Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 108
  1. Post #1

Daj Blanta 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema, witam wszystkich!
    Zaczynamy przygode z moja pierwsza fotorelacja jak i pierwsza uprawa, powiem szczerze
    iz zaczynam FR z moja pierwsza uprawa poniewaz licze na wasze sugestie, pomoc jak i zjebki (czlowiek uczy sie na bledach 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] )
    chociaz mam nadzieje ze nie bedzie tragedi poniewaz staralem sie najpierw troche poczytac, uzbierac caly sprzet i kiedy uwwazam ze jestem gotowy
    to zaczynam2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    P.S mam nadzieje ze z wasza pomoca moje krzaki wytrwaja do harvestu. 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    W takim razie do zeczy:

Nasiona - 4xNorthern Light - od RQS
    Donice - 3x11l- 2 nasiona mam zamiar wlozyc do jednej.
    Box - 60/60/140 Secret Jardin Grow Tent Dark Street / DS New 2017 Revision 3.0
    Filtracja powietrza - HYDROPONICS VIRGIN ACTIVATED CARBON FILTER#
    Fotoperiod - 20/4
    Oswietlenie - LED MARS HYDRO 300W
    Wentylacja - 1 wlot , 1 wylot 2X WENTYLATOR KANALOWY (100m3) plus Jeden wentylator mieszajacy 2-biegowy sr.15 cm
    Wilgotnosc - Homefront Premium Digital Cool Mist Humidifier
    Dwutlenek wegla - Mata generujaca dwutlenek wegla 1 wystarcza na 4 tyg, mam zamiar zuzyc 2.
    Ziemia - do kielkowania uzylem ziemi john innes- Seed sowing compost w doniczkach docelowych bedzie Plagron BatMix
    Nawozy - Biobizz try pack indoor ( bio-grow, bio-bloom, top-max)
    Trening: LST

Temperatura w dzien ok.27-28 Stopni.
    Wilgotnosc - 70%

Postaram sie aktualizowac raz, w tygodniu 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]

NOTHERNLIGHT/ 1 dzien weg.
    Dzisiaj z rana zauwazylem ze tylko dwa krzaczki przebily sie przez ziemie wiec dwa wyladowaly juz pod lampa kolejne dwa jeszcze sie siluja zeby ujrzec swiatlo 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] i mam nadzieje ze dzisiaj wieczorem max jutro rano wyskocza jak z procy i dolacza do kolezanek w grow boxie 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]

Warunki:
    Dzień: temp. 26-27 / wilg. 70-75%
    Noc: temp. 21-24 / wilg. 80%
    Podlewam na razie strzykawka woda mineralna 6,7 ph (3-4ml) poniewaz te doniczki maja 100ml (chyba:P)
    2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-aaa.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-sss.jpg
    3 0

2. Post #2
    Moze sie ktos orientuje w jakiej odleglosci trzymac ta lampe od wykielkowanych sadzonek?
    0 0

3. Post #3
    Radzilbym tego batmixa jako gleby nie stosowac bo bedziesz miec na 99% popalone rosliny. Przy ledach maja byc tylko light mixy
    Pozdro

--- Dodano ---

Lampe trzymaj 45-50 cm w fazie veg. Na flow mozesz zmniejszyc do 30 cm
    0 0

4. Post #4
    Ja w swojej ostatniej uprawie wypróbowałem ziemi Canna terra professional plus i byłem bardzo z niej zadowolony, fakt przy weg'u nie stosowałem żadnych nawozów bo jak producent podaje ze ziemia juz jest zaopatrzona w niezbędne składniki, dopiero juz na flo zacząłem odrobine dawał z try-packa od biobizz i wyszło bardzo dobrze, i też pod ledem. tej samej firmy co posiada kaczy89 tylko ze reflector 48 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] Więc myśle ze jeżeli będziesz ostrożny w dawkowaniu nawozów to dociągniesz tą uprawe to końca bez zadnych problemów 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]

Z fartem !
    1 0

5. Post #5
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    Radzilbym tego batmixa jako gleby nie stosowac bo bedziesz miec na 99% popalone rosliny. Przy ledach maja byc tylko light mixy
    Pozdro

--- Dodano ---

Lampe trzymaj 45-50 cm w fazie veg. Na flow mozesz zmniejszyc do 30 cm
    Ile Growerow tyle opini2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] Jedni chwala, jedni za to podchodza sceptycznie jak ty, no coz zobaczymy, wszystko przygotowane wiec przekonamy sie w trakcie uprawy czy bedzie kaszana z ta ziemia czy nie, najwyzej bede jej uzywal pierwszy i ost raz. piona! BUUCHH Z WAMI! 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez kaczy89 Zobacz posta
    Ile Growerow tyle opini2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] Jedni chwala, jedni za to podchodza sceptycznie jak ty, no coz zobaczymy, wszystko przygotowane wiec przekonamy sie w trakcie uprawy czy bedzie kaszana z ta ziemia czy nie, najwyzej bede jej uzywal pierwszy i ost raz. piona! BUUCHH Z WAMI! 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    No cuź, pozostaje mi tu tylko wkleić ten link i życzyć Ci powodzenia 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    https://forum.nasionakonopi.pl/283,n...ox-0-24m2.html
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez benger Zobacz posta
    No cuź, pozostaje mi tu tylko wkleić ten link i życzyć Ci powodzenia 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    https://forum.nasionakonopi.pl/283,n...ox-0-24m2.html
    benger zauwaz ze ten typek wlozyl sadzonki odrazu do batmixa, ja zamierzam przesadzic rosliny w 2-3 tyg, pozatym batmixa nalezy przelac okolo tygodnia wczesniej przed wsadzeniem roslinek moze typek to zrobil moze nie, poniewaz nic o tym nie wspomnial.... czas pokaze zobaczymy jak to bedzie. 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] , aaa moze potrafil bys mi udzielic rady odnosnie tego ze dwie pozostale dziewczynki nie chca wyjsc z ziemi;/ dzisiaj juz 3 dzien;/ (wczesniej byly w kieliszku z woda 2 dni plus 1,5 dnia na chusteczkach az pokazaly kielek 3 mm) i zastanawiam sie nad zakupieniem jeszcze jakiejsc pestki i wlozenie jej do boksa poniewaz 2 rosliny moim zdaniem to strata miejsca w boxie i chcial bym ulokowac tam przynajmiej 3, jezeli bedzie roznica wieku pomiedzy 2 panienkami a trzecia okolo 2tyg, moze sie to odbic na hodowli? czy smialo moglbym miec dwie panienki w innym wieku i trzecia mlodsza? pozdro i z fartem!
    0 0

8. Post #8
    Panowie i panie, szybkie pytanie...2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] czy moge wlozyc do jednego boxa roslinki o tydzien mlodsze ? Czy roznica wzrostu itp. Nie beda sprzyjaly tym mlodszym? Rozchodzi mi sie czy np. Te starsze nie beda przyslanialy dostepu do swiatla tym mlodszym? Probowal ktos tak wczesniej? Da rade? Nie bedzie wiekszych problemow? Poniewaz tylko 2 nothern lighty mi wykielkowaly i stoja juz pod ledem 2 pozostale nie daly rady. ;( kielkuje teraz 1x green crack od FASTBUDS + 2x Jackpot od HAVYWEIGHT. I zastanawiam sie czy moge je wlozyc do tych 2 nothernow. ! Dzieki za pomoc i oczywiscie leci blant ! Milej niedzieli ! Heyyy!2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    0 0

9. Post #9
    Panowie i panie, szybkie pytanie...2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] czy moge wlozyc do jednego boxa roslinki o tydzien mlodsze ? Czy roznica wzrostu itp. Nie beda sprzyjaly tym mlodszym? Rozchodzi mi sie czy np. Te starsze nie beda przyslanialy dostepu do swiatla tym mlodszym? Probowal ktos tak wczesniej? Da rade? Nie bedzie wiekszych problemow? Poniewaz tylko 2 nothern lighty mi wykielkowaly i stoja juz pod ledem 2 pozostale nie daly rady. ;( kielkuje teraz 1x green crack od FASTBUDS + 2x Jackpot od HAVYWEIGHT. I zastanawiam sie czy moge je wlozyc do tych 2 nothernow. ! Dzieki za pomoc i oczywiscie leci blant ! Milej niedzieli ! Heyyy!2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    Tydzien spoznienia to jeszcze nie tragedia. Zawsze mozesz ta młodszą podnieść wyżej
    1 0

10. Post #10
    Przedziel donice jak zamierzasz kilka wysiewać w jednej doniczce 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] Wgl masz taką samą lampe jak ja
    Pozdro
    1 0

11. Post #11
    Siema wszystkim!!!

Pierwszu update mojej fotorelacji. A wiec tak okazalo sie ze tylko 2 nothern lighty wykielkowaly;/ dwa nie daly rady... wiec postanowilem
    zeby nie tracic miejsca w boxie dokupic i zasadzic 2x Jackpot od HAVYWAIGHT i 1x Green crack od FASTBUDS, 3 nasiona zostaly wlozone do Eazy plug'a 26.08 (sobota)
    jak narazie tylko Green crack wyszedl wczoraj ponad powierzchnie ziemi, jackpoty widocznie potrzebuja wiecej czasu./
    Wczoraj przesadzilem wszystkie dziewczyny do docelowych donic 2 nothern lighty wlozylem do jednej donic wczesniej oczywiscie przedzielonej,
    to samo mam zamiar zrobic z Jackpotem, dzisiaj podlalem kazda 30ml wody, teraz mam zamiar podlewac je codziennie 1 raz tymi 30ml,
    lub co drugi dzien, zobaczymy.... temperatura w boxie w dzien dochodzi mi do 29,8 czasami 30, jest goraco ostatni tydzien u nas i dlatego to mam taka
    temperture w boxie ale mam nadzieje ze nie bedzie zle poniewaz mam mate Co2, podobno z Co2 temp. moze byc odrobine wieksza niz bez dostarczania Co2.
    wiec to by bylo narazie na tyle.... czekam az troche podrosna i bedzie nastepny UP. Piona 5!
    Mam pytanie do moderatora forum, czy mogl by ktos zmienic nazwe fotorelacji i dodac w tytule 2x Jackpot od HAVYWAIGHT,1x Green crack od FASTBUDS i 2x Nothern light?

pozdrawiam!

Warunki:
    Dzień: temp. 28-30 / wilg. 55-65%
    Noc: temp. 22-25 / wilg. 60%

NOTHERNLIGHT/ 8 dzien weg.
    GREEN CRACK/ 2 dzien weg.
    JACKOPOT/ jeszcze nie wyszly.....;/
    2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-1.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-2.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-3.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-4.jpg
    ZAKONCZONA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-0-36m3.html

AKTUALNA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html
    1 0

12. Post #12
    No i Kaczy leci2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3],Powodzonka,tylko jedna uwaga,jesli podlewasz ,podlewaj w pewnej odleglosci od rosliny,wtedy zmotywujesz ja do poszukiwania wody,a tym samym do rozrostu bryly korzeniowej2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3],ponadto takim maluchom dobrze robi 'prysznic' 1,2x dziennie.
    1 0

13. Post #13
    mówisz i masz od dzisiaj beda mialy prysznic... XD do jakiego czasu robic im to spa? 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] ta ziemia batmix nie musi byc caly czas wilgotna? rozchodzi mi sie o to czy moge tylko podlewac w jednym miejscu tak jak mowisz te 2-3 cm odrosliny, czy musze oblewac cala powierzchnie donicy zeby ziemia nie stracila na wartosci?
    za tydzien dokladnie w sobote jade do Hiszpani na rowny tydzien... mam nadzieje ze bede mogl im zrobic LST akurat przed wylotem albo jak przylece(mam nadzieje ze nie beda juz za duze na LST, chociaz znajac moje szczescie to przed wyjazdem beda za male a po przyjezdzie za duze 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] ) i tak lece w sobote to czyli w sobote rano je podleje i wtedy koleszka z roboty zajdzie podlac je w poniedzialem okolo 14.00 w srode i piatek, jak uwazasz jak mu powiedziec, zeby ile dokladnie lal ml dla jednej rosliny? lepiej bedzie jezeli mu powiem sluchaj masz lac dla kazdej rosliny powiedzmy po 100ml, niz mial bym mu powiedziec lej zeby bylo wilgotno ale nie mokro. hehe2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] bo spierdoli znajac zycie 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] piona, milego dnia !
    ZAKONCZONA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...0w-0-36m3.html

AKTUALNA FOTORELACJA! ZAPRASZAM!!! ! ---> https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...0w-0-36m3.html
    0 0

14. Post #14
    mówisz i masz od dzisiaj beda mialy prysznic... XD do jakiego czasu robic im to spa? 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] ta ziemia batmix nie musi byc caly czas wilgotna? rozchodzi mi sie o to czy moge tylko podlewac w jednym miejscu tak jak mowisz te 2-3 cm odrosliny, czy musze oblewac cala powierzchnie donicy zeby ziemia nie stracila na wartosci?
    za tydzien dokladnie w sobote jade do Hiszpani na rowny tydzien... mam nadzieje ze bede mogl im zrobic LST akurat przed wylotem albo jak przylece(mam nadzieje ze nie beda juz za duze na LST, chociaz znajac moje szczescie to przed wyjazdem beda za male a po przyjezdzie za duze 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] ) i tak lece w sobote to czyli w sobote rano je podleje i wtedy koleszka z roboty zajdzie podlac je w poniedzialem okolo 14.00 w srode i piatek, jak uwazasz jak mu powiedziec, zeby ile dokladnie lal ml dla jednej rosliny? lepiej bedzie jezeli mu powiem sluchaj masz lac dla kazdej rosliny powiedzmy po 100ml, niz mial bym mu powiedziec lej zeby bylo wilgotno ale nie mokro. hehe2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] bo spierdoli znajac zycie 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] piona, milego dnia !
    Ja u siebie robie przez caly okres wegetacji,oraz czasami/bardzo rzadko/ podczas FLO.Jesli chodzi o podlewanie,jesli mu powiesz aby aplikowal po 200-250 ml/na rosline powinno byc OK.Piszesz ze podlewasz po 30 ml/roslina-moim zdaniem troche malo przy tak duzej donicy,30 ml to mozna ale w 0,5 L doniczce,przeciez ta woda nie dotrze do glebszych warstw gleby.Ja gdy juz przesadze do docelowych,to zazwyczaj podlewam ok.200-300 ml na donice,przy dobrej cyrkulacji powietrza ziemia i tak po 2 dniach bedzie sucha.Ponadto mozesz powiedziec ziomkowi/jesli sie boisz ze ziemia wyschnie Ci calkowicie/,ze gdy bedzie podlewal,moze spryskiwaczem dodatkowo spryskac cala powierznie donicy,wzrosnie wilgotnosc w boxie,oraz zostanie nawilzona ziemia.2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]

PS.Podlewanie:
    https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...tml#post373253
    1 0

15. Post #15
    Siema, mam maly problem z jednym NL, mianowicie od kad wykielkowal byl ''inny' ale teraz dopiero widac to bardziej... normalnie rosnie, pojawiaja sie nowe liscie ale jakies zdeformowane, jakies pomysly co jest temu mutancikowi ? 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] piona! 5 !
    2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-11.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-22.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-33.jpg

0 0

16. Post #16
    Spoko,jakis czas temu mialem to samo,chyba cos z genetyka,mimo wszystko rosla i plon tez byl niczego sobie-don't panic2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]
    1 0

17. Post #17
    Siema wszystkim, czas na UPDATE... wiec, dostalem 5 nasion(jackpot) w gratisie od discreetseeds bo wczeaniej wyslali mi 4 NL ale tylko dwa wyszly wiec postanowili mi dorzucic 4 za friko no ale coz... powiem tak wielki huj... tak samo niewiem czy byly stare czy co ale zadne mi nie wykielkowalo a uzywalem easy plug'a do kielkowania wilgotnosc mialy 60% temperature 23-25 i pizda. Trudno.... wiec w boxie beda dalej tylko 2xnothern light w jeden doniczce i green crack... jutro w nocy wyjezdzam do hiszpani po moczyc dupe przez tydzien koleszka ma zajsc w pon i czw podlac malenstwa i uzupelnic wode w nawilzaczu... mlode sa tej wielkosci wiec mysle ze bedze akurat jak zrobie im LST jak w wroce za tydzien. Teraz mam pytanie czy moge przesadzic tego 1 NL do osobnej doniczki i wtedy beda mialy kazda swoja czy juz zapuzno na to... ? Niewiem kurwa jak podejsc do tego.... poniewaz boje sie ze uszkode korzenie... 3majcie sie. Bede zagladal... do nast. Soboty. Piona 5!

Warunki:
    Dzień: temp. 28-30 / wilg. 55-65%
    Noc: temp. 22-25 / wilg. 60%

NOTHERNLIGHT/ 16dzien weg.
    GREEN CRACK/ 10 dzien weg.
    Załączone obrazki

1 0

18. Post #18
    Siema ludziska, jak to dobrze w domu jak to mówią2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]

Dzisiaj wrocilismy, patrze a panienki dobrze wygladają i zaczeły kwitnąć 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] ;) koleszka byl w czwartek je podlac i podobno nie widzial prefolwerow wiec musze strzelac ze dzisiaj jest 2 dzien flo, zrobilem im dzisiaj LST (to mój pierwszy raz wiec nie ma profesjonalizmu ale huj tam ;) ) i dodalem 1 ml blooma do okolo 1,2 l wody, zobacze jak sobie poradza jezeli na plus nastepna dawke dostaną w piatek ( na drugie podlanie ) zastanawiam sie czy jest sens dodac im moze 1ml blooma + 1ml growa lub 2ml blooma + 1ml grow ? Pozdro i z fartem do nastepnego Up'a ;)
    P.S foty wrzucam z fona bede mial dostep do kompa to przekrece.

Warunki:
    Bez zmian

NOTHERNLIGHT/ 25 dzien / 2flo
    GREEN CRACK/ 19 dzien weg/
    2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-1.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-2.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-333.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-444.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-555.jpg 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3]-666.jpg
    Załączone obrazki

2 0

19. Post #19
    Zaczęły kwitnąć a Ty im trening robisz?
    0 0

20. Post #20
    Tak jak napisalem... tydzien temu byly zbyt male na LST. A co chcesz mi powiedziec ze im zaszkodze ? Lepiej bylo by je zostawic bez TRENINGU? 2 X NORTHERN LIGHT AF + 1x GREEN CRACK [MARSHYDRO LED 300W] [0.36M3] trening nic im nie zaszkodzi tylko moze poprawic sytuacje końcową kolego. ;) pozdrawiam.

1 0

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl