Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. Post #1

Gdzie kupić marihuane w czechach?

Witam, zamierzam pojechać do Czech bo mam blisko, zaledwie rzut beretem Gdzie kupić marihuane w czechach? jak wygląda sprawa dostępności zielonego? Można dostać od taksówkarzy czy istnieją coffeeshopy?

Przeczytaj o tym więcej:

One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

2. Post #2
    W Czechach masz coffeshopy tak samo jak w holandii także nie zastanawiaj się Gdzie kupić marihuane w czechach?
    Polecam sklep swiatkonopi.pl

0 0

3. Post #3
    Dzisiaj jest nowy rok, wiec pewnie mogą być zamknięte Gdzie kupić marihuane w czechach? a jak sprawa wygląda z taksówkarzami ?

-Bob Marley
    0 0

4. Post #4
    Może będzie jakiś coffe otwarty jak chcą zarobić Gdzie kupić marihuane w czechach? Możesz poszukać w necie informacji na ten temat
    co do taksówkarzy powinni pracować ale nie wiem czy ogarniają napewno nie wszyscy :P
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

5. Post #5
    A wiecie coś może na temat tego w jakich miastach? Czy tylko Praga jest bogata w coffeeshopy?

-Bob Marley
    0 0

6. Post #6
    W czechach nie ma zadnych kofikow !! co wy sobie ubzduraliscie. Trzeba gadac z odpowiednimi ludzmi i tyle.
    "Nie myli się ten, który nic nie robi "
    0 0

7. Post #7
    W Czechach bez problemu można znaleźć miejsce gdzie w łatwy sposób kupisz zielone nie tylko w Pradze ale też w innych mniejszych miastach. Wchodzisz do zwykłego pubu i czujesz.Nawet lepijej jest niż w Holandii bo nie musz palić tylko tego co kupujesz a wyjmujesz co masz, i palisz, możesz sobie jeszcze zamówić coś alkoholowego. Są takie knajpy, gdzie sprzedają tylko znajomym, są takie, gdzie trzeba znaleźć dilera i są, gdzie stuff jest sprzedawany każdemu za barem Gdzie kupić marihuane w czechach?.Podchodzisz poprostu i dyskretnie pytasz :Kamrate, hledam travku? Gdzie kupić marihuane w czechach?
    Jak się bawić...to się bawić...blanta skręcić...lufę nabić...
    Zapraszam na fotorelacje http://forum.nasionakonopi.pl/356,fo...x-af-ak47.html
    0 0

8. Post #8
    Świetnie, teraz już wiem wszystko! Gdzie kupić marihuane w czechach?

-Bob Marley
    0 0

9. Post #9
    w pradze w kazdym pubie a szczegolnie w uliczkach gdzie znajduja sie puby czuc jaranie, ale nie mozna wbic na ryj i pytac o ziolo, oni maja zazwyczaj duzo ziola u siebie od reki to mozna z 100 g kupic palonko na dobrym poziomiem za 2500 koron, lub za 1500 koron sredniak nie wysuszony dobrze, , wchodzisz do pubu kupujesz piwo pytasz o jaranie barmana, duzo lokali gdzie siedza ludzie w wieku 20-30 lat maja jaranie he chyba kazdy gege
    0 0

10. Post #10
    Kolego jestem przekonany, że w którymś miejscu pomyliłeś zera. Gdzie kupić marihuane w czechach?

Cytat Zamieszczone przez uho667 Zobacz posta
    w pradze w kazdym pubie a szczegolnie w uliczkach gdzie znajduja sie puby czuc jaranie, ale nie mozna wbic na ryj i pytac o ziolo, oni maja zazwyczaj duzo ziola u siebie od reki to mozna z 100 g kupic palonko na dobrym poziomiem za 2500 koron, lub za 1500 koron sredniak nie wysuszony dobrze, , wchodzisz do pubu kupujesz piwo pytasz o jaranie barmana, duzo lokali gdzie siedza ludzie w wieku 20-30 lat maja jaranie he chyba kazdy gege
    0 0

11. Post #11
    Żeby nie pisać nowego tematu ;) powracam do tego. Konkretnie mam pytanie czy ktoś z was był już w Pradze i jak tam jest z dostępnością? To duże miasto a ja mam ograniczony czas. Jakieś konkretne knajpy? Miejsca? Miejsca z taksówkami? Gdzie kupić marihuane w czechach? każda pomoc się przyda.

-Bob Marley
    0 0

12. Post #12
    pytaj czarnych braci (mudzinów), oni wiedząGdzie kupić marihuane w czechach? obok wejścia na most Karlova jwst pub w podziemiach z flagą Jamajki nad wejściem, zapytaj barmanaGdzie kupić marihuane w czechach? pzdr.
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez mativ Zobacz posta
    pytaj czarnych braci (mudzinów), oni wiedząGdzie kupić marihuane w czechach? obok wejścia na most Karlova jwst pub w podziemiach z flagą Jamajki nad wejściem, zapytaj barmanaGdzie kupić marihuane w czechach? pzdr.
    Super dzięki wielkie za informację. Gdzie kupić marihuane w czechach? tylko jak dokładnie to się nazywa? Bo nie mogę wypatrzeć na Google Maps.

-Bob Marley
    0 0

14. Post #14
    Wszystkie bary w OSTRAVIE, wystarczy wejść i niuchnąć pare razy nosem - po chwili ktoś podejdzie z towaremGdzie kupić marihuane w czechach?
    ' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl