Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Lsd - mój pierwszy raz | "psychodeliczny kawalerski"

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  "W swoim życiu byłem na wielu kawalerskich, ale jeden był szczególnie wyjątkowy. Podczas niego miałem pierwszy raz doświadczenie psychodeliczne. Szykując się na wyjazd zabrałem ze sobą 6-apb, gdyż nie wiedziałem, że tego wieczoru wszyscy dostaniemy LSD. To był mój najlepszy kawalerski ever! "

  3 0

 2. Post #2
  Obejrzałem kilka filmików tego gościa i trafiłem na ten z którego zamawiał growkit... wtym sklepie moza nabyc nasiona Morning Glory (Ipomoea tricolor) jest powój, ktory zawiera LSA ktoś to uprawiał? Lsd - mój pierwszy raz | "psychodeliczny kawalerski"
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl