Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. Post #1

Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]

! ! ! Operacja Pucha na dzielni ! ! !

1. NASIONA:

Auto Mazar (Dutch Passion )i Auto Bubble (Female Seeds). Miały być Easy Plant i Amnesia, które dostałem gratisowo,
    niestety je utopiłem z głupoty, a chciałem poprowadzić tę FR więc użyłem tych, nie tanich nasion.

2. BOX:

Szafeczka dwudrzwiowa, wyłożona Diamond 100%.
    Wymiar całkowity przeznaczony na uprawę: 70x30x100

3. OŚWIETLENIE:

PHILIPS 150W-14000lm-18000lm

4. WENTYLACJA:

Osiowo-kanałowy wydajność 187m3/h, głośność 14/18 dB(A) 3m (powiew powietrza wyciszony przy wylocie szmatami, ekstra zadziałało, nic prawie nie słychać.)
    Wtłaczający łazienkowy DOSPEL STYL-II 150mm i taki sam mieszający

5. DONICE:

2 x puszka 550ml po bardzo kiepskim piwie
    W denku puszki zrobiłem około 12 dziur a te postawiłem na donice do koleżanek.
    Ziemia to mieszanka Allmixa od Biobizu 80% oraz Gold Label Special Mix 20%

6. NAWOZY:

Póki co są w allmixie + Gold Label Special Mix = jak coś będzie nie tak to dodamy nawóz
    Pierwsze 3dni w EazyPlug.
    Dzisiaj o 9:00 przesadzone do puch!

7. TRENING:

Raczej nie będzie

8. FILTR:

FILTR ECO MINI 160-240M3/H FI100
    - do układów wentylacyjnych o średnicy 100mm
    - zawiera aktywny węgiel CTC 55 + filtr wstępny
    - wymiary: h 180mm, przyłącze fi 100mm
    - filtrowania max 240 m3 / h, optymalnie 160 m3 /h
    - waga 1,9kg
    - wersja ekonomiczna
    - możliwość samodzielnej wymiany węgla aktywnego
    - minimalna żywotność 8-12 miesięcy
    - maksymalna kubatura pomieszczenia 20m3

DZIEŃ ŻYCIA: 1
    WILGOTNOŚĆ : 50% / TEMPERATURA 27-28 STOPNI CELSJUSZA

RAPORT:
    Z racji tego iż u mnie powoli robią się pustki, poprzednie dobro prawie całe skopcone, postanowiłem dodać te dwie puchy do już pokaźnych rozmiarów koleżanek. Moja pierwsza uprawa puszkowa, zobaczymy jak pójdzie bo być może że nie ostatnia. Liczę na minimum 5g z każdej roślinki. Każda mniejsza ilość sprawi iż to ostatnia operacja "pucha na dzielni", a każda większa ilość bardzo mnie ucieszy. Pierwsze moje pytanie po przesadzeniu... jak to to podlewać żeby znowu nie utopić? I czy bezpiecznie trzymać puszki na donicach czy lepiej na dnie szafki? Chodzi mi o to czy się nie sfajczą a nie będę tego kontrolować bo niestety dziś wyjeżdżam na nieco dłużej, i muszę przekazać instrukcję zastępczemu opiekunowi.

ZDJĘCIA:

Przeczytaj o tym więcej:

1 0

2. Post #2
    No, no, każdego puszkowego śmiałka witam z wielkim entuzjazmem, bo choć puszka mała - przygoda wielka Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    Czeka Cię niestety codzienne podlewanie i tu dziurki w dnie puszki absolutnie muszą być. Możesz śmiało je każdorazowo
    przelewać właściwie dowolną ilością wody, bo nadmiar i tak od razu wypływa. Pamiętaj jedną ważną rzecz: przez to, że
    chcąc nie chcąc leje się do tej maleńkiej puszki sporo wody, właściwie co podlanie robisz flusha. Dlatego łatwo o niedobory.
    Powodzenia!
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

3. Post #3
    A jak je teraz podlewać? Popołudniu wyruszam w trasę i chcę je podlać jeszcze zanim wyjadę.
    0 0

4. Post #4
    DZIEŃ ŻYCIA: 9
    WILGOTNOŚĆ : 50% / TEMPERATURA 27-28 STOPNI CELSJUSZA

RAPORT:
    Jestem zaskoczony ich wielkością i tym jak szybko i bezproblemowo idą Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2] Oby tak dalej. Bardzo fajny projekt się zapowiada.

ZDJĘCIA:

0 0

5. Post #5
    No, no, jak widać na trening nigdy nie jest za wcześnie. Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    Tak szybko rozpoczęty może zwiastować tylko jedno - hasło bijące z puszki na ostatnich dwóch ujęciach Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    Śledzę fotorelację od początku i jeszcze chętniej będę zaglądał ze względu na puszkarę. Jak ją podlewasz?
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

6. Post #6
    Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [2 x 550ml]
    Nie napisałeś powierzchni boxa. Rozumiem, że trzymasz puszkowe rośliny ze swoimi dotychczasowymi, ale wypadałoby mimo wszystko w miejsce "[2 x 550ml]" dać powierzchnię (każdy zaglądający sam sobie wyczyta z pojemności "doniczek", że to puszki są).

Fajna relacja. Cieszę się, że Al zaciekawił uprawą w puszce inne osoby. W taki sposób nawet w PC-boxie możemy mieć nawet 6-8 roślin Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2] Al, mam nadzieję, że pomyślisz o tym na kolejne grow!

Badura, daj no łyka tego wykwintnego wina bo zasiadam w pierwszym rzędzie i obserwuję Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]

PS. Jeszcze gdybyś mógł podać producentów tych nasion. Tego Auto Bubble masz od Female Seeds? Bo ja też go posiadam w swoim ogródku, także zapraszam do mnie Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

7. Post #7
    1. Proszę admina o zmianę nazwy tematu w miejsce klamry wstawić tę powierzchnię [0,21m2]
    2. Dostają codziennie około 50-75ml wody Ph 6.0-6.5. Zastanawiam się nad zwiększeniem dawki, Al co sądzisz?
    3. Właśnie że nie pamiętam co to dokładnie za producenci ale prawdopodobnie Auto Mazar to Dutch Passion a Auto Bubble to właśnie Female Seeds. Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    0 0

8. Post #8
    Cytat Zamieszczone przez PanBadura Zobacz posta
    1. Proszę admina o zmianę nazwy tematu w miejsce klamry wstawić tę powierzchnię [0,21m2]
    2. Dostają codziennie około 50-75ml wody Ph 6.0-6.5. Zastanawiam się nad zwiększeniem dawki, Al co sądzisz?
    3. Właśnie że nie pamiętam co to dokładnie za producenci ale prawdopodobnie Auto Mazar to Dutch Passion a Auto Bubble to właśnie Female Seeds. Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    Tytuł poprawiony, dodałem też nazwy producentów w pierwszym poście.
    Mikrusów w puszkach właściwie nie sposób utopić, więc ile byś im nie lał, będzie git.
    Sam raz daje z 50ml, a bywa, że chlusnę nawet 4 razy tyle czystej wody, żeby nieco
    ziemię przepłukać, a i tak następnego dnia jest suchuteńko i dziewczę w puszce chce pić.
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

9. Post #9
    Takie puszkowe mają szybciej kosę? Nie wiem czy dogonią wielkogabarytowe siostrzyczki. W najgorszym wypadku puszki dostaną eksmisje na balkon, bo box zamieni się w suszarnie. Różnica jest jakoś około 20 dni.
    0 0

10. Post #10
    DZIEŃ ŻYCIA: 16
    WILGOTNOŚĆ : 50-70% / TEMPERATURA 27-30 STOPNI CELSJUSZA

RAPORT:
    Roślinki bardzo szybko rosną. Mają już kilka pięterek i wyglądają na zdrowe. Zadziwiające jest jak ta roślinka potrzebuje mało miejsca na rozwój i wzrost. Oczywiście nie daje jej póki co i oby tak zostało żadnych nawozów. Podlewam różnie, bywa że nie dostanie w jeden dzień nic, w następny 100ml a w jeszcze inny 75ml. Cały czas kontroluje jako tako wagę puchy i nieco ryje palcem w ziemi aby sprawdzić jak ta jest wilgotna. Ziemia w puszce jest lekko ubita więc tak szybko nie przepływa na dół. Póki co intuicja mnie nie zawodzi i wszystko idzie cacy, co zresztą przedstawiają poniższe foteczki Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]

ZDJĘCIA:

0 0

11. Post #11
    Dobrze ida, maja potencjał, ja bym je trenował Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

12. Post #12
    Proponujesz wieniec lurowy? PanBadura z tej strony. Piszę od kolegi.
    0 0

13. Post #13
    Na wieniec nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, ale lepiej wcześniej niż później Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2] Tylko jak ją mocno pochylisz na jedną stronę to nie wiem czy puszka nie będzie się wywracać.
    Fajnie lecą, zdrowe i papu nie potrzebują na razie. Ja się zastanawiam jak ty będziesz w razie konieczności nawozić, bo jak normalnie podlewa się rośliny np. 2ml/1l. to będziesz musiał przynajmniej 250ml. wody przygotowywać Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    Pomogłem? Postaw blanta

OSTATNIA FOTORELACJA:
    1x Amnezia Haze, 2x Juanita La Lagrimosa, 2x Pineapple Kush - Szafa 0.30m2

AKTUALNA:
    -
    0 0

14. Post #14
    Badura widze na stałe zamieszkałeś w tym bloku. Będę Cię odwiedzać. Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    0 0

15. Post #15
    No może to być trochę kłopotliwe ale wszystko da się zrobić Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]. Peace.
    0 0

16. Post #16
    DZIEŃ ŻYCIA: 25
    WILGOTNOŚĆ : 20-40% / TEMPERATURA 27-30 STOPNI CELSJUSZA

RAPORT:
    Rosną prawidłowo. Jedna z nich ma większą grubszą łodygę ale jest niższa. Druga roślinka jest dużo wyższa, wygiąłem ją w łuk i zauważyłem że puśiła małe dodatkowe szczyty, które pną się w górę. Chyba nic im nie brakuje.

ZDJĘCIA:

0 0

17. Post #17
    DZIEŃ ŻYCIA: 33
    WILGOTNOŚĆ : 20-40% / TEMPERATURA 27-30 STOPNI CELSJUSZA, W NOCY OKOŁO 20

RAPORT:
    Pojawiło się kilka żółtych listków na dole. Zapominam je nieraz codziennie podlewać i potrafią być 2 dni bez wody, a takie maleństwa to z tego co zauważyłem to tylko by piły i piły. Idą sobie powolutku, coś tam nawet kwitną. Jedna leci sobie prosto, drugą wygiąłem i niestety chyba wygiąłem ją jak była miękka, po podlaniu stwardniała i się delikatnie złamała. Teraz to dopiero zobaczyłem.

ZDJĘCIA:

0 0

18. Post #18
    DZIEŃ ŻYCIA: 47
    WILGOTNOŚĆ : 20-40% / TEMPERATURA 27-30 STOPNI CELSJUSZA, W NOCY OKOŁO 20

RAPORT:
    Kwiatuszki zaczynają rosnąć, a nawet nieco puchnąć. Dobrze się to zapowiada, chociaż na wiele nie liczę Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2] Podlewam średnio raz na dwa dni. Obie roślinki znacznie się od siebie różnią co zresztą widać gołym okiem. Jestem ciekawy, z której więcej uda się wyciągnąć. Na pierwszy rzut oka wydaje się że z tej ponaginanej. No ale zobaczymy. Następny update jakoś za tydzień, czyli tydzień przed kosą. Niestety będę je musiał ściąć w ich około 60-65 dzień życia.

ZDJĘCIA:

ROŚLINKA NR 1 (Mazar)

ROŚLINKA NR 2 (Bubble)

0 0

19. Post #19
    54 DZIEŃ ŻYCIA - ŚCINKA

Niestety z racji wiszącego mi nad głową przypału muszę pościnać i wyprowadzić Panienki z chaty, o szczegółach niestety za bardzo pisać nie mogę i nie chcę.

Wyszło mi:

AutoBubble: 5,35
    AutoMazar: 4,46

Wynik jest od razu po ścince, więc to jest mokre, chociaż nie jest to tak do końca mokre ponieważ one od 5 dni nie były podlewane, więc praktycznie po ścince są już suche Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2] Jak się dosuszą to podam wyniki, myślę że za około 2 dni.

Ogólnie jestem mocno zawiedziony że musiałem tak postąpić, tym bardziej że mam już palonko i dobrze by było żeby to sobie doszło bo miało potencjał. No trudno. Innym razem. Nie ma co ryzykować.

btw. Roślinki walą tak jakby wylało szambo. Okropne śmierdziochy Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]

FOTKI Z OPERACJI:

0 0

20. Post #20
    Tak jak piszesz czasami nie warto ryzykować ale trzeba przyznać że dobry poczatek puszkowej przygody ; ) podejżewam że jeszcze do tego wrócisz Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    i oby dalej z fartem ! Auto Bubble, Auto Mazar, HPS150w [box 0,21m2]
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl