Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 89
  1. Post #1

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

Witam Wszystkich! 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Jest to moja pierwsza uprawa egzekwo z jeszcze jednym projektem,
    którego, fotorelacjonowanie
    musiałem zakończyć na samym starcie..
    Planty musiały zniknąć z lokum, w którym się znajdowały
    i obecnie są w rękach starego, dobrego znajomego.
    Jako, że widywał je będe bardzo rzadko nie było sensu
    prowadzić fotorelacji..
    Jeśli chodzi o ten mały projekt, foty dodawał będę co kilka dni.
    Roślinki to dwa Blue Mystiki Auto od Nirvany obecnie w wieku 26 dni,
    oraz jeden sezonówek z nasionka regularnego od znajomego, który dostał je od szalonego Murzyna w pewnym Amsterdamskim parku, kilka wiosen temu..
    Roślinka ma 45 dni, a kwitnie od pięciu.
    Wszystkie nasionka kiełkowałem na wacikach.

Box:
    Rosną sobie luzem bez Boxa 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

Oświetlenie:
    HPS 150w
    Żarówka: Philips master son-t pia plus
    Odbłyśnik: Hood chropowaty 40x50cm

Wentylator Cyrkulacyjny 18cm
    (w najbliższym czasie planuję zakup większego lub drugiego 18 cm)

Ziemia, Donice, Nawozy, Trening:
    Ziemia: Blue Mystiki siedzą w Canna Terra Professional + Dolomit i Perlit, a
    NoName w uniwersalnej kwiatowej + Dolomit i Perlit
    Donice - Automaty w 11L, NoName 14L
    Nawozy - Biohumus, Co2 w tabletkach, Azofoska, Planton K
    Trening: Blue Mystiki - LST
    NoName - LST & FIM

Nawilżacz Powietrza 2,5L

Temperatura w dzień: 26-28
    w nocy: 20-24
    Wilgotność w dzień: 70-85
    w nocy: 60-70

Fotoperiod: 18/6
    NołNejma po 35 dniach wega,
    zacząłem zawijać w ciemne miejsce po 12h.
    Zakwitł po 5 dniach

Pierwsze dni Blue Mystików

Mistycy ze swoim ziomkiem NołNejmem 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

26 dzień życia. Ósmy dzień kwitnienia

Drugi Mistyk kwitnie sobie nieco wolniej

Kilka fot NołNejma od maleńkości po dziś dzień 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

I ostatnie wykonane dzisiaj 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

w 14 dniu życia każda z roślinek dostała pierwszą dawkę Biohumusa 50%.
    Stopniowo zwiększałem do 150%.
    2 razy w okresie wegetacji dostały Azofoski.
    Teraz dostają 2 razy w tygodniu Co2, co drugie podlanie Planton K,
    oraz co 4 podlanie Biohumusa mimo zakończonego okresu wegetacji.
    Podlewam średnio co 3,4 dni po 0,5 litra wody.
    Jeśli chodzi o wodę i nawozy jeszcze nie wyczułem zapotrzebowania roślinek..
    Jest to moje pierwsze doświadczenie i nie chcę przedobrzyć..
    Czytając fotorelacje, zastanawiam się jak grołwerzy rozpoznają po zdjęciu
    kiedy roślina "jest głodna" nawozu lub wody.. 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś mógłby mi na to pytanie odpowiedzieć.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w Waszych projektach! 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

Przeczytaj o tym więcej:

2 0

2. Post #2

Blue Mystic - 29 dzień / 11 flo

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5057.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5062.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5063.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5067.jpg

NOŁNEJM 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa 48 dzień/ 8 flo
    2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5042.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5043.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5045.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5046.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5052.jpg
    1 0

3. Post #3
    Kwasomierz glebowy z ogrodniczaka, wskazuje Ph Mistyków na ok. 6
    Nołnejma zaś bliżej siedmiu.. Mistykom dodałem dziś po łyżce dolomitu.
    Wszystkie dostały po litrze wody z Plantonem K i Co2
    Temperatura bez zmian 26-28
    Wilgotność 38-50

0 0

4. Post #4
    Faktycznie podobne2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa jest sie do czego odnosic z fartem
    0 0

5. Post #5
    yo!
    Dziś mija 56 dzień sezonowca, w tym 16 kwitnienia,
    oraz 37 dzień życia Blue Mystików Auto.
    Kwitną od 19.
    Sezonek lekko się przyhermił, okazując kilka dni temu jedno jajo. Przeglądam go codziennie. Więcej jajków nie wyprodukował.
    Drzewka dostają co drugie, trzecie podlanie Planton K, oraz Co2 - dwa razy w tygodniu.
    Każda obala średnio po ponad litrze wody Oaza co 2,3 dni.
    Ph - między 6,5 a 7
    Temperatura 25-27
    Wilgotność - 32

Blue Mystic #I

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5128.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5130.jpg

Blue Mystic #II

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5143.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5145.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5146.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5149.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5154.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5161.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5153.jpg

Sezonówek

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5113.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5123.jpg

Miał być FIM, ale wyszedł Toping
    2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-fim.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5170.jpg

Pozdrawiam! 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

0 0

6. Post #6
    Ładnie idą te automaty Blue Mystic
    Ostatnio miałem tą odmiane ale doniczki 7L 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    1 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Unknown Zobacz posta
    Ładnie idą te automaty Blue Mystic
    Ostatnio miałem tą odmiane ale doniczki 7L 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa W ile dni Ci doszły?
    0 0

8. Post #8
    Panie palenia tyle ze kadzidlo w kosciele trzeba by podmienic 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez 8xpsgkx3 Zobacz posta
    Panie palenia tyle ze kadzidlo w kosciele trzeba by podmienic 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    hehe 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    0 0

10. Post #10
    Sorry chciałem posadzić Blue Mystic a w końcu posadziłem Blue Dream 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    I zeszło mi jakieś 90dni z tego co pamietam...

https://forum.nasionakonopi.pl/341,m...9w-0-18m2.html
    0 0

11. Post #11
    Spoko 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa Kojarzę tą fotorelację. Drzewka na zdjęciu w dniu 82 prezentują się naprawde bardzo fajnie 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa Tylko z paleniem z Blue Dreamów nie było szału, jak czytam pod koniec wątku 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Ja preferuję z przewagą Sativy, bądź pół na pół.
    Moi Mistycy to czysta Indica, ale na szczęście znajomych, którzy preferują tego typu "uderzenie" w moich zadupowicach nie brakuje 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Najważniejsza faza z samej uprawy, a jest przednia i to bardzo 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Wziąłem ta odmianę, bo zamierzałem zasadzić ją Outdoor, a ponoć jest niska, bezprzypałowa i nie wydziela tak silnego zapachu jak inne odmiany..
    Co do zapachu to muszę powiedzieć, że mają swoje odpały. W fazie weg gdy miały około 10 dni zaczęło mi ostro szarpać baką na chacie 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Później ustało. Powróciło ze zdwojoną mocą po jakimś tygodniu kwitnienia i znowu przestało.. Także ma swoje dni jeśli o to chodzi.
    0 0

12. Post #12
    No w tym moich BD to ja tej satiwy nie czułem, zamulało straszliwie że nawet tv sie nie chciało oglądać :/ A lubie efekt stoned, jednak tutaj to było coś innego. Teraz mam White Russian oraz AK 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    0 0

13. Post #13
    Też mam 2 akacze od RQS i jednego białego ruska z Greenhay. Fajne odmiany. Na dniach wrzucę tu parę fot tych krzaczków.
    Nie mam ich u siebie na chacie, dlatego nie fotorelacjonuję tego projektu, bo rzadko go widuję.
    0 0

14. Post #14
    Też bardzo ale to bardzo ładnie. zastanawia mnie sztuka fryzjera, czy robisz jakiegoś? czy preferujesz ciąć górne partie czy dolne? 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    0 0

15. Post #15
    A dziękuję, dziękuję pięknie 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa hehe
    Uciąłem jak do tej pory, 2 razy wszystkim plantom po kilka liści z tygodniowym odstępem czasu.
    Staram się ciąć tak, aby światło przedostawało sie przez górną część do niższych partii. Tak jak bym chciał to jeszcze nie jest, ale tne niewiele, aby się nie shermiła.
    Jeśli chodzi o wiatraki przysłaniające topki, bardziej staram się je poodginać niż usuwać.
    Usunąłem też dolne liście, które zgniły z braku dostępu światła oraz głównie dlatego że dotykały gleby, która była przecież regularnie podlewana i nawożona..
    Przy następnym projekcie będę dla każdego listka mocował w ziemi krótki pręt który będzie utrzymywał go nad glebą
    0 0

16. Post #16

17. Post #17
    Coś z po za fotorelacji..
    38 dniowy Akacz auto od RQS. Za nim Og Kush auto z Dinafemu, któremu schajcował się szczyt pod moją nieobecność 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Nie wiem jak to jest z Og Kushami, ale mi trafił się suchy i długi jak kij 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa Niewiele pędów, do tego teraz nie ma szczytu 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-ak.jpg
    0 0

18. Post #18
    #IV

Hej =)
    61 dzień Sezoniaczka / 21 Flo
    42 Mistyków / 24 Flo
    Temperatura: 23-25
    Wilgotność: 40 -42%
    Ph plantów: 6,3 - 6,7

NoName na szczęście zaprzestał procesu Herminizacji.
    Skończyło się na jednym niewinnym. ale dorodnym jaju 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    Nadałem mu imię "Jądrek".
    Profilaktycznie musiałem oddelegować go spod lampy do innego pokoju,
    w którym miał przez 3 dni tylko światło dzienne.
    Szkoda mi się babochłopa zrobiło i postanowiłem trzymać go za dnia, przy balkonie za kwiatami.
    Troche przypał, ale mam to w dupie..
    Jeśli chodzi o Blue Mistyków, niemal natychmiastowo odczuły brak swojego ziomka Jądrzeja.
    Zaczęły puchnąć z wkurwienia i ostro ruszyły też ku sufitowi.
    Chyba postanowiły w jak najkrótszym czasie, znacznie powiększyć swe rozmiary, aby finalnie opuścić donice
    i na kończynach zwieńczonych z korzeni, pójść go odnaleźć..

Jądrek
    2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5247.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5250.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5251.jpg

Od jakichś czterech dni, Mistycy mają dostarczane światło 9h- z góry i 9h- z boku.
    W tym obracam też donice co jakieś 3,4 godziny.

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5207.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5239.jpg

Włóczykij
    2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5243.jpg

Przy Włączonym HPS
    2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5220.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5219.jpg

2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa-100_5233.jpg

To by było na tyle.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia w Waszych uprawach 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    yo!
    0 0

19. Post #19
    Zajebiscie wygląda przy włączonym hps 2x Blue Mystic Auto & NoName Sezonówek [Regular] HPS 150w_BezBoxa
    0 0

20. Post #20

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl