Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemka, wyjazd do Pragi nie udał się pod względem dostępności. Mało czasu a miasto olbrzymie, mnóstwo naciągaczy, głównie trzeba uważać przy głównym dworcu PKP "Hlavní nádraží" na cyganów próbujących wcisnąć jakiś kit. Z taksówkarzami bywa różnie, najlepiej pytać tych młodszych.

Teraz planujemy wyjazd do Ostravy, chwalonej przez wielu turystów. Niby najsławniejsza jest "Cafe de la Ostrava" i tutaj zaczyna się moje pytanie, czy rzeczywiście można tam dostać nieokrojone porcje w przedziale 200-300 CZK. Czytałem opinie na GOOGLE, ale wypowiedzi pochodziły z 2010 roku, wiecie może jak jest teraz w 2013/2014 roku? Czy istnieje nadal to coś?

Każda podpowiedź i opinia o Ostravie się przyda! Peace Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie

Przeczytaj o tym więcej:

One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

2. Post #2
    Gość
    wchodzisz do pobliskiego pubu , pytasz o weed i zaraz Sie Zgłaszaja nic prostszejszego od pozniejszej konsumpcji. Pozdro
    0 0

3. Post #3
    A istnieje w ogóle nadal Cafe de la Ostrava? Czy może jakieś podobne do tego knajpy, miejsca do kupienia? Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie mam aż 310 km to Ostravy, więc nie mogę pojechać w ciemno.

-Bob Marley
    0 0

4. Post #4
    byłem w Cafe De la Ostrawa jakieś 5 lat temu i nie było problemu z capem. Tak się zrobiliśmy że nie mogliśmy samochodu znależć potem. Ale slyszałem że ostatnio czesi coś niechętnie do polaków podchodzą
    .
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez TSW1906 Zobacz posta
    byłem w Cafe De la Ostrawa jakieś 5 lat temu i nie było problemu z capem. Tak się zrobiliśmy że nie mogliśmy samochodu znależć potem. Ale slyszałem że ostatnio czesi coś niechętnie do polaków podchodzą
    Pewnie trzeba improwizować, że nie jest się polakiem tylko czechem Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie

-Bob Marley
    0 0

6. Post #6
    bylem na targach w pradze i faktycznie czesi niechetnie chca sprzedawac ale to nie polakom tylko w ogole. Boja sie po prostu ze psy. Jednak mowili nam ze lepiej mowic do nich po polsku to lepiej patrza niz na anglikow, niemcow czy innych. W pradze do kupienia bez problemu. Polecilbym jedno miejsce gdzie kupic ale nazwy za cholere nie pamietam. wiem ze bylo to stare miasto, centrum, mala knajpa moznaby powiedziec klimatyczna speluna gdzies na tylach bocznej uliczki. Tanio nie bylo ale dobre.
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez brylant Zobacz posta
    bylem na targach w pradze i faktycznie czesi niechetnie chca sprzedawac ale to nie polakom tylko w ogole. Boja sie po prostu ze psy. Jednak mowili nam ze lepiej mowic do nich po polsku to lepiej patrza niz na anglikow, niemcow czy innych. W pradze do kupienia bez problemu. Polecilbym jedno miejsce gdzie kupic ale nazwy za cholere nie pamietam. wiem ze bylo to stare miasto, centrum, mala knajpa moznaby powiedziec klimatyczna speluna gdzies na tylach bocznej uliczki. Tanio nie bylo ale dobre.
    Pewnie chodzi ci o dawny Annabar, teraz Reggae Lounge Bar. Byliśmy tam, ale stał tylko murzyn który dawał za 300 KC. Wzięliśmy na próbę, ale zioło było średnie.

-Bob Marley
    0 0

8. Post #8
    Nie mam pojecia czy o to bylem tak zrobiony ze pamietalem tylko ze w pradze jestem Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie i murzyna nie bylo. Byl czech za lada porobiony bardziej ode mnie, od niego bralismy Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie
    0 0

9. Post #9
    temat o ostrawie a ja napisze o pradze hehe jak jak poszukam to moge znalesc foto jakie ostatnie udalo mi sie zrobic zanim z brylantem trafilem do tej knajpy he pamietam tylko ze od tego foto co mam w telefonie odbilismy w lewo i szlismy caly czas prosto az doszlimy do waskiej zabudowanej uliczki , na koncu stal stoli z krzeslami, i po prawej stronie byl bar niby speluna ale meneli nie bylo raczej luzni chlopcy co jak zjarali to krecili na okraglo , zreszta knajpe czuc bylo juz jakies 200 m he trafilismy tam za pierwszym razem za zapachem hehe
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez uho667 Zobacz posta
    temat o ostrawie a ja napisze o pradze hehe jak jak poszukam to moge znalesc foto jakie ostatnie udalo mi sie zrobic zanim z brylantem trafilem do tej knajpy he pamietam tylko ze od tego foto co mam w telefonie odbilismy w lewo i szlismy caly czas prosto az doszlimy do waskiej zabudowanej uliczki , na koncu stal stoli z krzeslami, i po prawej stronie byl bar niby speluna ale meneli nie bylo raczej luzni chlopcy co jak zjarali to krecili na okraglo , zreszta knajpe czuc bylo juz jakies 200 m he trafilismy tam za pierwszym razem za zapachem hehe
    Dzięki za post Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie w Pradze również byłem i zakładałem temat pytając o miejsca, ale ciężko mi było coś tam znaleźć. Przede wszystkim dlatego że miałem mało czasu. Często tylko jak przechodziłem obok blokowisk było czuć potężny zapach zioła, ale typowe knajpy gdzie mogłem coś kupić znalazłem tylko dwie Planowany wyjazd do Ostravy, wasze opinie

-Bob Marley
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl