Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
 1. Post #1

  Jaka jest optymalna temperatura waporyzacji

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  Siema
  Tak jak w temacie, Jaka jest najbardziej optymalna temperatura waporyzacji suszu. Albo jakiej wy używacie.
  Nie wiem czy rodzaje/modele waporizerów mają jakieś duże znaczenie ale ja mam Xmax Vital.

  Przeczytaj o tym więcej:

   0 0

  • Post #2
   Z tego co wiem to 190•...ale to zalezy czy np. na 210 Cie dusi czy nie...sprawa indywidualna...topiłem na 220 i było zajo ;)
   0 0

  • Post #3
   Na początku nastawiałem temperaturę na 170C. Według badań THC wymaga 157, a CBD 160 - 180. Pozostałe kannabinoidy wydzielają się przy wyższych temperaturach. Po krótkim czasie użytkowania waporyzatora Plenty zauważyłem, że zużyty susz wciąż nadaje się do zwykłego palenia - nadal zawiera wystarczająco związków, aby wywołać haj. Oczywiście trzeba wtedy spalić o wiele więcej, niż w przypadku świeżego suszu. Z tego powodu zacząłem nastawiać waporyzator na maksymalną temperaturę 202C. Po dłuższej sesji z tak ustawionym urządzeniem nie ma już potrzeby palenia zużytego zioła, bo zwyczajnie się to nie opłaca.
   0 0

  • Post #4
   Czytałem gdzieś że około 220 stopni jest na tyle odpowiednie i w takiej temp wydzielają się odpowiednio wszystkie kannabinoidy Jaka jest optymalna temperatura waporyzacji

   Link ---> https://faktykonopne.pl/waporyzacja-...zie-najlepsza/ https://www.medycznamarihuana.com/te...a-waporyzacji/ https://trawka.org/topic/32956-jak-p...roku-tutorial/
   0 0

  Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

  Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl