Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów

Witam, jako że jeszcze nie mam zbioru ze swojego krzaczka, w pięciu postanowiliśmy coś zakopcić z miasta. Wzięli 1g podobno dobrego palenia, ale był duży minus - krusz a nie topek. Jednak koledzy powiedzieli, że tamci zapewniali że to czyściutkie i dobre.

Więc skusiliśmy się i skręciliśmy 5 małych papci. Haj marihuany poczułem bardzo szybko, ale nie trwał zbyt długo. Zaraz przerodziło się to w coś dziwnego. W tym momencie zostałem tylko ja i kumpel bo reszta musiała iść i od tego się zaczęło. Wydawało mi się że idą zbyt szybko (co oni tak nagle poszli ??). Chwilę potem musiałem przenieść się na fotel, nogi miałem jak z metalu. Po rozłożeniu się na fotelu odczułem całkowitą ciemność w oczach, myślałem że zemdleję. Następnie lekkie skoki warg, ogromna suchość (aż brało mnie na rzygi z powodu braku śliny), przerodziło się to w drgawki nóg i barków, uczucie braku wody w skórze (tak jakby ze mnie schodziła). Oczy zamykały mi się natychmiastowo i nie miałem siły nawet ruszać nogami a tym bardziej wstać. Kiedy otworzyłem oczy widziałem tylko blask zachodzącego słońca.

Moi kumple ponoć nie wyczuli w tym dopalacza, bo tak jak słyszałem brali ten syf kiedyś, ja natomiast pierwszy raz. Ponieważ nie uważam by zwykłe ziółko dało tak niewyobrażalną bombę i długą na ok. 2,5 godziny. Paliłem niejedno mocne zioło, ale takich efektów nie było. Pozatym kto normalny daje staff w kruszu? Podejrzewam dopalacz "Spice".

Czekam na wasze spostrzeżenia, komentarze i opinie.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    mogło być wymieszane z syntetyczną mj , najlepieszy towar tak zwany czyscioch musi być w topach i to jest warunek konieczny do obejrzenia go pod lupą i stwierdzenia czy jest czyms obsypany, powiedz kolegom niech tego nie kupują bo tylko zdrowia szkodaMarihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów A po paleniu mocnym mozna mieć banie do 4 hMarihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    Polecam ten sklep
    HiszpanskieNasiona.pl
    0 0

3. Post #3
    Są takie weedy ze pojęcia nie masz..
    0 0

4. Post #4
    Cytat Zamieszczone przez karisnikos Zobacz posta
    Są takie weedy ze pojęcia nie masz..
    Pewnie, bo ty wiesz najlepiej co paliłem a czego nie.
    0 0

5. Post #5
    A jak jeden top wazy 30-50 gram taki z sativy to tez do samarki
    i sie sprzedaje pojedynczo chyba trzeba kruszyc
    0 0

6. Post #6
    Fajnie jak ktoś wrzucił artykuł typu; Jak rozpoznać czystą Mj. Najlepiej to zrobić po smaku zioła ale to i tak nie daje 100% gwarancji czystości
    Zapraszam do fotorelacji : Critical Jack OUT 2013

http://forum.nasionakonopi.pl/313,fo...af-reg-x1.html
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez NWA Zobacz posta
    A jak jeden top wazy 30-50 gram taki z sativy to tez do samarki
    i sie sprzedaje pojedynczo chyba trzeba kruszyc
    Jeden top ważący tyle gram? To jakiej on musiałby być wielkości? Piłki nożnej? Chyba miałeś na myśli boczną łodygę obłożoną topkami.
    0 0

8. Post #8
    Fooley robiłem pewien artykkuł o tym zobacz : https://forum.nasionakonopi.pl/323,ro...marihuane.html jeśli masz jakieś swoje obiekcje dopisz je Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    0 0

9. Post #9
    Prawdopodobnie dostałeś wyjebke i zamiast marihuany dostales dopalacz. Konsystencja o której opowiadasz to nic innego jak dop. Na poczatku dzialania myslales ze to maria bo tak jest ale za chwile dop dziala na maxa i juz jest lipa. Paliles dopalacza ziomus.
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez PalaczLiceum Zobacz posta
    . Chwilę potem musiałem przenieść się na fotel, nogi miałem jak z metalu. Po rozłożeniu się na fotelu odczułem całkowitą ciemność w oczach, myślałem że zemdleję. Następnie lekkie skoki warg, ogromna suchość (aż brało mnie na rzygi z powodu braku śliny), przerodziło się to w drgawki nóg i barków, uczucie braku wody w skórze (tak jakby ze mnie schodziła). Oczy zamykały mi się natychmiastowo i nie miałem siły nawet ruszać nogami a tym bardziej wstać. Kiedy otworzyłem oczy widziałem tylko blask zachodzącego słońca.

może sie przejarałeś Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

11. Post #11
    rany ja z rok nie jarałem i nie miałbym nic przeciwko żeby mnie tak sponiewierało Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    0 0

12. Post #12
    Cytat Zamieszczone przez Ryjownik Zobacz posta
    rany ja z rok nie jarałem i nie miałbym nic przeciwko żeby mnie tak sponiewierało Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    nawet po roku to nie jest to samo co 1 przejaranie Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów napewno każdy pamięta swoje pierwsze takie akcje Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez PalaczLiceum Zobacz posta
    Witam, jako że jeszcze nie mam zbioru ze swojego krzaczka, w pięciu postanowiliśmy coś zakopcić z miasta. Wzięli 1g podobno dobrego palenia, ale był duży minus - krusz a nie topek. Jednak koledzy powiedzieli, że tamci zapewniali że to czyściutkie i dobre.

Więc skusiliśmy się i skręciliśmy 5 małych papci. Haj marihuany poczułem bardzo szybko, ale nie trwał zbyt długo. Zaraz przerodziło się to w coś dziwnego. W tym momencie zostałem tylko ja i kumpel bo reszta musiała iść i od tego się zaczęło. Wydawało mi się że idą zbyt szybko (co oni tak nagle poszli ??). Chwilę potem musiałem przenieść się na fotel, nogi miałem jak z metalu. Po rozłożeniu się na fotelu odczułem całkowitą ciemność w oczach, myślałem że zemdleję. Następnie lekkie skoki warg, ogromna suchość (aż brało mnie na rzygi z powodu braku śliny), przerodziło się to w drgawki nóg i barków, uczucie braku wody w skórze (tak jakby ze mnie schodziła). Oczy zamykały mi się natychmiastowo i nie miałem siły nawet ruszać nogami a tym bardziej wstać. Kiedy otworzyłem oczy widziałem tylko blask zachodzącego słońca.

Moi kumple ponoć nie wyczuli w tym dopalacza, bo tak jak słyszałem brali ten syf kiedyś, ja natomiast pierwszy raz. Ponieważ nie uważam by zwykłe ziółko dało tak niewyobrażalną bombę i długą na ok. 2,5 godziny. Paliłem niejedno mocne zioło, ale takich efektów nie było. Pozatym kto normalny daje staff w kruszu? Podejrzewam dopalacz "Spice".

Czekam na wasze spostrzeżenia, komentarze i opinie.
    powiem ci tak
    ciesz sie ze miales kozacka faze i juz nie bierz od niego panczu Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    ...pomogłem?
    Postaw blanta
    Ktoś Ci naruszył krzaczka? TNIJ i spierdalaj!! lepiej mieć coś niż nic!!!!!
    Poradniki:
    Makumba
    http://forum.nasionakonopi.pl/292,pr...a-makumba.html
    Mikroskop za 3ZŁ!!!
    http://forum.nasionakonopi.pl/310,ja...tml#post249866
    Czym wykleić GrowBox % odbijalności światła
    http://forum.nasionakonopi.pl/72,bud...tml#post250247
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez PORTOWIEC1948 Zobacz posta
    nawet po roku to nie jest to samo co 1 przejaranie Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów napewno każdy pamięta swoje pierwsze takie akcje Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    no ja goniłem pająka który nagle wypuścił z siebie dziesiątki innych malutkich pajączków - do tej pory nie wiem czy to jest możliwe Marihuana zaprawiana dopalaczem - opis objawów
    0 0

15. Post #15
    mój ziomek miał czarno przed oczami z 15 min i widział klocki lego tylko okazało sie póżniej że to pomieszane dopki a i zarzygał prawie całą wanne
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl