Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
 1. Post #1

  Lsd - mój pierwszy raz | "psychodeliczny kawalerski"

  "W swoim życiu byłem na wielu kawalerskich, ale jeden był szczególnie wyjątkowy. Podczas niego miałem pierwszy raz doświadczenie psychodeliczne. Szykując się na wyjazd zabrałem ze sobą 6-apb, gdyż nie wiedziałem, że tego wieczoru wszyscy dostaniemy LSD. To był mój najlepszy kawalerski ever! "

  3 0

 2. Post #2
  Obejrzałem kilka filmików tego gościa i trafiłem na ten z którego zamawiał growkit... wtym sklepie moza nabyc nasiona Morning Glory (Ipomoea tricolor) jest powój, ktory zawiera LSA ktoś to uprawiał? Lsd - mój pierwszy raz | "psychodeliczny kawalerski"
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl