Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 154
  1. Post #1

2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]

witam to jest moja pierwsza uprawa in mam nadzieje ze pomozecie doprowadzic ja do konca
    growbox:30x30x60 box od nicebox
    wentylacja:wlot 90mm wylot 120mm mieszajacy 50mm
    Doniczka 3x1l
    oswietlenie:cfl 3x23w razem 4500l
    nasiona:2white russian af , 1auto purple . wszystko od bulk feminized seed
    ziemia:uniwersalna ph 5,5-6,5
    Rosliny wyszly ze ziemi 28.08
    Zdjecie robione bylo wczoraj sory za slaba jakosc zdjecia ale nadal czekam na aparat

Przeczytaj o tym więcej:

1 0

2. Post #2
    Zdjecie z wczoraj
    2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]-zdjecie0198.jpg
    0 0

3. Post #3
    Te doniczki litrowe to tylko na początek tak?

Fajna fotorelacja się zapowiada, będę śledził na bieżąco! I z fartem do końca 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]
    Im lepsza terenówka, tym dalej po traktor.
    0 0

4. Post #4
    Widze plagiat 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2] No i też mam nadzieje że 1L to nie jest docelowa doniczka a jeśli nie to dlaczego od razu nie trafiły do większej
    0 0

5. Post #5
    Dołączam się do pytania o donice^^, a co do światła to moim zdaniem jest go trochę za mało i aż trzy rośliny na tak małej powierzchni będziesz musiał się z nimi dużo pogimnastykować chyba, że masz jeszcze jeden box do którego wrzucisz planty gdy już nie będą miały miejsca. Będę zaglądał jak to u Ciebie wygląda. Z fartem do końca 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]
    0 0

6. Post #6
    W sumie na taka powierzchnie potrzebujesz 4500l czyli tyle ile masz ale jakbys dolozyl jeszcze jedna 23w to byloby lepiej powodzenia
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Perry Zobacz posta
    Te doniczki litrowe to tylko na początek tak?

Fajna fotorelacja się zapowiada, będę śledził na bieżąco! I z fartem do końca 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]
    Doniczki zostaja do konca uprawy 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez Unknown Zobacz posta
    Widze plagiat 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2] No i też mam nadzieje że 1L to nie jest docelowa doniczka a jeśli nie to dlaczego od razu nie trafiły do większej
    Tak to sa docelowe doniczki dzis wrzuce fotki sezona ktory ma ponad miesiac i jest tez w 1l
    0 0

8. Post #8
    Moim zdaniem to takie doniczki 1L to trochę za małe są do pcboxa przecież wchodzi taka podłużna doniczka 10L wiec na 2 planty jest po 5L
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Gonzik926 Zobacz posta
    Moim zdaniem to takie doniczki 1L to trochę za małe są do pcboxa przecież wchodzi taka podłużna doniczka 10L wiec na 2 planty jest po 5L
    Ale ja nie mam pcboxa mam boxa od nicebox maly jas 30x30x60 I takie doniczki beda do konca

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez mb1993 Zobacz posta
    Dołączam się do pytania o donice^^, a co do światła to moim zdaniem jest go trochę za mało i aż trzy rośliny na tak małej powierzchni będziesz musiał się z nimi dużo pogimnastykować chyba, że masz jeszcze jeden box do którego wrzucisz planty gdy już nie będą miały miejsca. Będę zaglądał jak to u Ciebie wygląda. Z fartem do końca 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]
    Roslinki zostaja do konca w tym boxie i w doniczkach

--- Dodano ---

Nie dlugo mam plany odpalic eksperyment "jez"
    0 0

10. Post #10
    Moim zdaniem w mniejsze doniczki niż 5l nie opłaca się wsadzać pestki, zobacz jak to wygląda u mnie w boxie 40/40 dwa planty ledwo się mieszczą. No ale skoro jesteś pewny swego to w porządku będę zaglądał i wszyscy się przekonamy co wychodujesz.
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez mb1993 Zobacz posta
    Moim zdaniem w mniejsze doniczki niż 5l nie opłaca się wsadzać pestki, zobacz jak to wygląda u mnie w boxie 40/40 dwa planty ledwo się mieszczą. No ale skoro jesteś pewny swego to w porządku będę zaglądał i wszyscy się przekonamy co wychodujesz.
    Tez jestem ciekaw co wyjdzie
    0 0

12. Post #12
    A tu macie sezona ma ponad miesiac w litrowej doniczce.zdjecie robione na balkonie ale rosnie podpanelem led 21w epistar od kolesia z allegro za 100zl
    2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]-zdjecie0208.jpg 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]-zdjecie0207.jpg 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]-zdjecie0206.jpg
    Załączone obrazki
    0 0

13. Post #13

14. Post #14
    21 diod * 3 = 63 zł (za diody)
    Z 10 zł za płytkę PCB
    Zasilacz z 50V też ze 20 zł
    radiator wyciągnięty ze starego sprzętu

Czyli bym powiedział że sprzedany po kosztach :P
    "They that can give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety." ~Benjamin Franklin

Panel LED - DIY
    0 0

15. Post #15
    Nie dlugo cream mandarine xl trafi do doniczki 100ml tak jak mowilem☺
    2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]-zdjecie0196.jpg 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]-zdjecie0195.jpg
    0 0

16. Post #16
    mam boxa 60X40X60 - 3 automaty mieszczą sie bez problemu, miejsca jeszcze zostaje ale doniczki radziłbym większe
    0 0

17. Post #17
    Cytat Zamieszczone przez świeżak Zobacz posta
    mam boxa 60X40X60 - 3 automaty mieszczą sie bez problemu, miejsca jeszcze zostaje ale doniczki radziłbym większe
    Wiem jakiego masz boxa bo czesto zagladam do ciebie2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]planuje kupic drugiego boxa taki sam jak Ty masz2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]ale ten grow bedzie w doniczkach 1l2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez azavec Zobacz posta
    21 diod * 3 = 63 zł (za diody)
    Z 10 zł za płytkę PCB
    Zasilacz z 50V też ze 20 zł
    radiator wyciągnięty ze starego sprzętu

Czyli bym powiedział że sprzedany po kosztach :P
    Wazne ze dziala i roslinka rosnie 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]
    0 0

18. Post #18
    Medicum zoba jakiego Al Bundy habaza w 0,5l zahodował 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]

2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]-pusznik.jpg

Ty ziemi będziesz miał dwukrotnie więcej, to myśle dwa razy większego pociśniesz! 2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2]D hyhy
    0 0

19. Post #19
    Pajonk bo al to jest jak CHUCK NORIS niedługo al będzie hodował bez sadzenia
    1 0

20. Post #20
    Cytat Zamieszczone przez świeżak Zobacz posta
    Pajonk bo al to jest jak CHUCK NORIS niedługo al będzie hodował bez sadzenia
    2x White russian 1x Auto purple ,[CFL 69W],[0,09m2] hehe
    0 0

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl