Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. Post #1

Seedo - Let it Grow! - czyli automatyczny growbox

Natknąłem się na coś takiego:

Ja bym chętnie wypróbował (tym bardziej, że ja często gdzieś uciekam z domu na 2-3 tygodnie), a Wy? Seedo - Let it Grow! - czyli automatyczny growbox

Dla mnie projekt wygląda doprawdy fajnie, tylko nigdzie nie mogę znaleźć ceny czegoś takiego Seedo - Let it Grow! - czyli automatyczny growbox

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Z tego co wyczytałem to jest to produkt który jeszcze nie jest wypuszczony na rynek i mają więcej takich projektów Seedo - Let it Grow! - czyli automatyczny growbox
    0 0

3. Post #3
    Kupię to 100%
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl