Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44
  1. Post #1

Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siemanko, jak niektórzy wiedzą, od jakiegoś czasu mam bana na uprawde w domu, ale pestki na outa się kończą, więc jakoś trzeba było temu zaradzić. A po co płacić grube siano skoro można mieć za grosze swoje Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    Skleciłem ultra-mikro-boxik i wrzuciłem do swojej szafki z narzędziami (kobieta tam nigdy nie zagląda ;)) i lecim z koksem...

Tyle tytułem wstępu, przechodzimy do konkretów:

Plan jest taki: wysiewamy sezonowego Purple #1 od Dutch Passion, gdy zacznie kwitnąć opryskujemy srebrem, w międzyczasie wysiewamy Dark Devila Auto od Sweet Seeds którego zapylamy pyłkiem Purple #1 i przy odrobinie szczęścia cieszymy się feminizowanymi nasionami fioletowego tzw. półautomata Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Cel: +- 100 sztuk nasion na własny użytek Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Box:
    22cmx14cm ale za to aż 32cm wysokości Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Oświetlenie:
    1x 10W COB 3000-3500K

Wentylacja: wyciagający Roxo Fander 5cm, wlot pasywny, filtr z maty

Ziemia: Compo Sana

Doniczka:
    kubek do napojów 0,2ml Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Nawozy: na weg Pokon "rośliny zielone", na flo Florovit "do kwitnących" i PK od Hesi.

Trening: raczej bez, chyba, że zacznie miejsca brakować

Fotoperiod: 13/11

Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Przy budowie boxa jako tako się starałem, szczeliny zasmarowane silikonem - zapach to w tej chwili mój największy wróg. Szpara między "futryną" a drzwiczkami oklejona paskiem maty węglowej.

W piwnicy znalazłem też resztki mylaru to okleiłem wnętrze, choć przyznaje, że już na odpier..l Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :) Na COBa wyciąłem w suficie otwór i jest razem z radiatorem poza boxem aby zminimalizować grzanie wewnątrz.

Radiator dość duży (10cmx18cm), ponieważ boxik stoi w szafce i obawiałem się o temperature, no ale sprawuje się przyzwoicie, wewnątrz boxika panuje przyjemna temperatura, ok 25-26'C.

Purple#1 z wcześniejszego projektu:

Dark Devil'a chyba każdy kojarzy, a jeśli nie to odsyłam do fotorelki Komando który mnie zainsirował do zrobienia tego crosika Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Warunki spartańskie no ale lepszy rydz niż nic he he

Nasiono skiełkowało 1 września, stan na 6 września:

Fotka z dzisiaj 11 września:

Cały boxik:

Aktualizacje planuje co tydzień, mniej więcej, chyba, że wydarzy się coś ciekawego. Pozdro i z fartem Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Przeczytaj o tym więcej:

pasjonat
    19 0

2. Post #2
    Jakim cudem chcesz zmieścić krzaczora w tym maleństwie? :P

... fiolety <3 lubię Wiolety Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    1 0

3. Post #3
    Zapowiada sie interesująco będe obserwować Twoje poczynania Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    zapraszam do siebie u mnie też kolorowo ma być
    1 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Ashley Zobacz posta
    Jakim cudem chcesz zmieścić krzaczora w tym maleństwie?
    Nie krzaczora tylko krzaczory, 2 albo 3 Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

To tylko na nasionka, zmieścimyyy Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    pasjonat
    0 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez Ashley Zobacz posta
    Jakim cudem chcesz zmieścić krzaczora w tym maleństwie? :P

... fiolety <3 lubię Wiolety Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    Kochana!! Jak sie popiesci to sie zmiesciPurple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :) Nie jest tak zlePurple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    4 0

6. Post #6
    Zasiadam i bacznie oglądam i się uczę , zainspirowałeś mnie robieniem pestek w taki sposób jak to wypali to napewno będę próbował zrobić coś na twój pierwowzór , w ten sposób można sobie zrobić kilka swoich cross-ów
    Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :) z fartem !
    1 0

7. Post #7
    Czym masz wyłożonego boxa?
    Patrz na me ręce jak krusze i kręce ...
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez Dr Smoke Zobacz posta
    Czym masz wyłożonego boxa?

Cytat Zamieszczone przez Fubar Zobacz posta
    W piwnicy znalazłem też resztki mylaru to okleiłem wnętrze, choć przyznaje, że już na odpier..l Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

pasjonat
    0 0

9. Post #9
    Kibicuje w pierwszym rzędzie mordko i juz nie moge się doczekac zajebisty projektPurple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    1 0

10. Post #10
    o kuzwa akw zajebisty projekt Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)z fartem ziomus i bede zagladal
    Medication
    Your medication makes me high
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    1 0

11. Post #11

12. Post #12
    Będę zaglądał jak idą postępy i powodzonka w produkcji pestek.
    Pomogłem? Postaw blanta

AKTUALNA FOTORELCJA-----> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...s-dopalka.html
    AKTUALNA FOTORELACJA---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...tml#post432293
    1 0

13. Post #13
    Ale mnie zainspirowałeś Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :) Chyba jak tylko wrócę z wyjazdu tz 10/11 październik to lece z czymś podobnym Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :) Leci buch i oby ci się udało
    "Ale prowadząca miała przygotowaną puentę – powiedziała, że 85 procent Polaków jest przeciwko legalizacji marihuany. Dodałem wtedy, że w XVIII wieku 96 procent Polaków było za paleniem czarownic. Niestety, moja puenta została wycięta."
    ~Jerzy Vaulin
    Aktualna fotorelacja :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,aktualne-fotorelacje-indoor/32950,big-bud-fem-2x23w-0-05m2.html
    1 0

14. Post #14
    Dzięki wszystkim za dobre słowo Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Jeśli się uda to na pewno podziele się nasionami Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    pasjonat
    1 1

15. Post #15
    Równiez obserwuje ,jestem ciekaw efektów! Pozdro! Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    1 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez Fubar Zobacz posta
    Dzięki wszystkim za dobre słowo Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

Jeśli się uda to na pewno podziele się nasionami Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    Ja z chęcią kupię twoje pestki bo są zajebiste
    Medication
    Just be patient
    I'm like a patient trying to find
    Levitation
    Run your fingers down my spine
    Elevation
    Hey
    0 0

17. Post #17
    Po 17 dniach życia plant pokazał preflowery:

więc na takim fotoperiodzie jaki mam można lecieć z opryskiem srebrem:

Na dniach trzeba też zacząć kiełkować Dark Devila Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    pasjonat
    4 0

18. Post #18
    A wgl jak sie krzyzuje pestki w celu uzyskania feminizowanych to nie powinno sie krzyzowac tylko regi Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :) ? Gdzies czytalem ze jak femke sie zrobi na banany i skrzyzuje z femka to dzieci=nasiona beda hermy Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)
    1 0

19. Post #19
    Nie Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :) Troche lat już robie sobie sam nasionka, zazwyczaj z femek i hermy nie miałem jeszcze ani jednej Purple#1 i Dark Devil AF czyli robimy pestki fioletowych półautomatów pod 10W COB na 0,03m2 :)

A i bym zapomniał, roślina pare dni temu dostała połowe dawki Pokon - ROŚLINY ZIELONE NPK 8-3-5

Warto wspomnieć o tym nawozie bo ma świetne proporcje N- P- K + mikroelementy, w sam raz na wega. No i jest łatwo dostępny, np. w Obi.
    pasjonat
    1 0

20. Post #20
    Dark Devile AF dziś puściły kły:

Jutro dołączą do boxika.
    pasjonat
    3 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl