Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 127
  1. Post #1

AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .

1.BOX UPRAWOWY HOMEBOX HOMELAB SILVER, 40X40X120cm.
    2. ŻARÓWKA ENERGOOSZCZĘDNA CFL 200W DUAL PHYTOLITE
    3. WENTYLATRO KANAŁOWY ale do tej pory niewiem jaki tylko ze 100fi
    4. Rura 1,5 mb
    5. Ziemia Canna Tetra ProfessionalPlus
    6. Nawozy CANNA :
    canna terraFlores 1L - nawóz na kwitnienie
    canna terra PK 13/14 0,25L- wzmacniacz kwitnienia
    Canna Boost 250 ML - stymulator kwitnienia
    7. Dwa wiatraczki mieszajace na klipsa dwu biegowe
    8. Tester do pomiaru PH Elektroniczny miernik PH Milwaukee 600
    9. Donice docelowe 3x 6,86l
    10. Nawilzacza nieuzywam tylko , wstawie dwie butelki po Neastea 0,75l ucieta gora .
    11. PowAir Żel ONA 0,5 litra neutralizator zapachów

Tu podobnie jak przy 2 FR tylko auto i Clf . I dodam ze mysle ze wszystko dotrzymam do konca , jak poprzednie 2 . Tylko niechce zeby tu byl smietnik , zeby posty nie na temat , tez wysmiewajace moja osobe na swoj sposob jak to bylo ostatnio . Ja tylko bede dodawal upy z foto , i pisal co i jak zrobilem , oraz poprosil o rade . Dodam foto zdjec boxa z docelowymi tylko w srodku . Pozdrawiam tetrus1 .
    AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .-dscf4666.jpg

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Dzien 3 weg niestety tylko narazie AX x XWRx auto wyszedl z ziemi 2016.05.20

Dwie Blueberry auto , White Devil auto niewyszly jeszcze niestety , ale White Devil cos tam pokazuje powoli , jak nie wyjda do jutra na gaze wrzuce 2x Jack The Ripper . Z automatami dobrze przynajmniej jest bo i tak zakwitna i tak . Bo sezony naszczescie wyszly rowno wszystkie .
    AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .-dscf4699.jpg AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .-dscf4700.jpg
    0 0

3. Post #3
    Może trzeba było zaczekać aż wszystkie wyjdą żeby uniknąć kolejnych edycji tytułu fotorelacji?
    Jakby co informuj tu na bieżąco co wyszło z ziemi, a co nie dało rady i co ewentualnie dosadziłeś. Pozdro!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

4. Post #4
    No... Powiem Ci kolego , że ładnie idziesz!! Będę kibicował !! Powiem Ci też że nie udzielałem się podczas Twojej ostatniej fr , ale szczegolnie ją śledziłem i uwierz mi że jakby na to nie patrzeć to nie widać tam naśmiewania sie z Twojej sytuacji a jedynie czasami z Twojej osoby , a to jest wielka różnica!!! Niejednokrotnie czytając Twoje upy uśmiechnąłem się po pogubieniu przy np. Przecinkach i musiałem wracać do początku.. Takie sytuacje są śmieszne lub np te ze źle wytarowaną wagą .. Tutaj Twoje zdrowie nie ma z tym nic wspólnego i nie powinieneś od razu sie obrażać . My Cię chłopaku NIE widzimy i dla nas jesteś zdrowy jak my wszyscy i tak Cię traktujemy.... To źle? No chyba że życzysz sobie specjalnego traktowania to wtedy daj znać. Zobacz - normalnie Al nie puścił by fr z niewykiełkowanymi plantami ( patrz regulamin) a tu proszę.. Pozdrawiam
    Podoba się? Pomogłem? Postaw blanta
    0 0

5. Post #5
    Bo Al Bundy to Al Bundy AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .Rolnik pierwsza klasa i sory ze tak zalozylem FR ale ten auto ladnie idzie , jak cos zmienazwy dwuch pestek ale White Devil powoli widac go ! Maciar , czlowiek na bledach sie uczy AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem . . Teraz mysle ze , nie popelnie teraz juz . I pokaze ze dam rade z Olenka oczywiscie .
    0 0

6. Post #6
    Mam maly problem , otorz w calkowicie zamknietym boxie mam temperatura 29c , wilgotnosc 63% to ok tylko jak zbic temperature ? Wysokosc Clfa 200w od roslinek 25cm . Rady jakies , tez to przez te upaly , ale moze da sie zbic ja jakos?
    0 0

7. Post #7
    Masz zajebiscie dwa wiatraczki ustawione... Byc może ten skierowany na lampę przedmuchuje gorące powietrze na termometr i masz zakłamany wynik .. Jak mozesz to daj chociaz na chwile termometr jak najbliżej plantów i moze nie jest tam tak źle..
    Podoba się? Pomogłem? Postaw blanta
    0 0

8. Post #8
    Niestety 2 White Devil auto i Blueberry nie wyszly dotad to juz wczoraj na podstawke i gaziki wrzucilem 2 Jack The Ripper auto od thc-thc.com i czekam mysle ze te beda ok , ale poki nie pokaza dobrych i ladnych kielkow , to tamte w ziemi dalej beda . Bo moze cud sie wydarzy .
    0 0

9. Post #9
    odkop tamte co nie wyszly. Mam nadzieje ze nie dales ich na sloneczko, inaczej ziemia przesycha i kule potem nie wychodzą
    0 0

10. Post #10
    5 dzien weg 2016.05.24 AX x XWRx auto

Niestety tamte 2 automaty nie wyszly z ziemi AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem . White Devil auto i Blueberry auto . Narazie sa w ziemi jeszcze , ale jak 2x Jack The Ripper auto puszcza ladne kielki to odrazu wsadzam do donic docelowych 6,86l . Pozdrawiam .

AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .-dscf4734.jpg AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .-dscf4735.jpg AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .-dscf4733.jpg
    1 0

11. Post #11
    Ładnie, super to zorganizowałeś - mniejszy box: automaty pod CFL, większy box: sezonówki pod HPS AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .

No i widać, że nie próżnujesz. Twoich fotorelacji spodziewałem się najszybciej za kilka miesięcy (wyjazd Oli itd..) a tu proszę! Przypadkiem natrafiłem na relacje.

Będę zaglądać i kibicować. Wszystko rób jak trzeba i ani trochę inaczej to plon będzie jak u Al`a Bundy`ego! AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem .
    Pozdro!
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

12. Post #12
    Ta żarówa żre 200W??? Na taki mały box? Ja pier.... Toż to nieekonomicznie jak cholera. Ja mam 2.5 razy słabszego leda w 2.5 raza większym boxie. Życzę powodzenia ogólnie, ale żarówka w ch.. za mocna według mnie.
    0 0

13. Post #13
    Ciupaga CLF to nie HPS .
    0 0

14. Post #14
    Sedan to nie coupe. A jedno i drugie jak ma 200 kucy, to zeżre benzyny prawie tyle samo AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem . Raz miałem w boxie 0.24mkw 4x23W cfl i było w sam raz. I jeszcze było ciepło jak cholera. Przy 2 razy mniejszej mocy w takim boxie miałbyś minimalnie mniejszy plon, o ile w ogóle byłby mniejszy. A 100W różnicy to już trochę jest.
    0 0

15. Post #15
    Witam jednak niewyszly , ale dwa Jack The Rippeny juz pokazaly kieleczki , wiec czekam az kielki podrosna (mysle ze beda wieczorem gotowe)i wrzucam je do doniczek i narazie do ciemnego miejsca pojda i jak wyskocza to do docelowych po 2-3 dniach . Czesc .
    0 0

16. Post #16
    Z fartem kolego
    0 0

17. Post #17
    Chce Wam powiedziec ze jeden Jack The Ripper auto puscil pieknego kielka i jest juz w ziemi podlany 200ml woda z ukorzeniaczem , tylko odrazu do docelowej wsadzony , i czekam kiedy wyjdzie na swiat , a drugi puscil ale malutki jeszcze wiec na gazie jeszcze i czekam . Dzis mysle na wieczor bedzie juz do wsadzenia . Pozdrawiam
    1 0

18. Post #18
    Siema. Dobrze ruszyłeś, a panny niech rosną nie dogadzaj im nawozami. Poczekaj na flo AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem . I mógłbyś sobie ten odbłyśnik tak ustawić żeby był równolegle do żarówki ;) bo on odbija światło ale na wentylator AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem . Będę zaglądał. Z fartem AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem . jak zawsze
    Załączone obrazki
    " To jest moc ukryta w roślinie tylko nieświadomi szargają jej opinię... "
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez tetrus1 Zobacz posta
    Chce Wam powiedziec ze jeden Jack The Ripper auto puscil pieknego kielka i jest juz w ziemi podlany 200ml woda z ukorzeniaczem , tylko odrazu do docelowej wsadzony , i czekam kiedy wyjdzie na swiat , a drugi puscil ale malutki jeszcze wiec na gazie jeszcze i czekam . Dzis mysle na wieczor bedzie juz do wsadzenia . Pozdrawiam
    Podlałeś 200ML nasionku co ledwo kiełek puściło ? troche sporooooo ;p
    0 0

20. Post #20
    1 dzien weg Jack The Ripper auto

I wyszedl 2016.05.27 Jack The Ripper auto na swiat AX x XWRx auto , 2x Jack The Ripper auto , Box 40x40x120cm , CLF 200w z odblysnikiem . i tylko jeden jeszcze , ale slabo mu idzie i w razie w , dalem dzis do kubeczka z woda ziarno na 24h potem na gaze . Ale mysle ze wyjdziejuz ladny kiel do jutra . Do nastepnego up'a .
    Załączone obrazki
    0 0

Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl