony po brzegi turystami i to głównie dzięki nim biznes kwitnie. A kwitnie, że aż miło patrzeć Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    0 0

12. Post #32
    W Polsce nigdy nie będzie legalizacji. Polska to bękart ZSRR i bloku wschodniego przesiąknięty postkomunistycznymi politykami, policjantami (Ubekami), ludźmi którzy mają mentalność typowego Polaka: zaszkodzić, struć, wziąć więcej, dać jak najmniej. Nie żyjemy już w czasach wielkich przewrotów, zmian, punktów kuluminacyjnych, nic nie możemy zrobić, nikt z nas nie ma pewności czy głosy są fałszowane gdy idziemy głosować, przecież liczy się ten kto LICZY głosy, a nie głosujący. Tekturowa demokracja to tak naprawdę TYLKO korekta starego systemu, w sądach nadal siedzą ludzie którzy skazywali walczących o naród Polaków, postkomunistyczne bydło na najwyższych stołkach. Wystarczy się uczyć gdy jest na to czas, nie oglądać telewizji, myśleć samodzielnie i nie zgadzać się nigdy z tym co ktoś mówi chyba że zdanie ma się takie samo. To wystarczy żeby oczyścić swój umysł i zobaczyć jak codziennie, każdego dnia, poranka, zachodu i wschodu słońca ludzie rządzący po PRL-owskim bękartem, jebią dymają, pierdolą, posuwają, srają, pierdzą, śmieją się i zieją nienawiścią jak przepitym oddechem z nas wszystkich, z nas Polaków, z nas tyrających za 1200 z czego 60% idzie na rachunki i wydatki na życie. 60% dla żydów, odszkodowania za niemieckie obozy koncentracyjne na ziemiach Polskich i holokaust na żydach płacimy my, co ostatnio wybudowano za 120mln zł z TWOICH podatków bądź TWOICH opiekunów? - Muzeum historii żydowskiej na ziemiach Polski. Mam wymieniać dalej? Do czego doprowadziła np Unia? Zero przemysłu lokalnego, masa ograniczeń, zero lokalnych sklepów, wielkie koncerny Lidle, Biedronki, Żabki i inne żygogenne markety zgarniają pieniądze z już i tak biednej wypłaty Polaka, zero pracy, zero przyszlosci, zero perspektyw, dzieci rodzą się w coraz większych patologiach (mam siostrę nauczycielkę) nie umieją czytać, wiązać butów, wypowiadać się logicznie, myślą o ruchańsku, piciu paleniu, wagarach, grach, tabletach iphonach, "Swagach i Yolo'ach" książki idą w zapomnienie a szkoły 'uczą' na w.w tabletach. Sterowanie głupią masą poziom EKSPERT opanowali nasi rzadzący na koniec poproszę was o jedno. Nie głosujcie na PO ani na PIS ani na SLD ani na PSL ani na RuchGejosa ani na inne bekarty postkomuny którę żrą was od małego, od zawsze.. Głosujcie na coś co może i zdać się dla was dziwne, ale skoro aż tak bardzo was boli oddać głos na "przygłupa" np. Korwina z którego media zrobiły niepoczytalnego chorego człowieka to o co wam chodzi? Wolicie tracić głos na to samo od x lat? na te same świńskie komusze mordy? Weźcie sprawy w swoje ręce BO JESTEŚCIE KURWA POLAKAMI.

Zapierdalasz 6 dni w tygodniu w 3 zmianowym trybie
    Trudno złapać oddech jak wyciągniętej z wody rybie
    Jesteś numerem na NIP'ie o imieniu zapomnij
    Ludzie żyją w tym systemie jakby byli nie przytomni
    Weź głęboki oddech, otwórz oczy i zobacz z bliska
    Te niespełnione tłumy na gównianych stanowiskach
    Fabryki jak mrowiska, pracownicy bez imion
    Oni żywią się zatrutym mlekiem systemowych wymion
    Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz
    Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...
    0 0

13. Post #33
    powybijać tych z lewej i tych z prawej i wprowadzić ANARCHIĘ hehe Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?
    Gdyby marihuana faktycznie była tak szkodliwa jak mówią niektóre osoby to była by ogólnodostępna tak jak fast food'y.
    0 0

14. Post #34

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

15. Post #35
    Cytat Zamieszczone przez HzL Zobacz posta
    W Polsce nigdy nie będzie legalizacji. Polska to bękart ZSRR i bloku wschodniego przesiąknięty postkomunistycznymi politykami, policjantami (Ubekami), ludźmi którzy mają mentalność typowego Polaka: zaszkodzić, struć, wziąć więcej, dać jak najmniej. Nie żyjemy już w czasach wielkich przewrotów, zmian, punktów kuluminacyjnych, nic nie możemy zrobić, nikt z nas nie ma pewności czy głosy są fałszowane gdy idziemy głosować, przecież liczy się ten kto LICZY głosy, a nie głosujący. Tekturowa demokracja to tak naprawdę TYLKO korekta starego systemu, w sądach nadal siedzą ludzie którzy skazywali walczących o naród Polaków, postkomunistyczne bydło na najwyższych stołkach. Wystarczy się uczyć gdy jest na to czas, nie oglądać telewizji, myśleć samodzielnie i nie zgadzać się nigdy z tym co ktoś mówi chyba że zdanie ma się takie samo. To wystarczy żeby oczyścić swój umysł i zobaczyć jak codziennie, każdego dnia, poranka, zachodu i wschodu słońca ludzie rządzący po PRL-owskim bękartem, jebią dymają, pierdolą, posuwają, srają, pierdzą, śmieją się i zieją nienawiścią jak przepitym oddechem z nas wszystkich, z nas Polaków, z nas tyrających za 1200 z czego 60% idzie na rachunki i wydatki na życie. 60% dla żydów, odszkodowania za niemieckie obozy koncentracyjne na ziemiach Polskich i holokaust na żydach płacimy my, co ostatnio wybudowano za 120mln zł z TWOICH podatków bądź TWOICH opiekunów? - Muzeum historii żydowskiej na ziemiach Polski. Mam wymieniać dalej? Do czego doprowadziła np Unia? Zero przemysłu lokalnego, masa ograniczeń, zero lokalnych sklepów, wielkie koncerny Lidle, Biedronki, Żabki i inne żygogenne markety zgarniają pieniądze z już i tak biednej wypłaty Polaka, zero pracy, zero przyszlosci, zero perspektyw, dzieci rodzą się w coraz większych patologiach (mam siostrę nauczycielkę) nie umieją czytać, wiązać butów, wypowiadać się logicznie, myślą o ruchańsku, piciu paleniu, wagarach, grach, tabletach iphonach, "Swagach i Yolo'ach" książki idą w zapomnienie a szkoły 'uczą' na w.w tabletach. Sterowanie głupią masą poziom EKSPERT opanowali nasi rzadzący na koniec poproszę was o jedno. Nie głosujcie na PO ani na PIS ani na SLD ani na PSL ani na RuchGejosa ani na inne bekarty postkomuny którę żrą was od małego, od zawsze.. Głosujcie na coś co może i zdać się dla was dziwne, ale skoro aż tak bardzo was boli oddać głos na "przygłupa" np. Korwina z którego media zrobiły niepoczytalnego chorego człowieka to o co wam chodzi? Wolicie tracić głos na to samo od x lat? na te same świńskie komusze mordy? Weźcie sprawy w swoje ręce BO JESTEŚCIE KURWA POLAKAMI.

Zapierdalasz 6 dni w tygodniu w 3 zmianowym trybie
    Trudno złapać oddech jak wyciągniętej z wody rybie
    Jesteś numerem na NIP'ie o imieniu zapomnij
    Ludzie żyją w tym systemie jakby byli nie przytomni
    Weź głęboki oddech, otwórz oczy i zobacz z bliska
    Te niespełnione tłumy na gównianych stanowiskach
    Fabryki jak mrowiska, pracownicy bez imion
    Oni żywią się zatrutym mlekiem systemowych wymion
    Ah, Marsz Robotów ^^
    0 0

16. Post #36
    Mam pytanie odnośnie coffeeshopu, czy są jakieś ograniczenia wiekowe co do wejścia do środka?
    0 0

17. Post #37
    Cytat Zamieszczone przez guton Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie coffeeshopu, czy są jakieś ograniczenia wiekowe co do wejścia do środka?
    Nie, dzieci też mogą wejść. Wystarczy, że okażą legitymację szkolną, że mają chociaż te 12 lat Holenderskie coffee shopy – jak to wygląda?

Chyba to jasne, że trzeba być pełnoletnim. Nie wiem czy przed sklepem stoi "strażnik", który sprawdza z dowodu ile masz lat i wpuszcza (jak bramkarz w klubie) czy przed ladą przed zakupem okazujesz. Ale to chyba oczywiste, że do takich miejsc nie wpuszczą niepełnoletnich.
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

18. Post #38
    Cytat Zamieszczone przez guton Zobacz posta
    Już wyjaśniam. Byłem w Holandii w miasteczku typowo turystycznym "helevoesluis" czyt. Heweluslauce. W tym miasteczku był kofik typowo turystyczny, piętrowy z fajnym klimatem. Ogólnie kupować w kofikach mogą tylko Holendrzy, ale że było to miasteczko iście turystyczne to właśnie polacy tam najwięcej kupowali. Kofik był piętrowy, na górze lorze, kanapy, ławki, a na dole okienka z ladami i Panią która sprzedawała towar na gramy lub gotowe jointy. W tym miejscu zawsze ale to zawsze był bramkarz który chciał dowód i sprawdzał czy faktycznie było ukończone dokładnie 18lat. Gdy zostałeś wpuszczony to Pani z kasy już nie sprawdzała i mogłeś kupić odpowiednią ilość gramów czego sobie tam zamarzyłeś plus do tego piwko/cole i idziesz na górę i tam można palić. Tak więc tak to wyglądało jeśli chodzi o kofiki z miejscem do palenia. W Rotterdamie wyglądało to nieco inaczej, nie było bramkarza, ale też nie było piętra i nie było możliwości palenia w środku. Tylko na wynos. Okienka wyglądały jak te na poczcie czy w kantorach. Pamiętam że jak jeździliśmy do tego drugiego to do okienka podchodził zawsze znajomy, który biegle władał Holenderskim więc nawet od niego nie brał dowodu bo po 1 wyglądał na więcej niż 18 i miał więcej, a po drugie mówił po Holendersku więc nie było podejrzenia o to że turysta czy coś. To było jakieś 2 lata temu około, nie wiem czy coś się zmieniło w tym temacie, ale podejrzewam że jeśli tak to nie wiele. Jointy były robione 50 na 50 z tytoniem i kosztowały średnio 3-4,5 euro i taki joint dla jednej osoby starczał na 2-3 razy, zależy też jak kto pali, ja wtedy dużo nie paliłem. Wielkie jointy takie na 15-20cm dochodziły do 12 euro. Gram w zależności od odmiany chodził od 5 do 8 euro. Co ciekawe spotkałem się też w Schiedamie z kofikiem, który miał bramki jak w metrze, takie obrotowe. Wchodziło się przez nie normalnie, gościu przy ladze sprawdzał dowody. Te bramki zapewne były po to żeby zablokować je jakimś przyciskiem i uniemożliwić podejrzanemu typkowi, albo jakiemuś awanturującemu się alkoholikowi ucieczkę, lub żeby kogoś po prostu może nie wpuścić jak najebany, za pewne działały w obie strony. Mam nadzieje że nieco pomogłem.

Co ciekawe tak sobie przypomniałem, że rozmawiając z Holendrami w różnym wieku i wypytując ich co sądzą o Legalnej marihuanie w ich kraju to nie zależnie w jakim wieku byli, młodzi, średni, starsi, każdy się uśmiechał i twierdził że nie ma z tym żadnego problemu, nikt tam z tego powodu nie robi żadnej hecy i się nie awanturuje, traktują to jak coś normalnego i powszedniego, bo i o co tyle krzyku, idź se kup jointa wejdź na górę, zagrajcie w szachy i kulturalnie wyjdźcie. Zazdroszczę im.
    2 0

19. Post #39
    Jadę w najbliższym czasie do NL z kolegą, dam znać jak to wygląda ;)
    0 0

20. Post #40
    Elo
    Mam pytanie co do Coffe shop w Holandii, czy sprzedawany towar jest 100% naturalny bez chemi itp ? Zależy mi bardzo na sativa lub indica. Ktoś cos ? Jestem zielony w tych tematach wiec znajomosci za bardzo nie mam.
    0 0

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl