Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 104
  1. Post #1

1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250, 0.64 m2]

Witam wszystkich Growerów 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]

Jest to moja pierwsza uprawa In Door i liczę na waszą pomoc. Miejmy nadzieje że przebiegnie bez żadnych większych problemów 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]

Box - 80x80x160 (o.64 m2) HOMEBOX EVOLUTION
    Nasiona - White Widow AUTOMATIC
    Donice - 11 L (kwadratowe)
    Nawozy - Zestaw Hesi : TNT Complex, Bloom Complex, Phosphorus Plus, Root Compex, Super Vit
    Ziemia - Zwykła do kwiatów (pH 6,0)
    Oświetlenie - HPS 250 W (28000lm, barwa 2055K)
    Trening - LST
    Fotoperiod - 20/4 całą uprawe
    Nawiewy - Wlot 12cm komputerowy, wyciąg 2 x 12 cm komputerowy, jeden wentylator pokojowy jako mieszający

Zestaw nawozów w raz z nasionkami
    1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]

Sprzęt uprawowy

1 Dzień życia moich małych dam

Temperatura 26-27,5*C
    Wilgotność 40-45% (są trochę z tym problemy i brak zakupić Nawilżacz powietrza)

Jeśli coś będzie nie tak albo źle będę prowadził uprawę piszcie śmiało każda podpowiedź jest na wagę złota1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    Zdjęcia będę starał się dodawać tak co 2 tyg chyba że będą jakieś potrzeby to częściej.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Ja bym tam dala 4 planty,a auto to nawet wiecej. Po co taka powierzchnie marnowac, kielkuj nowe pestki Kolego.
    Powodzenia!
    0 0

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez Nancy Zobacz posta
    Ja bym tam dala 4 planty,a auto to nawet wiecej. Po co taka powierzchnie marnowac, kielkuj nowe pestki Kolego.
    Powodzenia!
    No niestety siedzę w DE i mialem tylko 3 pestki z czego jedna się jeszcze zmarnowała1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    0 0

4. Post #4
    Te doniczki torfowe od razu ładuj do ziemi w dużych. Inaczej nie rozmiękną w porę i zblokują korzonki. Powodzenia.
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Al Bundy vs. BobBudowniczy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

5. Post #5
    Dzięki za info
    0 0

6. Post #6
    Nie jestem jakimś uprawowym guru, ale sam dopiero co przetestowałem takie rozwiązanie i wyszło ok. Zajrzyj sobie do mojej fotorelacji i zobacz. Link masz na dole, pod postem.
    "To Haze i Kush, indica i sattiva, na każdą porę jest alternatywa, boska roślina to mózgu witamina, zasila smak słodziutka sensimilla."
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

7. Post #7
    Obserwowałem już nie raz 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] widzę że Albo grubo albo wcale
    0 0

8. Post #8
    Witam wszystkich Growerów.

Dziś kolejna wstawka tak przy okazji przesadzania roślinek1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]. Musiałem zmienić ziemię bo pomidorki jakoś bardzo wolno rosły wręcz można by powiedzieć ze się zatrzymały w rozwoju1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]. Zastosowałem nową ziemie z perlitem i po przesadzeniu podałem dawkę nawozów1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2].

Temperatura w dzień 27-28*C Wilgotność 45-50
    Temperatura w nocy 23-24*C Wilgotność 55-60

Nowa Ziemia (pH 5,5-6,5)

6 Dzień Jak widać nie ma za bardzo się czym chwalić ale trzeba je ratować 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]

Teraz pozostało czekać aż roślinkom zasmakuje nowa ziemia i wystrzelą jak guma z gaci 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    0 0

9. Post #9
    Dobrze, że reagujesz i starasz się jej poprawiać warunki, ale na następny raz doradzałbym Ci wysupłać dodatkowych kilkanaście złotych i zakupić chociażby takiego lightmixa: ZIEMIA KWIATOWA BIOBIZZ LIGHT-MIX 20L | Growshop
    Taka ziemia robi naprawdę kolosalną różnicę. Ja akurat jadę teraz na lightmixie od Plagrona: ZIEMIA KWIATOWA PLAGRON LIGHT MIX 50L | Growshop i jestem po prostu zachwycony zachowaniem tej ziemi podczas i po podlewaniu. Jest bardzo pulchna i lekka. Nawet po całkowitym osuszeniu zero skorupy, sam puch. Tyle, że jej nie ma w mniejszych opakowanaich, tylko te po 50 litrów, a na dwie roślinki to "trochę" za dużo. Pomyśl o tym, znakomita większość tych, którzy osiągają godne uwagi wyniki, stosuje właśnie gleby dedykowane wesołej roślince. Powodzenia 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]

PS. Teraz, po przesadzeniu, też cierpliwie poczekaj, bo mogą stanąć na chwilę jeszcze.
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

10. Post #10
    Tylko jest problem bo ja nie jestem w PL i jeździłem po wszystkich ogrodniczych w okolicy i ta ziemia którą wybrałem była według mnie najlepsza. Następnym razem jak będę na urlopie to muszę kupić sobie na zapas 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]. Zdaję sobie z tego sprawę że mogą sie zatrzymać teraz na chwile. Czas pokaże 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] Dzięki za porady które są zawsze mile widziane.
    0 0

11. Post #11
    Przyszedł czas na kolejnego up-a 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] Miał być trochę później ale Majóweczka nadchodzi wielkimi krokami i zdjęcia mogły by być trochę niewyraźne 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]

Warunki u roślinek pozostają bez zmian. Mimo przesadzaniu do nowej ziemi, roślinki bardzo dobrze to zniosły i nie zauważyłem by roślinki zatrzymały się ze wzrostem.
    Jeszcze parę dni i powoli będę rozpoczynać trening LST. Czas na parę zdjęć z życia roślinek.

12 Dzień

0 0

12. Post #12
    Pięknie kolego. I nawozy widzę dobre ;) kup jeszcze booster od nich ;)
    0 0

13. Post #13
    Ładnie,zdrowo,zielono 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] tak 3maj!pozdRo!
    0 0

14. Post #14
    Dzięki wielkie...Oby było tak dalej 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    0 0

15. Post #15
    Pamiętaj, że szykując roślinkę do LST sadź ją bliżej którejś z krawędzi doniczki. Dzięki temu zyskasz już na starcie więcej powierzchni na "tarzanie jej po ziemi", czyli trening 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    Projekt A jak Al
    Projekt B jak Bundy
    Oryginalni Gangsterzy
    Projekt F jak Firefly
    Chemdogs vs Chemdogs
    Al Bundy vs Crash_Kush
    Powrót Gangsterów
    Wieniec Laurowy
    Projekt Life Seeds
    0 0

16. Post #16
    Pamietaj rauchen kann todlich sein 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    0 0

17. Post #17
    Przyszedł czas na kolejnego up-a 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] Roślinki trochę za szybko szły więc musiałem sprowadzić je do parteru. Jak na razie idzie wszystko ok i bez żadnych problemów. Pierwsza uprawa a najlepiej zamówił bym już wór sionek i kupił jeszcze z 4 boxy 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    Liczę na komentarze i waszą ocenę bo to zawszę podnosi na duchu zwłaszcza od profesjonalistów

16 Dzień(pierwszy trening)

19 Dzień(poprawka LST)

0 0

18. Post #18
    No i pięknie Panie Majster ! 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] dobre LST i ogólnie zdrowe 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2] z fartem ! piona
    POMOGŁEM ? POSTAW BLANTA
    0 0

19. Post #19
    Mam jedno pytanie odnośnie lampy....Zostawić tak jak mam dotychczas czy dać do góry żeby plant się trochę wyciągał żeby było lepiej do treningu LST
    0 0

20. Post #20
    A ile cm trzymasz lampe od krzakow? Narazie nie martw sie tym ze takie male, jak przejda na flo to pojda do gory 1st InDoor White Widow x2 Automatic [HPS 250,  0.64 m2]
    0 0

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl