Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. Post #1

sposoby palenia marihuany

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Jakie znacie sposoby palenia gdy nie ma z czego. Ja kiedyś paliłem z jabłka, puszki po piwie i butelki do butelki i jabłka potrzebne jest pazłotko np po fajkach.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    z anteny od radia sposoby palenia marihuany :ganja2:
    0 0

3. Post #3
    Alu-folia od kanapki, zawinięta na np. ołówku w rurkę i lekko zgięta na jednym końcu. A kanapka zostanie na gostro sposoby palenia marihuany
    0 0

4. Post #4
    z kokosa
    0 0

5. Post #5
    Wiaderko, butla, bocian, tłok - różnie to nazywamy, ale każdy chyba wie o co chodzi sposoby palenia marihuany
    0 0

6. Post #6
    korka od bezpiecznika z prądu sposoby palenia marihuany
    0 0

7. Post #7
    Gość
    z ramy od roweru sposoby palenia marihuany sposoby palenia marihuany

i z rurek do fermentacji alkoholowej wina <wodna>
    0 0

8. Post #8
    Ja jarałem z puszki żarówki butli bonga z wiadra sposoby palenia marihuany
    Żeby stać się rozsądnym i dojrzałym najpierw musisz być młodym i głupim.
    0 0

9. Post #9
    Nietoperz jest dobrym sposobem na usposoby palenia marihuanynie sie sposoby palenia marihuany

po za tym alladyn , shisha bonio wadro i sucha
    0 0

10. Post #10
    butleka, zarówka, wiadro, lufka z dlugopisu i duzo by tu wymieniac.
    Usiądź, odetchnij, ściągnij parę buchów
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez admin
    hehe znam to sposoby palenia marihuany poza tym standardowo wiadro dlugopis blant.....
    0 0

12. Post #12
    Z jabłka sposoby palenia marihuany
    0 0

13. Post #13
    lufka najlepsza
    0 0

14. Post #14
    A jak kolega pali z jabłka, bo ja jakoś totalnie tego nie widze sposoby palenia marihuany
    0 0

15. Post #15
    Normalnie, nożykiem robisz wycięcie w górnej części jabłuszka taki cybuszek a potem w połowie jabłuszka dziurkę prowadzącą do tej większej dziurki. Staff wkładasz do tej dziurki po ogonku i zassysasz tą mniejszą. Proste a potem zjadasz jabłko i cieszysz się chwilą. sposoby palenia marihuany
    0 0

16. Post #16
    butelka 1.5l + kawałek weża ( np ogrodowego) okolo 15cm + woda no i troche sreberka ; D i jest bongo ; D
    0 0

17. Post #17
    Fifka,Bongo,Wiadro,Butelka i i tradycyjny dobry Joint sposoby palenia marihuany sposoby palenia marihuany
    Sadzić,Palić,Zalegalizować
    0 0

18. Post #18
    wiadro jak jest cosposoby palenia marihuany
    0 0

19. Post #19
    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta

sposoby palenia marihuany też raz jak rure potłukłem bletek też nie było to urwałem antene od radia ale sie puchą nażarłem wtedy sposoby palenia marihuany
    0 0

20. Post #20
    Z wszystkiego już chyba,
    Lufa, bletki, wiadro, bongo, czajnik, węże, alusy wieeeele sposobów
    0 0

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl