Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 69
  1. Post #1

OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

SIEMANO ZIOMALE

Postanowiłem w chwili zadumy że chyba zapodam fotorelację i jak będzie zainteresowanie to ją będę prowadził, mam nadzieję do końca z fartem OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more Faze mam jak trza pisząc to i owo na forum tymczasem do akcji wkraczają
    1.Power Planty od Dutch Passion x17 OUT kontra LED INdoor
    i jeśli będzie chętnych do oglądania i komentowania to dodam więcej m.in.<

2. Dinachem x1 wiadomo od kogo

3. Moby Dick x3 (<=to jest chuj >?) ..really OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe morehaaaaahaajajjaOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe morejajha jw. wiadomo...

4. No i ..................Early Skunk x3 od Sensi Seeds OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

5. Zapomniałbym prawie o Jack Herrer af fem x10 chyba od Oasis

Teraz do rzeczy wstawię zdjęcia jak się chętni znajdą do obserwacji, może ktoś coś powie o pestkach albo smakach kto już to testował a może i zasiądzie tutaj ze mną OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

Cóż warunki są takie:

Wszystkie rośliny są feminizowane.Rośliny mają po tyle samo jeśli chodzi o PP a reszta tydzień młodsza, PP ma 40 dni a ta pod namiotem 3 dzień indukcji SCROG i też 40 dni.

NAMIOT:

Led własnej konstrukcji 180 diod chińskiej firmy 30 blue i reszta oraz 70% red.
    Nawilżacz powietrza z kontrolerem wilgotności powietrza.
    Donice 15 litrów ziemia BIOBizz Light Mix, nawozy mineralne firmy ATA stosowanie według dawki którą podaje producent. Canna Cure, PLAGRON Ph- i może coś extra potem.
    9 donic stoi w namiocie Jardin o wym. 1.2x1.2x2.0m
    Filtr 800m/3 Prima Klima i wentylator wyciągający który był z nim w komplecie plus 2 tłumiki metrowe ruchome

PODWÓRKO:

A może raczej LAS i ogród zimowy, rośliny rosną we wiadrach 10 i 15 litrów ziemia własnej konstrukcji według jakiegoś opisu z neta.
    Miejmy nadzieję że duuużo słońca bo jak na razie to jest go mało no i nawozy Bio : Canna Cure, EmFarmaPlus i EMA5 wynalezione w necie również+może dodatki.

TO MOJA PIERWSZA FOTORELACJA hehe ktoś zasiada ? to zapodam zdjęcia i ciąg dalszy tej opowieści, ktoś ciekaw kto wygra? a kryteria ustalimy puźniej....OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

No to jak będzie ???? OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Będzie tak niestety, że nikt nic nie powie, bo bez zdjęć roślin nie zatwierdzamy fotorelacji,
    a niezatwierdzonej fotorelacji praktycznie nikt tu nie widzi. Polecam lekturę regulaminu
    zakładania i prowadzenia fotorelacji w wolnej chwili. Pozdro!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

3. Post #3
    Skoro zdjęcia takie ważne to jedziemy:
    mój panel wygląda jak na zdjęciu 9 płytek MPCB alu do nich przylutowane diody, każda płytka x 20 diod nad jednym krzakiem, wszystko zmontowane na drewnianym stelażu do kupy razem, roślinki zdrowe,
    podlewanie na zmiane sama woda kranowa ph 6,4 i woda z pożywką serii ATA ph 6,4 co 4 dni od 2 tygodni już, jest to 4 dzień indukcji, rośliny zdrowe po uprzednim toppingu nie są wysokie mają około 35 cm.
    OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0368.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0370.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0371.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0372.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0373.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0374.jpg
    0 0

4. Post #4
    Power planty w namiocie dzień 44/4 flo-indukcja. Problem za duża wilgotność 60-68% co z tym można zrobić ?

Pod spodem PP na dworzu aktualnie u mnie w ogrodzie w weekend idzie do lasu, dzień życia 44 pierwsze 3 tygodnie były mizerne i rosły słabo bo prawie nie było słońca, potem się zaczęły się bujać, zastosowałem trening LST przy 5-6 piętrach liści i rośliny zostały położone ale znowu się podnoszą więc będę musiał poprawić jak przeniosę do lasu, jedna jest chora ale powoli staje na nogi, do ziemi dodałem bio humusa w granulkach po łyżce na wiadro i podlewam wedle uznania wtedy kiedy nie pada nawozami Bio Ema5 oraz EmFarmaPlus w proporcjach po 0,5ml na litr wody, na zdj 5 power plantów z 8

--- Dodano ---

hmmm...

Zastanawiam się jak podpisać zdjęcia i jak dodać żeby wszystko na raz wrzucić w jednym poście i nie edytować co chwilę...strasznie to uciążliwe i chyba mnie zdemotywuje do kontynuowania..

Pod PP jest 5 x Jack Herrer auto fem ostatnia jest chora, potem 3x MB 1x Dinachem, 3x Early Skunk te mają po 2,5 tygodnia są jeszcze małe będą dorastały w ogrodzie zimowym pod szkłem i na koniec foto wszystkie razem

Się zdjęcia nie dodały w takiej kolejności jak chciałem ale chyba skumacie co jest co, Jack ma liście bardziej jak sativa a PP w strone indiki bardziej.

Co do namiotu to myśle nad dokupieniem 48 diód CREE Photo red i dołożenia bo coś ten ledzik na chińskich elementach słabo sobie radzi według mnie.

PS. Al co ty taki groźny regulamin czytałem ale widzę że jak napisałem że to mój pierwszy grow to można mnie jechać zdaje się że inni zakładali fotorelke też bez zdjęc plantów i poszło a u mnie nie, a jakby to był mój 10 grow ? ha OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0377.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0378.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0379.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0380.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0382.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0375.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0376.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0381.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0383.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0384.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0385.jpg
    0 0

5. Post #5
    Al sie obraził i nie zatwierdza OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more to chuj kasuje to i w dupe, sam sobie ogarnę temat bez pomocy forumowiczów
    0 0

6. Post #6
    Się nie obrażaj, tylko poczekaj cierpliwie. Nie było mnie 3 dni, bo byłem zawalony swoimi sprawami. Zatwierdzam i lecisz. Powodzenia!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

7. Post #7
    Teraz to mi się wydaje że i tak nikt nie będzie zaglądał, no może oprócz Bundiego....nudy ogólnie tutaj, ktoś mi blanty postawił ? WHY? OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    0 0

8. Post #8
    Optymizmem zaleciało jak od Pegy lakierem do włosów OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more Rób swoje, będzie dobrze OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

9. Post #9
    Rośliny poszły do lasu zobaczymy ile z nich przeżyje, foty zrobię za 5-6 dni.
    W namiocie 8 dzień indukcji i nic nie widać żeby zaczynały kwitnąć, wilgotność mnie przeraża bo sięga nawet 78% i
    zamówiłem już osuszacz powietrza, chodzi także jonizator no i znowu mają tyle liści że im chyba fryzjera małego zrobię aby
    światło mogło penetrować niższe partie, zastanawiam się nad dokupieniem diod Cree Photo Red 660nm i
    dorzucenia do namiotu 2 paneli x20 w fazie kwitnienia, foty zrobię w ten sam dzień co reszcie panienek, pozdro.OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    0 0

10. Post #10
    Miały być fotki w weekend ale nawet nie miałem czasu na spota iść bo goście byli i zrobię to na dniach...
    0 0

11. Post #11
    Ja ogólnie jestem pod wrażeniem .Powodzenia !
    0 0

12. Post #12
    Witam wszystkich lecimy dalej

Niestety brakuje mi czasu i nie mam fotek wszystkich roślin ale mam powiedzmy połowe, a oto sytuacja:

NAMIOT: 54 WEG (w tym 14 dni indukcja)// 1 dzień FLO (liczę dziś jako pierwszy dzień ale chyba zaczęły puszczać włoski z niedzieli na poniedziałek)
    1 podlanie we wtorek 26 lipca ATA TERRA MAX 3ml/1l wody pH 6,5 (połowa zalecanej dawki) po 1 litr na roślinę, dziś poleci drugi raz już cała dawka,
    dołożyłem tymczasowo żarówkę 400watt do namiotu jak przyjdą diody CREE to zmontuje dwa panele i wrzucę zamiast żarówy, problem z wilgotnością
    zniknął teraz jest 45-50% a temp podskoczyła do około 28-29 ale musiałem dołożyć wiatrak mieszający jeszcze jeden bo bez niego temp by poszła w
    górę i mogłaby być lipaaaaaaa a tak to jest gitOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

PODWÓRKO/OGRÓD ZIOMOWY (docelowe miejsce): 29 dni weg a może jedna flo ? jedna jest dziwna zobaczcie zdjęcia czy ona kwitnie ?
    Trochę oklapły niektóre bo ostro lał deszcz jak szalony i im dał w kość,
    1 podlanie wodą z EmaFarma plus Ema5 2ml/1l wody każdego po 0,5l na roślinę pH 6,5 pozatym deszcz na pół ze słońcem i rośliny wyjebały ostro w góre
    to są te co widać w donicach kwadratowych czarnych, zastanawiam się na jakimś LST

LAS: Power Planty i Jacki Herrery są w lesie, PP-55 dzień WEG, Jacki-48 dzień WEG (może już puściły włosy OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more) Jacki dostały podlanie w środę 27 lipca samą wodą o pH 6,3 bo zmierzyłem pH gleby i było z deka za wysokie a no i miały sucho, reszta okej.
    Pozatym pada deszcz więc nie podlewam wsadziłem tylko każdej po tablecie Guerilla Grow. Wszystkie rośliny są na 100% safe i zdrowe ciekawi mnie czy dużo urosły jak tylko będzie możliwe dorzucę fotki. Na razie starczyło czasu tylko na to co najbliżej mnie.

Jak zdjęcia podpisać?

OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-early-skunk-3.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-early-skunk-2.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-early-skunk-1.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-pp-kwitnie-1.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-power-plant-wlochy.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-namiot.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-namiot-po-korekcie.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-zblizenie-od-gory.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-zblizenie-mb.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-dick-3.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-dick-2.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-dick-1.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dinachem.jpg
    0 0

13. Post #13
    Ladnie to wygląda. OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    0 0

14. Post #14
    Dzięki staram się jak mogę ale ostatnio tak deszcz napierdala że może jeszcze mi plecha opierdolić wszystko co mam na oucie.
    Co z tym Moby dickiem ? tam gdzie jest zbliżenie on kwitnie ?

Jeszcze foto znalazłem jak najmłodsze planty są na dachu a po to aby więcej słońca miały bo jest go ogólnie mało...OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-razem-na-dachu.jpg
    0 0

15. Post #15

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez Unknown Zobacz posta
    Jaki byś zrobił panel na 0.18 m2 ?
    To zależy czego oczekujesz, czy ma to być zwykły panel tani i roślina ma na nim rosnąć czy chcesz taki panel że wypierdoli w kosmos i jungla będzie, jaka jest wysokość boxa ? Ogólnie za 200 zł można już zbudować dobry panel do takiego boxa, ja za mój zapłaciłem około 1500zł i teraz dokładam dwie szyny z diodami osram za 500 zł na kwitnienie żeby puchły jak szalone, pozdro OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

--- Dodano ---

Zasrany deszcz nie mam kiedy na spota iść ale udało się w końcu przestało padać na 15 minut w jedną stronę zdążyłem a na powrocie mnie zlało deszczem i cały mokry ale walnąłem 2 foty na szybko ze spota nr1 w lesie który jest najbliżej.
    Dupna pogoda ma się utrzymać i tylko ze 4 dni słońce przez 2 tygodnie a tak to deszcz będzie siepał OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe morewięc mam wątpliwości czy doją panienki bo cienko to widzęOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more, jeszcze nie kwitną a to jest 57 dzień życia, są zdrowe i mają około 90-100cm wysokości.
    OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-power-planty-x6-spot-1.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-power-planty-x6.jpg
    0 0

17. Post #17
    Widzę że zainteresowanie słabiutkie, cóż dokończę tą fotorelację mimo to OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more. Wczoraj byłem w lesie podlać Power Planty na spocie nr 1 są 2 sztuki i jedna trochę pożartą przez coś pozatym słabo tam słońce dochodzi chyba nie dojdą, na drugim spocie sztuk 6 i wszystkie mają się dobrze rosną szybciej niż koleżanki ze spota nr 1. Wszystkie dostały miksturę Ema5 i Ema Farma Plus po 2ml/1l wody---->btw polecam te nawozy naturalne są bardzo dobre według mnie OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

Dziś poleciałem na spota nr 3 gdzie są afy Jack Herrer x10 i porobiłem kilka fotek. Zaczęły już kwitnąć spot jest fajny dużo słońca tam mają....tylko te jebane kleszcze za każdym razem przynoszę z 5 na chatęOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more postanowiłem podlać je mieszanką nawozów mineralnych i zobaczyć jaki będzie efekt, a oto co dostały: ATA Terra 5ml/1l, ATA PK 13/14 0,5ml/1l, ATA Zyme 2ml/1l oraz oprysk po całości z Topsinu na parchy i pleśnie. Postaram się za tydzień wrzucić zdjęcia wszystkich panienek dla porównania.
    Miłego oglądania oto afy JH:

OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0389.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0388.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0387.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0386.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0385.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0378.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0384.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0383.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-dsc_0379.jpg
    0 0

18. Post #18
    Super to wygląda OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    Jacka Herera to bym zakoptował OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    Niestety nie miałem jeszcze okazji.
    Ciekaw jestem jak to się będzie tutaj dalej rozwijało w tym Twoim ogrodzie OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    Pozdro!!
    1 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez Pajonk_Squerk Zobacz posta
    Super to wygląda OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    Jacka Herera to bym zakoptował OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    Niestety nie miałem jeszcze okazji.
    Ciekaw jestem jak to się będzie tutaj dalej rozwijało w tym Twoim ogrodzie OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    Pozdro!!
    Dzięki ziom za dobre słówko, wszystko idzie jak na razie fajnie i zdrowo.

Dziś jest 40 dzień weg/1 flo dla pana Moby Dicka -wszystkie 3 pokazały preflowery, Power Plant, Dinachem i Early Skunk na razie cisza OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    W weekend nowy foty wszystkich panienek oraz porównanie jak się one rozwijają i jakie postępy robią, pozdro.
    0 0

20. Post #20
    Witam Wszystkich OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreOUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

więc wszystkie rośliny podlewam nawozami które są opisane na początku zawsze ph 6,5 raz nawóz raz sama woda (jeśli idzie nawóz to według dawek producenta), podlewam co 5-7 dni w zależności od potrzeb roślin, dziś dodam zdjęcia ze spotów na dworze:
    kwitnie PP w namiocie, Moby Dick, Jack Herrer<>nie kwitnie Early Skunk, Dinachem, Power Plant w lesie

spot 1. 3x Moby Dick, 3x Early Skunk, 1 x Dinachem najlepszy spot bardzo dużo słońca, rośliny 48 dzień życia MB ósmy dzień flo, trening mało udany (pierwsze 7 fotek)
    spot 2. 10x Jack Herrer auto 73 dzień życia w tym -+ 2 tygodnie kwitnienia, dobry spot dużo słońca (kolejne 9 fotek)
    spot 3. 6x Power Plant 80 dzień życia, sporo słońca dziewczyny dają radę urosły trochę OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more (kolejne 6 fotek) mają niedobory ?
    spot 4. 2x PP 80 dzień życia, mało słońca, gówniany spot chyba idzie na stracenie, chore planty (kolejne 3 fotki)

Zapraszam do oglądania a jutro zdjęcia z namiotu bo dziewczyny już śpią i nie chcę ich budzić OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe moreD OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more z fartem OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more

Może ktoś coś napisze, skomentuje lub podpowie czy takie odmiany sadził i czy dojdą itd
    Jak tak dalej będzie to nie będe fotek wstawiał i skończę to fotorelację bo widać że większość to ma gdzieś, a może ludziska tylko same topy by oglądały...
    chujnia zapierdalać do lasu z aparatem żeby foty porobić przy okazji przynieść na sobie ze 20 - 30 kleszczy a i tak nikt nic nie napisze..OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more
    OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-lewa-dinachem-3xprawa-early-skunk.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-mobt-1-zblizenie.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-1.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-2-zblizenie.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-2.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-3-zblizenie.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-moby-3.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-jack-razem.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-szczyt-1.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-szczyt-2.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-szczyt-3.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-szczyt-4.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-z-bokui.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-z-gory-lewa.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-z-gory.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-z-gory-prawa.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-pp-spot-2-porownanie.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-pp-spot-2-zolte-liscie-od-spodu.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-spot-2-pp-2.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-spot-2-pp-3.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-spot-2-razem-x6.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-samo-zolte-liscie-na-dole.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-pp-spot-3-choroba.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-pp1-spot3.jpg OUT vs. INDOOR Led własnej konstrukcji POWER PLANT x17 DUTCH PASSION and maybe more-spot-3-pozarta.jpg
    0 0

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl