Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. Post #1

Wyróżnienie

Drodzy uzytkownicy Naszego małego forum
    Z wielką przyjemnoscią ogłaszam Wszem , że od tej chwilli administracja Forum Nasiona Konopi .pl
    będzie nagradzać blachami użytkowników po za standardami tj.wiedzą - skillem i osiągnieciami w prowadzeniu swoich ogródków
    również ogólną postawę wobez kolegów ( fair play , uczynność , koleżeńskość , uczciwość i kulturę osobistą jak również a przede wszystkim szacunek do innych )

Tacy użytkownicy bedą odznaczani blaszką NAUCZYCIEL
    ( wiedza - wiedzą ale sposób w jakim sie dzielimy z innymi swoim doświadczeniem ma również wielkie znaczenie )

Zaznaczam , że takich użytkowników administracja jak i inni kolorowi będą wybierać sami
    tzn składanie podań w stylu - uważam , że mi sie należy ......nie będą brane pod uwagę .
    Jednoczesnie zachęcam Was drodzy użytkownicy do brania przykładu ze swoich kolegów ,
    pamiętajmy , że to MY - WY tworzycie to forum i klimat jaki tu panuje i od Nas - Was zależy forma w jakiej bedzie działać Wyróżnienie

A wiec do dzieła !

W tym kwartale na odznake NAUCZYCIEL za w/w zasługi zasłuzyli = otrzymują koledzy;

tapczan

W0lNY

Fubar

Luter

Gratulujemy chłopaki !

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Przeczytaj o tym więcej:

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    10 0

2. Post #2
    dzieki wielkie Zielona Wyróżnienie oby nasza społeczność sie rozwijala i szla w dobrym kierunku ! Wyróżnienie
    mam nadzieje ze wszyscy bedziemy sie widziec tutaj przez dlugie lata co nas nie zabije to nas wzmocni Wyróżnienie
    3 0

3. Post #3
    Ciemność, widzę ciemność!!
    0 0

4. Post #4
    Również bardzo dziękuję za wyróżnienie, jest to dla mnie miłe zaskoczenie na prawdę ;);) nie spodziewałem się tego ;);).
    1 0

5. Post #5

https://www.youtube.com/watch?v=LAn10B1NkPk

0 0

6. Post #6
    Super pomysł Wyróżnienie
    2 0

7. Post #7
    Przynajmniej nie będzie demokratycznego głosowania "po znajomości", choć nie wiem jakim cudem pewna osoba otrzymała tę blachę Wyróżnienie, skoro sama prosi o rady, albo po prostu nie rozumiem za co dokładnie dostaje się takową blachę.
    Ale to już nie moja sprawa bo szkoda sobie tym mózgownicy zawracać. Wyróżnienie
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Gandalf. Zobacz posta
    Przynajmniej nie będzie demokratycznego głosowania "po znajomości", choć nie wiem jakim cudem pewna osoba otrzymała tę blachę Wyróżnienie, skoro sama prosi o rady, albo po prostu nie rozumiem za co dokładnie dostaje się takową blachę.
    To ze dostala blache to nie znaczy ze nie moze pytac innych o porady.Tak w ogole to pierwszy do wszystkiego jestes Ty! Wyróżnienie ty dostaniesz blaszke spamer i kazdy bedzie zadowolony Wyróżnienie
    1 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez TheSpecialOne Zobacz posta
    To ze dostala blache to nie znaczy ze nie moze pytac innych o porady.Tak w ogole to pierwszy do wszystkiego jestes Ty! Wyróżnienie ty dostaniesz blaszke spamer i kazdy bedzie zadowolony Wyróżnienie
    To byłby dla mnie zaszczyt drogi the Special Wyróżnienie

Co Wy tacy tu spięci, czasem człowiek o bucha za dużo wypali do czegoś się doczepi i od razu szeryf mi pisze żem spamer..
    1 0

10. Post #10
    Denka w sloikach widać, dlatego każdy na ciśnieniu Wyróżnienie
    90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?
    7 0

11. Post #11

Gandalfie wystarczyło że przeczytałem to raz i od razu zauważyłem że chodzi Ci o moją osobę jeśli to taki problem dla Ciebie i tak cię to boli.

To proszę ZIELONĄ o usunięcie mi tej rangi skoro nie zasługuje.
    0 1

12. Post #12
    luter zasługujesz na ta range zawsze sluzysz pomoca i dobra rada Wyróżnienie luter nauczycielWyróżnienie
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez mattiv Zobacz posta
    Denka w sloikach widać, dlatego każdy na ciśnieniu Wyróżnienie
    O proszę panaa.. Co racja to racja. Ja to na oparach lecę już, po filiżankach ostatnio tematu szukałem, za szafką wszędzie.. Pierdole, chyba jak Bebook oddam kobiecie słoik, bo takto dyscyplina będzie, nie ma i chuj Wyróżnienie

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Luter Zobacz posta

Gandalfie wystarczyło że przeczytałem to raz i od razu zauważyłem że chodzi Ci o moją osobę jeśli to taki problem dla Ciebie i tak cię to boli.

Zminusowałem Ci bo głupoty pleciesz!
    Mi to nie wadzi.. Tylko zdanie swoje wyrażam..
    Po prostu ja wyznaje zasady takie jak w wojsku, za darmo nic nie ma, a żeby coś dostać trzeba sowicie sobie na to zapracować.
    Nie ja tu jestem od tego by oceniać co komu się należy. Lecz wychodzę z założenia, że po prostu, każdy może mieć swój pogląd na sprawę.
    Oraz nie skazujcie mnie na sąd kapturowy po tej wypowiedzi, bo inaczej na świat patrzę nieco z deczka innej perspektywy.
    Skoro grono kaprali majorow generałów tego forum przyznało ci ta blachę, to musi sie Tobie należeć .
    Nawet Ci pogratuluje Wyróżnienie
    0 0

14. Post #14
    niech se ma. Jak niektórym sprawiają radość te kolorki i blachy to niech mają
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez Ryjek Zobacz posta
    niech se ma. Jak niektórym sprawiają radość te kolorki i blachy to niech mają
    Jasna sprawa, napisałem sprostowanie wyżej.
    Nawet pogratulowałem.
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez Luter Zobacz posta

Zasużyłeś i nie mam zamiaru sugerować sie opiniami j.w ( nie skomentuje tych uwag od ludzi z ostrzeżeniami z uwagi na kulturę ale szczerze mówiąc mam ją ostatnio na wyczerpaniu ) temat jest tylko informacyjny dla ogółu i tyle w temacie , takie wstrzyki co sie komu należy a co nie świadczą hmmmm... przemilczę Wyróżnienie

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

17. Post #17
    A ja to co dlaczego ja nie dostałem co ja pies to jest oficjalne zażalenie braku odznaczenia mnie
    0 0

18. Post #18
    Cytat Zamieszczone przez Czegewara Zobacz posta
    A ja to co dlaczego ja nie dostałem co ja pies to jest oficjalne zażalenie braku odznaczenia mnie
    Widzisz tu się najwidoczniej dostaje blachę na innych zasadach, nie po tym co ma się w głowie, a po chyba loterii.. Z wszystkich wymienionych osob oprócz Fubara, to obaj najbardziej sensownie i najwięcej i najczęściej pomagacie na forum.. Mowa o użytkownikach bez blachy (włącznie z innymi osobami tutaj nie wymienionymi)
    Ja osobiście pomocą dla innych nabiłem tym ponad 500postow i zdobyłem tym 3/4 blantow za pomoc i też brany pod uwagę nie jestem Wyróżnienie
    Bierze się pod uwagę osoby które nie dokonca są pewne swoich growingowych poczynań (które wbrew pozorom powinny świecić przykładem i jeśli mają jakieś problemy u siebie w fr to starać się rozwiązywać je samemu tak ja to robię) są mile, i nie stanowią problemu bo siedzą cichutko by nikogo czasem nie rozłościć..

Więc wiesz Czege, lepiej nie dyskutujmy tutaj bo dostaniemy bana za nie subordynacje i kwestionowanie decyzji Pani prezes tego forum.
    Ja tam zresztą bana się nie boję i przyjmę go na klate. Bronie słusznych racji i tyle.

No okej... Raz jednemu w geście pomocy napisałem żeby przebrał się za prostytutke i stanął przy ulicy..
    No ale to nie powód by dyskwalifikowac!!
    Lepiej mieć dystans do siebie niz być lizusem i sztywniakiem..
    0 1

19. Post #19
    No odkąd inni dostali ordery a JA nie !!!! to mi sie kury przestały nieść i co przypadek,nie sądze
    1 0

20. Post #20
    Witam, witam. Odświeżam zapomniany pomysł przedstawiając kandydatury na blaszki:

- Glutek

- Komando

- Mroczny Pomiot

- FanZieleni98

- Suchar.

- fakejust

- -RaStA-

- Zjarus

- Medicum89

Jako że w tamtym kwartale nie kontynuowano rozdawnictwa (bynajmniej nie z braku kandydatów jak mniemam) Wyróżnienie pozwoliłem sobie zaproponować kolegów do odznaczenia za dwa "okresy rozliczeniowe". Jeśli nie zgadzacie się z czymś, lub ktoś zasłuzył bardziej - piszcie. To tylko moje zdanie, a są pewnie osoby które śledzą forum uważniej ode mnie i mogą sie w tej kwestii wypowiedzieć, do czego zachęcam.

Pozdrawiam cieplutko
    6 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl