Zobacz wyniki ankiety: Ile wyciągnę suchego ze wszystkich krzaków?

Głosujących
17. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 40-50g.

0 0%
  • 51-80g.

5 29.41%
  • 81-100g.

4 23.53%
  • Ponad 100g.

8 47.06%
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 143
  1. Post #21
    lancer gdzie medicale :<
    codo klonow to bylo zglaszac siena root kit,klony to jak masz jakas niepotrzebna lampke ityle + jakis tam plyn i skalpel .

Bd patrzyl choc nie masz nic konkretnego ( cbd ) powodzenia z Fuck I Miss ^^
    0 0

2. Post #22
    Cytat Zamieszczone przez Stary Farmer Trawke Mial Zobacz posta
    lancer gdzie medicale :<
    codo klonow to bylo zglaszac siena root kit,klony to jak masz jakas niepotrzebna lampke ityle + jakis tam plyn i skalpel .

Bd patrzyl choc nie masz nic konkretnego ( cbd ) powodzenia z Fuck I Miss ^^
    Juanita La Lagrimosa i Pineapple Kush mają stosunek CBD-THC 1:1, więc nie wiem o co Ci chodzi kolego 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Kiedyś czytałem, że VooDoo Juice można dawać do klonów, tylko nie pamiętam już dokładnie o co chodziło. Ewentualnie posłużę się metodą klonowania w wodzie i zobaczymy. Wystawiłbym klony na parapet, ale musiałbym na noc chować gdzieś w ciemne miejsce aby zapobiec niepożądanego światła. Coś się wymyśli 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Zresztą to i tak eksperyment - klony się nie przyjmą to trudno, ale szkoda mi odciętych roślinek wyrzucać. Zresztą gdyby się udało to będę miał 2 plusy z tego: nauka ukorzeniania, oraz uprawa w puszkach o której kiedyś myślałem. Akurat będzie miejsce na 2 puszeczki.
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

3. Post #23
    hej ale przed majem skonczysz to ?1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    sorry mojn blad nie bylo cbd w nazwie .
    czekam na SR
    jestes jedynym tu co wszystkie FR przeczytalem 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    czekam ,
    0 0

4. Post #24
    hej ale przed majem skonczysz to ?1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    sorry mojn blad nie bylo cbd w nazwie .
    czekam na SR
    jestes jedynym tu co wszystkie FR przeczytalem 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    czekam ,
    Mam nadzieję, że do końca roku 2017 się wyrobię 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] A tak na poważnie to tym razem zamierzam wegetować rośliny 1.5 miesiąca (+- 2 tygodnie) i przestawiać na kwitnienie bo chcę przez okres letni posadzić jeszcze kilka roślinek (papryczek chilli albo konopi - zobaczymy).
    Smoke Raport na 100% napiszę na końcu fotorelacji.

Cieszę się, że moje fotorelacje ludzie oglądają, nawet po ich ukończeniu 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Dlatego to dodatkowa motywacja, aby tym razem nie spiepszyć projektu jak to zrobiłem w 2 ostatnich fotorelacjach. W jednym było złe spektrum i nieumiejętne dawkowanie preparatów z Advanced Nutries, a w drugim także złe spektrum hehe
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    0 0

5. Post #25
    Juanita La Lagrimosa i Pineapple Kush masz sts ? azotan zrob to jak massz warunki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] qwa kupie to 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] ( o ile fem wyjdzie )

I tak takie pojeby jak ja czytaja FR Twije bo takie pojeby jak ja lubia cbd i niekoniecznietrza palic y sie ujebac jak swinia
    \

rob swoje
    1 0

6. Post #26
    Juanita La Lagrimosa i Pineapple Kush masz sts ? azotan zrob to jak massz warunki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] qwa kupie to 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] ( o ile fem wyjdzie )

I tak takie pojeby jak ja czytaja FR Twije bo takie pojeby jak ja lubia cbd i niekoniecznietrza palic y sie ujebac jak swinia
    \

rob swoje
    Troszeczkę nie rozumiem twojej wypowiedzi 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Wszystkie rośliny są feminizowane, nie są klonami, ale z dwóch chcę je uzyskać. Tutaj sklep w którym możesz kupić te 2 propozycje:
    Juanita La Lagrimosa
    Pineapple Kush

Świat byłby nudny bez pojebów i nie opatentowano by irracjonalnych rozwiązań we wszystkich dziedzinach nauki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Np. kto normalny wpadł by na pomysł, że odcinając kawałek rośliny można otrzymać drugiego krzaczka? Ktoś na to musiał wpaść i sprawdzić 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Pozdro!
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    1 0

7. Post #27
    Cytat Zamieszczone przez L4nceR Zobacz posta
    Troszeczkę nie rozumiem twojej wypowiedzi 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Wszystkie rośliny są feminizowane, nie są klonami, ale z dwóch chcę je uzyskać. Tutaj sklep w którym możesz kupić te 2 propozycje:
    Juanita La Lagrimosa
    Pineapple Kush

Świat byłby nudny bez pojebów i nie opatentowano by irracjonalnych rozwiązań we wszystkich dziedzinach nauki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Np. kto normalny wpadł by na pomysł, że odcinając kawałek rośliny można otrzymać drugiego krzaczka? Ktoś na to musiał wpaść i sprawdzić 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Pozdro!
    heh ja tak klonje bez niczego porzeczke 4 rok 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] od kadmampole ^^ bo w centrum poznania cinzko bylo klonowac to 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    0 0

8. Post #28
    ooo jak zajebiście będzie co oglądać tylko oby nie do wakacji xDD 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Powodzenia 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    0 0

9. Post #29
    ta mam pestkowe trochu 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] pomiodorki koktajlowe , chilli , porzeczka juz w ziemi mam zamiar jeszcze bonzai posiac ale to wuj wolno rosnie 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    a i poziomki dla dzieciaka dam 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] i to na organiczych zapodam
    1 0

10. Post #30
    UP #1
    Dzień 21 (AH) | 23 (JLL, PK)

Tak jak mówiłem tak też zrobiłem..

Zaszła jednak drobna poprawka. Zamiast robić FIM i topping na różnych roślinach postawiłem tylko na topping. Tym FIM`em będę bawić się jak już roślinki podrosną bo bardzo mi się podobały te 4 topki ComPassion`ów koło siebie gdy przez przypadek zafundowałem im takie ciachanie 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

2 klony pobrałem z obu roślin Juanita La Lagrimosa. Powód był prosty - jedynie na tych roślinach łodyga była wystarczająco długa aby można było klony umieścić później w glebie. Starałem się postępować zgodnie z tym poradnikiem i mam nadzieję, że niczego już na starcie nie popsułem.
    Oba klony wsadziłem na razie do jednego mini słoiczka oklejonego taśmą izolacyjną. Te zaś dałem do doniczki i przykryłem plastikową pokrywką, która jest wpół przeźroczysta. Wodę zamierzam wymieniać co drugi dzień (chyba że macie inne zdanie, chętnie wysłucham). Nie wiążę z pobranymi roślinami szczególnego zaangażowania - bynajmniej nie do pokazania się pierwszych korzeni. To będzie oznaczać że się przyjmą w glebie.
    Ciachanie odgałęzień wykonywałem wyparzonymi we wrzątku ostrymi nożyczkami. Zaś ścinanie klonów wykonywałem na drewnianej deseczce nowo zakupioną żyletką. Nawet nie spodziewałem się, że ciachnie bez nacisku. Metal przeszedł przez łodygę jak miecz jedai przez jakikolwiek przedmiot. Od razu do wody kupnej wlanej do słoiczka i teraz tylko doglądać i czekać.

Chyba tyle odnośnie klonów..
    Reszta roślin? Na początku bałem się robić topping na większych obszarach roślin, jednak widząc rezultat u Al`a Bundy`ego postanowiłem iść na żywioł. Jedynie co do jednego Pineapple Kush`a i Amnezji Haze miałem większy sentyment i większość ich powłok oszczędziłem.
    Dodatkowo spryskałem wszystkie pięć roślinek Asahi SL 0.5ml na 250ml wody. Wiem, że trochę za dużo, ale tak już musiało być.
    Woda w baniaczku znów zaczęła gnić.. Ostatni raz je kupuję do podlewania roślin. Przez to sativki zaczęły chorować. Na szczęście nowe piętra pozostały zdrowe.
    Jak widać bez problemów i tu się nie obejdzie 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Od teraz SuperVit znów będzie musiał pozostać skryty głęboko w szafie na długi czas.

Zdjęcia roślinek (chronologicznie wg. postępowań: przed treningiem, po, oraz klony):

Przed:

1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Po:

Puszki już są przygotowane, ale zastanawiam się nad inną formą posadzenia ich. Może będą to litrowe doniczki.. Sam jeszcze nie wiem. Na razie muszę poczekać i zobaczyć czy któraś z nowych roślinek przeżyje.
    Wszystko robione na szybko bo zmęczenie i mu towarzysząca nerwowość nie pozwoliły skupić się w 100% na wykonywanych czynnościach. Myślę jednak, że poszło całkiem dobrze.

Jak oceniacie moją pracę? 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    0 0

11. Post #31
    Wygląda spoko, ciekawe czy sie przyjmą 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Życzę powodzenia i będę obserwować, zresztą jak każdą twoją FR 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

12. Post #32
    śliczne zdrowe roślinki 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] z fartem
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    1 0

13. Post #33
    Cytat Zamieszczone przez Koncentrat Pomidorowy Zobacz posta
    Wygląda spoko, ciekawe czy sie przyjmą 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Życzę powodzenia i będę obserwować, zresztą jak każdą twoją FR 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Dzięki. Już drugi dzień (trzecia noc). Dzisiaj wymieniłem wodę przy okazji sprawdziłem jak się mają podcięte łodygi - zero strupów ani gnicia. Liście wyglądają na zdrowe, chociaż jedna jakby trochę oklapnęła, albo mi się zdaje. Wszystko wskazuje na to, że są duże szanse aby coś z nich było.
    Reszta panienek już odżyła po toppingu dzięki popryskaniu 2x AsahiSL w dawce 0.5ml./250ml. Aktualne stożki wzrostu zaczynają się pomału rozwijać.

Jedynie martwią mnie muszki, które krążą po boxie.. Bez oprysków z CannaCure się nie obejdzie. W wolnej chwili naciągnę jakąś pończochę na wlot aby to dziadostwo mi więcej nie wlatywało. Na liściach nic nie widziałem, ale największe obu Luanita La Lagrimosa bardzo oklapnięte.
    Za kilka tygodni planowałem już przełączać je na kwitnienie. Oby ostro ruszyły bez większych problemów bo nie chcę kolejny raz nieplanowanie przedłużać wega 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    1 0

14. Post #34
    no Panie ladnie 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Pajonka zapodaj do boxa muszkoff nie bd . Fajno ze klonujesz bo trza sie rozwijac doskonalic z kazdym grow.
    Tez przejrzalem Twoje FRki i zeby tylko nie wyszlo ze bd na wakacje harvest robil 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

Trzym sie
    0 0

15. Post #35
    L4nceR!
    Widzac jak ladnie sie zawiazuja nowe szczyty,ja bym je potrzymal jeszcze ok 10 dni/max do 40 dnia/ na wegu i zmienil im fotoperiod,zwlaszcza ze jak mowisz pozbieraly sie po zabiegach1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Wygladaja na zdrowe i zadbane,to i podczas indukcji jeszcze sporo podrosna1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    Powodzonka i czekam na dalsze postepy1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

16. Post #36
    UP #2
    Dzień 33 (AH) | 35 (JLL, PK)

A więc minęło 12 dni..

Przez ten czas roślinki zrobiły ładny progres. Niestety słabo to widać, bo w ogóle nie chcą iść w górę.
    Pojawiło się kilka nowych pięter, bardzo mocno ściśniętych. Wszystko wskazuje na to, że nie wykorzystam nawet połowy wysokości boxa, ale może to i nawet dobrze. Nie wiem jakby sobie radziły niższe odrosty gdy te wyżej robiłyby im cień.
    Podniosłem troszkę panele, ale zastanawiam się czy by nie dać ich 35-40cm. od roślin.

Amnezja jest taka ściśnięta, że do najniższych liści w ogóle nie dociera światło. Musiałem je powycinać, oraz jeden wyższy, który zasłaniał 3 odrosty. Dwóm Juanitom dolne listki nieco zwiędły. Poodcinałem je, ale od samego początku coś było z nimi nie tak. Jakoś sobie dają radę i jako jedyne nie są tak ściśnięte. Na kwitnieniu to będzie dużym ich plusem. Za to Pineapple Kush`e rozwijają się najlepiej (zresztą od samego początku). Pokazał się na nich i na Amnezji niedobór Potasu (K), więc dziś dodałem im 2ml. B-52 (Advanced Nutries) na litr wody.

Klony od 3 dni mi marnieją.. Wszystko było z nimi dobrze aż tu nagle.. Dzisiaj wymieniając im wodę zauważyłem mnóstwo zdechłych muszek w wodzie. W donicy która służyła za szklarnie też sporo roiło się od latających muszek. Chyba one są przyczyną problemu. Dodatkowo na cięciach klonów pojawiły się takie "gluty".. Nie wiem co to jest, na pewno nie glon. Dam im jeszcze 2-3 dni. Jak nic z nich nie będzie to je po prostu wyrzucę.

Zdjęcia nie oddają realnego wyglądu jak mocno są rozkrzaczone, więc to zdjęcia poglądowe:

Za tydzień lub dwa przełączam je na kwitnienie!
    Chcę to zrobić jak najszybciej. Zobaczę czy panele zdadzą egzamin. Jeśli nie - to szybciej niż myślałem inwestuję w COB`y.

...
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    0 0

17. Post #37
    Faktycznie bardzo ladnie sie rozrosly1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]Mam nadzieje ze jeszcze podczas indukcji wystrzela do gory1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

18. Post #38
    Co one takie mokre ?
    Brały z tobą prysznic ?
    0 0

19. Post #39
    Cytat Zamieszczone przez Koncentrat Pomidorowy Zobacz posta
    Co one takie mokre ?
    Brały z tobą prysznic ?
    Tak sobie pomyślałem, że skoro idę się kąpać to wezmę pod prysznic roślinki, przynajmniej nie będę musiał ich podlewać.. 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

A tak na poważnie to podlałem je, spryskałem i cyknąłem kilka fotek. Miałem je zrobić później gdy liście przeschną, ale z moją sklerozą to UP`a pewnie zrobiłbym za tydzień. Tak więc korzystając z tego, że jakiś tam progres jest a aparat mam pod ręką wyszło jak wyszło 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]

marcopolo, tego jestem przekonany 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W] Tym bardziej savity. Niby się wydaje to wszystko małe, ale jak na 12 dni od ostatniego UP`a nawet duże zmiany zaszły. Juanity wydają się strasznie słabe, ale może po prostu mają taką strukturę bo są 100% sativa? Zobaczymy jak dalej będzie.

Klony coś czuję, że już mogę spisać na straty. Mimo wszystko poczekam jeszcze z 2-3 dni czy poprawi im się.
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:

AKTUALNA:
    -
    0 0

20. Post #40
    no ładnie idą
    z Ciebie to jednak fachowiec jest 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    z fartem 1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush [0.30m2][LED 140W]
    1 0

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl