Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. Post #1

Palenie marihuany przez e papierosa ?

Czy da sie palic marichuane przez e papierosa ? Próbowaliście tego ? Da się coś zrobić by to wypaliło? Może trzeba przerobić jakoś tak owego e ?

Jestem ciekaw Palenie marihuany przez e papierosa ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    a nie łatwiej skręcić gibona?
    z e-papierosa to można myśleć o paleniu najwyżej olejku haszyszowego, nic więcej. było czytane, że na silkroadzie są wkłady z thc do e-papierosów.

ewentualnie wpisz w google "trippy stick"
    0 0

3. Post #3
    Sa też olejki cannabis ale z tego co wiem to one nie mają nic wspólnego z konopiami.. No, może jedynie nazwę Palenie marihuany przez e papierosa ?
    Pomogłem? POSTAW BLANCIORA
    0 0

4. Post #4
    dobra to ja się decyduje na blancika Palenie marihuany przez e papierosa ?
    0 0

5. Post #5
    Można zrobić olejek, wymieszać go w niewielkim stężeniu z liquidem do e-papierosa i takie coś zdaje egzamin. Z tym że e-papieros musi mieć wymienne dysze bo olejek je szybciej zapycha, taką fajką nie idzie się oporowo zajebać, ale jest w sam raz do całodniowego palenia w sam raz między ludzi Palenie marihuany przez e papierosa ?
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

6. Post #6
    EGO CE4 chyba nie ma..
    0 0

7. Post #7
    Nie znam się dokładnie na e-fajkach bo ich nie palę. W ogóle to tego patentu nie testowałem, a opisuje jedynie to co usłyszałem od osoby która to sprawdzała Palenie marihuany przez e papierosa ?

Omerta
    0 0

8. Post #8
    ok dzięki , nie będę kombinował bo na eksperymenty szkoda staffu. :p
    0 0

9. Post #9
    też sie zastanawiałem wiele razy jakby się paliło olejej haszyszowy z e papierosa lecz ciekawe czy grzałka w e papierosie podgrzeje na tyle olejek aby thc sie uwolniło
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

10. Post #10
    E-papieros podgrzewa liquid do 150-180 °C a z tego co pamiętam to przy 160*C zaczyna odparowywać thc i im cieplej (do ok 180*C) tym więcej kannabinoli odparuje. Więc jest jakieś poparcie teoretyczne, jeżeli komuś się chce to niech poszuka dokładnej temperatury odparowywania kannabinoli.

Omerta
    0 0

11. Post #11
    Chyba nie ma sensu czegoś takiego robić, więcej eksperymentów niż palenia. Nigdy czegoś takiego nie próbowałem. Ja po prostu wapuję papieros elektroniczny sklep z normalnymi liquidami, bo z takiego kombinowania to nie wiem co wyjdzie
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl