Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. Post #1

Dobry serial - "Narcos" (2015)

Serial o wojażach Pablo Escobara.
    Jest na cda do obejrzenia.
    Dobry, polecam Dobry serial - "Narcos" (2015)
    1 0

2. Post #2
    Czekam na drugi sezon Dobry serial - "Narcos" (2015)
    1 0

3. Post #3
    american horror story tez fajny ale 2 sezony dalej nie ogladałem xD Dobry serial - "Narcos" (2015) grimm Dobry serial - "Narcos" (2015) zagubieni,skazany na śmierć,arrow, Dobry serial - "Narcos" (2015)
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez Łoś Zobacz posta
    Czekam na drugi sezon Dobry serial - "Narcos" (2015)
    Łośku kiedy drugi sezon jest już na cda Dobry serial - "Narcos" (2015)

--- Dodano ---

Cytat Zamieszczone przez -RaStA- Zobacz posta
    american horror story tez fajny ale 2 sezony dalej nie ogladałem xD Dobry serial - "Narcos" (2015) grimm Dobry serial - "Narcos" (2015) zagubieni,skazany na śmierć,arrow, Dobry serial - "Narcos" (2015)
    Ja to bym sobie obejrzał wszystkie sezony Breaking Bad, bo tylko jeden widziałem
    0 0

5. Post #5
    Breaking Bad a o czym to ? Dobry serial - "Narcos" (2015)
    0 0

6. Post #6
    Tak w skrócie, nauczyciel chemii dowiaduje się że jest chory na raka i aby zabezpieczyć rodzinę finansowo zaczyna produkować metę Dobry serial - "Narcos" (2015)
    1 0

7. Post #7
    Tak. Obejrzałbym wszystkie sezony jak w morde szczelił, ale szukałem i coś nie znalazłem. Wszędzie chcą sesemesy
    0 0

8. Post #8

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez azavec Zobacz posta
    Nie wszędzie :P
    Dobry serial - "Narcos" (2015)-breaking-bad.png
    Panie ja z piractwem nie chce mieć nic wspólnego i dobrze o tym wiesz Dobry serial - "Narcos" (2015)
    0 0

10. Post #10
    Pajonk_Squerk

Widocznie za dużo czekam za mało sprawdzam Dobry serial - "Narcos" (2015)
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez Łoś Zobacz posta
    Pajonk_Squerk

Widocznie za dużo czekam za mało sprawdzam Dobry serial - "Narcos" (2015)
    hehehe :P Ja właśnie 6 odcinek załączam Dobry serial - "Narcos" (2015)
    0 0

12. Post #12
    Jeżeli lubicie tego typu seriale to polecam również Gomorra sezon 1 i 2 są dostępne w internecie Dobry serial - "Narcos" (2015)
    Narcos fajny czekam na sezon drugi Dobry serial - "Narcos" (2015)
    Pozdrawiam Dobry serial - "Narcos" (2015)
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez Stringer Zobacz posta
    Jeżeli lubicie tego typu seriale to polecam również Gomorra sezon 1 i 2 są dostępne w internecie Dobry serial - "Narcos" (2015)
    Gomorra kozak!! Obejrzane juz ;) a Narcos juz po pierwszym sezonie
    ..a każdy z nas to szaman
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez Stringer Zobacz posta
    Panowie ja widze, że Wy tu wszyscy czekacie a na cda już od pewnego czasu leży Dobry serial - "Narcos" (2015) cały 2 sezon Dobry serial - "Narcos" (2015) hyhy
    0 0

15. Post #15
    co do serialu Narkos to nic tak bardziej mnie nie wciagnelo Dobry serial - "Narcos" (2015) jak ten serial cale 2sezony przerobilem w 2dni Dobry serial - "Narcos" (2015) i na koniec stwierdzilem ze szkoda ze nie ma wiecej odcinkow Dobry serial - "Narcos" (2015)
    0 0

16. Post #16
    Najlepszy serial kiedykolwiek to breaking bad, i walking dead wczoraj premiera nowego odcinka była Dobry serial - "Narcos" (2015)
    Sauron musiał poczekać..
    0 0

17. Post #17
    Dla fanów Breaking Bad polecam Better Call Saul dwa sezony z lektorem PL Better Call Saul Lektor PL - B - ?? Seriale Lektor PL - Viola_up - Freedisc.pl

.
    0 0

18. Post #18
    Tutaj twą odpowiedzią zaintersował się sam Boromir i nawet Aragorn.
    Czyli domniemać muszę, że ten serial co polecasz dla odmiany o śnieżnym prochu?
    Czy o czym? Jakbyś mógł to w skrócie powiedz.
    0 0

19. Post #19
    Trzeba obczaić Dobry serial - "Narcos" (2015)
    E ! E ! E! Gdzie uciekasz ? Postaw BLANTA !
    0 0

20. Post #20
    Kijo nie wal na zapas, bo się rozczarować możesz..
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl