Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

SatindiTV - Witamy na forum :)

Ekipa SatindiTV serdecznie wita wszystkich użytkowników forum. Dziękujemy adminowi za stworzenie dla naszej TV oddzielnego miejsca.

SatindiTV jest pierwszą w Polsce telewizją o tematyce konopnej.
    Ideą nasze telewizji jest przybliżenie Wam kultury związanej z cannabis. Dzięki SatindiTV będziecie mogli zobaczyć: wywiady z ciekawymi postaciami, prezentacje produktów, relacje z imprez tematycznych i nowinki ze świata. Ostatnio zwolniliśmy z tempa ale mamy zamiar to lada moment nadrobić.

Na początek zapraszamy do obejrzenia relacji z Cannabizz 2010. Były to pierwszych w historii czeskiej kultury konopnej targi o takiej tematyce.

Czekamy na wasze opinie i uwagi. Jeżeli chcielibyście abyśmy poruszyli jakiś temat, piszcie do Nas. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie.
    Możecie się z nami skontaktować poprzez formularz kontaktowy ze strony www.satindi.eu - zakładka SatindiTV lub piszcie do nas na adres satinditv@gmail.com

Link do kanału http://www.youtube.com/user/SatindiTV

Pozdrawiamy
    Mr. Satindi i Matka Buchowa

Przeczytaj o tym więcej:

Seedbank z oryginalnymi holenderskimi i hiszpańskimi nasionami konopi
    0 0

2. Post #2
    Popieram.Ten dział to na prawdę świetny pomysł.Satindi Tv oglądałem do tej pory wszystkie odcinki.Przydało by się żeby Pan Satindi ogarnął trochę czasu i powrzucał je tutaj.
    0 0

3. Post #3
    Kozackie filmiki, Satindi TV na forum to dobry i korzystny patent dla obu stronSatindiTV - Witamy na forum :) Czekamy na profesjonalny materiałSatindiTV - Witamy na forum :)
    I ogólnie witka na forumSatindiTV - Witamy na forum :)
    Ja już zapomniałem o tym, czego wy dopiero musicie się nauczyć
    0 0

4. Post #4
    Hej

Wrzuciłem już wszystkie materiały. Niebawem na pewno pojawi się video z konkursu oraz postaram się coś nowego zmontować.

Pozdrawiam
    Satindi
    Seedbank z oryginalnymi holenderskimi i hiszpańskimi nasionami konopi
    0 0

5. Post #5
    fajny film
    warty uwagi SatindiTV - Witamy na forum :)
    0 0

6. Post #6
    Ciekawy kanał, oby więcej takich!
    0 0

7. Post #7
    Jak dla mnie zajebiste.
    0 0

8. Post #8
    DobreeSatindiTV - Witamy na forum :)
    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=518456 Kliknij

http://www.youtube.com/watch?v=pinX0...layer_embedded
    Przekonany co raz bardziej w mozliwosci mojej grupy inwestycja niech sie zwróci nagle psy wjazd do puchy W sumie to na farcie szybciej niz myslalem tutaj tamte plany co i wtedy ale malo komu ufam
    Zaufanym pozdrowienia chuj do dupy dla frajera nie inaczej szczescia cena o policji mysle jebac! Doceniam zaufanie cisne z kurwa zyje dalej.
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl