Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
  1. Post #21
    nasiona marihuany, nasiona konopi
    Wieksza ma nawóz na flo-green house seeds. Czy od tego jest za dużo azotu ? Ph nie mierzyłem ale kierowałem się listą forumową wód i ich ph wybierajac takie wody które mają teoretycznie najlepsze ph.
    0 0

2. Post #22
    Amnezja 46 dzień,Chronic 23. Przepłukałem je wodą czystą,dzisiaj dostały obie odżywki na weg i będę podlewał woda-odżywka-woda. Świeciłem im teraz po 18 h i ten tydzień też się na to zanosi. Wrzucam foto,na obu roślinach coś się dzieje z liściami,czy może ktoś to ocenić ? Ogólnie z ph nie powinno być problemu bo woda to oaza z biedry niegazowana. Nie wiem co z ziemią bo może kiepskiej jakości i przy kolejnej urpawie o to zadbam. Ten box też nie nadaje się na 2 rośliny więc kolejna roślina będzie jedynaczką i postaram się o dobre lst jednej. Może liście są kiepskie z powodu niedoświetlenia ? Obie rośliny miejscami się zasłaniają niestety. Podlewając co 2,3 dni czuję po doniczce że amnezja jest lżejsza więc pewnie więcej pije.
    1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-17.jpg 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-18.jpg 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-19.jpg 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-20.jpg 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-21.jpg
    1 0

3. Post #23
    Liście masz klapnięte ze względu na przelanie, albo za małą doniczkę (moja bb ma malutką i dlatego ma trochę oklapnięte listki), staraj się podlewać ją mniejszymi ilościami wody i uzupełniać kiedy ma już sucho, a wszystko powinno być cacy. Ta starsza wysysa składniki odżywcze z dolnych liści, wiec nic z tym nie rób, daj jej się najeść.
    1 0

4. Post #24
    A czy ta amnezja idzie dobrze jak na swój wiek ? Na flo jakoś lepiej się rozwijała,teraz na wegu coś to powoli idzie. Kupiłem też biohumusa i plankton k. W sumie te odżywki to klasyka na forum więc chyba obie dostaną tego planktona a kolejne uprawy zacznę biohumusem. Te doniczki wchodzą do boxa praktycznie na styk ale następna uprawa będzie prawdopodobnie 1 roślinowa i w dużej donicy a już na pewno z odpowiedniejszym podłożem. No chyba że w tych mniejszych wynik nie będzie zły chociaż to zależy np też od światła. Planuję też kupić tester ph.
    0 0

5. Post #25
    Chciałem wrzucić z dzisiaj zdj lecz jest jakiś problem i nie idzie,mam nadzieje że moderatorzy to ogarną. Dzień 59 amnezji i 36 Chronica. Miałem ostatnio małe problemy z roślinami bo oklapywały i liście żółkły. Okazało się że woda oaza nie ma idealnego ph tylko za wysokie,lepsza okazała się kranówka odstana co mnie cieszy bo kupiłem tester i sprawdziłem lecz pewnie podlewanie tą oazą miało kiepski wpływ na rośliny. Przesadziłem z azotem bo liście były za ciemne więc przepłukałem to wodą i wróciłem do nawożenia. Zasłoniłem też 2 wentylator matą węglową bo zbyt mocno tą amnezję było czyć lecz to podniosło temp bo zmniejszył się przepływ powietrza. Poza tym doniczki w których są rośliny jak się okazało mają ze 2 l pojemności. Amnezji brakuje jeszcze moim zdaniem z tydzień,może 2 lecz pokażę foto jeśli będzie szło i ocenicie ale plon duży nie będzie chyba że to jeszcze napuchnie. Ogólnie rośliny się spamiętały a ja podniosłem trochę lampę,doszedł dodatkowy odbłyśnik i kupiłem dobrą ziemie na kolejną uprawę i nieco większe doniczki. Niestety doniczki 5 l nie mam jak do tego boxa upchać za bardzo. Pozdrawiam
    0 0

6. Post #26
    Cytat Zamieszczone przez RastaMann Zobacz posta
    Chciałem wrzucić z dzisiaj zdj lecz jest jakiś problem i nie idzie,mam nadzieje że moderatorzy to ogarną. Dzień 59 amnezji i 36 Chronica. Miałem ostatnio małe problemy z roślinami bo oklapywały i liście żółkły. Okazało się że woda oaza nie ma idealnego ph tylko za wysokie,lepsza okazała się kranówka odstana co mnie cieszy bo kupiłem tester i sprawdziłem lecz pewnie podlewanie tą oazą miało kiepski wpływ na rośliny. Przesadziłem z azotem bo liście były za ciemne więc przepłukałem to wodą i wróciłem do nawożenia. Zasłoniłem też 2 wentylator matą węglową bo zbyt mocno tą amnezję było czyć lecz to podniosło temp bo zmniejszył się przepływ powietrza. Poza tym doniczki w których są rośliny jak się okazało mają ze 2 l pojemności. Amnezji brakuje jeszcze moim zdaniem z tydzień,może 2 lecz pokażę foto jeśli będzie szło i ocenicie ale plon duży nie będzie chyba że to jeszcze napuchnie. Ogólnie rośliny się spamiętały a ja podniosłem trochę lampę,doszedł dodatkowy odbłyśnik i kupiłem dobrą ziemie na kolejną uprawę i nieco większe doniczki. Niestety doniczki 5 l nie mam jak do tego boxa upchać za bardzo. Pozdrawiam
    Ważne że cokolwiek wyciśniesz z roślinek zakładam że nie jesteś doświadczonym growerem więc człowiek uczy się na błędach , szkoda że masz mały box bo przy większym pewnie by lepiej jakoś to współgrało ze sobą 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2], ale jak patrze na te roślinki to zapaszek jest pewnie zajebisty 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]
    0 0

7. Post #27
    No większego nie mogę mieć,zawsze jest opcja na jakieś low rydery bez kombinacji np. Tak,daje ta amnezja i to ostro i nie wiem czy Chronic już nie zaczął bo widzę że szczyt już nabrał takiego kształtu szczytowego że tak powiem 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2] Mam jeszcze pestki-chronica,c'99,northern light i się zastanawiam co dać po tej amnezji 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2] Dalej zdj nie działają...
    Załączone obrazki
    0 0

8. Post #28
    Amnezja 66 dzień,Chronic 43. Wygląda na to że wszystko idzie w dobrym kierunku,zauważyłem że albo odbłyśnik dużo dał albo wyrównane ph wody. Czy tam amnezja nadaje się już do ścinki ?
    1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-25.jpg 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-26.jpg 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-27.jpg
    3 0

9. Post #29

10. Post #30
    ten nawóz green house ma npk 18+12+18.. chyba że masz inny niż ja mam.
    PH zjebane u tej z prawej, potas na pewno w ziemi jest, chyba że fluszowałeś, a pobiera go z liści i nie od dołu a wybiórczo na poszczególnych piętrach..
    a muli Ci na flo bo za dużo azotu na wegu grzałeś widocznie. liście ciemne straszni. wtedy jak już takie coś zajdzie to flusza na indukcji yebnąć i odrazu na koniec flusza żarcie do ziemi podać npk i magnez też dobrze
    1 0

11. Post #31
    Nie mam lupy,potrzymie ją jeszcze kilka dni. Czy ona może suszyć się w boxie powieszona pod światłem razem z drugą rośliną ? Ph obie miały złe od początku,odkąd kupiłem test podlewam ją dobrą wodą. Chyba przesadziłem faktycznie z odżywkami na wegu ale nie ostatnia uprawa,kolejna pewnie będzie lepsza bo już w boxie wszystki jest. Nie wiem co to npk i flusz...
    0 0

12. Post #32
    Amnesia 74 dzień,Chronic 51. Płukam wodą jeszcze amnesie,może jutro ją zetnę. Chronica jakoś jeszcze nie czuć w ogóle co mnie bardzo cieszy. Jak myślicie ile wyjdzie suchego z amnesii ?
    1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-28.jpg 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-29.jpg
    3 0

13. Post #33
    Nie mam lupy,potrzymie ją jeszcze kilka dni. Czy ona może suszyć się w boxie powieszona pod światłem razem z drugą rośliną ? Ph obie miały złe od początku,odkąd kupiłem test podlewam ją dobrą wodą. Chyba przesadziłem faktycznie z odżywkami na wegu ale nie ostatnia uprawa,kolejna pewnie będzie lepsza bo już w boxie wszystki jest. Nie wiem co to npk i flusz...
    NPK znajdziesz na etykiecie każdego nawozu.
    N - azor
    P - fosfor
    K - potas

Flusz to płukanie ziemi. Bierzesz roślinke do wanny na przykład i jak masz załóżmy donice 5 litrów to robisz tak z osiem litrów wody o wyregulowanym ph jakie Cie interesuje i powoli lejesz tak jakbyś podlewał, by bokami nie pouciekało

--- Dodano ---

nie azor tylko azot 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]

Ładny krzaczek ta amnesia 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]
    smacznego
    1 0

14. Post #34
    A co to znaczy żeby zrobić flusz na indukcji ? Indukcja mi się kojarzy z prądem chyba że w hodowli to co innego...
    0 0

15. Post #35
    Z amnesi wyszło z 7g,troszkę mało ale potrzymałem to dłużej niż było gotowe bo na koniec zajarzyłem że trza flusha zrobić 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2] Towar mocny w huy...Palce musiałem z 10 razy myć,tak się kleiło. Zapach piękny i smak niczego sobie. Pierwsze topki wysuszyłem w piekarniku w 50 st z termoobiegiem na 15 min i nawet spoko ale wymyśliłem taki patent że dałem to do kartonu i otwór zrobiłem tam gdzie dmucha wentylator i po tygodniu towar kozak,nie ma porównania z suszeniem w piekarniku.
    Chronic 59 dzień,musiałem go 2 raz podwiązać bo nie mieścił się już. Wyjdzie chyba też karzełek ale sporo błędów popełniłem. Za to jak się ogarnąłem to wygląda zdrowiej niż amnesia w tych etapie uprawy. No nic człowiek się ciągle uczy... Właśnie się kiełkuje c'99 1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2] Będzie w większej doniczce,kupiłem ziemię bio bizz,kupie ph plus i minus żeby było idealne no i niedługo jedziem z kolejną fotorelacją. Pozdro i dzięki za rady.
    1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-30.jpg
    2 0

16. Post #36
    A co to znaczy żeby zrobić flusz na indukcji ? Indukcja mi się kojarzy z prądem chyba że w hodowli to co innego...
    Moment w którym roślina przechodzi ze stanu wegatycyjnego we kwitnienie
    1 0

17. Post #37
    Ostatnie zdjęcie chronica tuż przed ścinką,zaczął tak capić że musiałem to zrobić ale z tydzień mogłem jeszcze poczekać bo mniej więcej połowa włosków była brązowa. Wyszło też z 7g,daje po bani ale amnesia była dużo mocniejsza i miała lepszy smak. C'99 nie wyszedł z ziemi po tygodniu-kiełkowałem jak poprzednie nasiona więc nie wiem ocb.
    1 x Amnezja auto, 1 x Chronic Ryder auto - CFL 200W [0,14m2]-31.jpg
    2 0

18. Post #38

19. Post #39
    Z tej uprawy więcej nie mam ale jest nowa fotorelacja i tam jak skończę to wrzucę więcej fotek.
    0 0

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl