Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. Post #1

Palenie - ciągle ten sam efekt

Witam wszystkich.
    Jak każdy lubię smakować się tym co dała nam matka natura i ogólnie wszystko byłoby w porządku gdyby nie powtrzarzająca się faza.
    Mianowicie, po fakcie dokonanym z ziomkami, łapie mnie okropna zamuła i w sumie tylko mnie, co jest dziwne gdyż jestem najbardziej z nich zaprawiony w boju.
    To oczywiście może nie mieć nic do rzeczy, jak wiadomo każdego łapie inaczej Palenie - ciągle ten sam efekt.
    Mam taki niespokojny odlot, jakby coś miało się stać - schize, drżenie dłoni - dyskomfort.
    Dodam że palonko zawsze z innego źródła.
    Plus anegdota, takie zmuły tylko z ziomkami, gdy jestem sam to mogę wszystko, jestem spokojny, zmysły pozostają na miejscu. Palenie - ciągle ten sam efekt
    Wydaję mi się że to przez wrodzoną ostrożność, strach przed przypałem, wiecie jak to jest, łatwiej samemu się wyłgać lub spierdolić niżeli w małej ekipie (tak uważam).
    Co sądzicie? P34C3.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    A jest coś do gadania z ziomkami? Bo ja własnie ze znajomymi napierdalam o wszystkim religia, polityka, astronomia, rozmawiamy, wymieniamy się zdaniami i jest zajebiscie. Może oni przymulają i Ty nic nie masz do gadania. Pozdro
    0 0

3. Post #3
    na moje jestes deczko przejarany i fjanie by było odpoczać o ile mozesz
    Jeżeli nie uwaliłeś w życiu dostatecznej ilości plantów nie możesz powiedzieć że się znasz, bo człowiek uczy się tylko na swoich błędach

Aktualnie popełniane błędy " :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...kt-monika.html
    0 0

4. Post #4
    Tak to bywa z odmianami z duzą ilościa THC. THC tak samo jak THCV i CBDV mogą wywoływać objawy niepokoju. Najlepiej posadz swoje krzaki z thc i cbd w stosunku 1:1 bądz 1:2 i powinieneś poczuć różnice
    2 0

5. Post #5
    zrób sobie detox ziomeczku
    albo inne pytanie zamulacie pizde jarac czy robicie coś kreatywnego Palenie - ciągle ten sam efekt ?
    roweki wyjebać na bongo nad jeziorko w piłeczke pograć to Cie nie bedzie mulić wtedy Palenie - ciągle ten sam efekt
    0 0

6. Post #6
    Spokojnie za to ze sie zjarałes nikt cie nie zamknie , przed czym uciekac chcesz? Byle przy sobie nic nie czymac i nikt wam nic nie zrobiPalenie - ciągle ten sam efekt
    1 0

7. Post #7
    mały detox by się przydałPalenie - ciągle ten sam efekt
    0 0

8. Post #8
    Drżenie dłoni to jest problem natury nerwicowej, a palenie tylko to wzmaga tak samo jak stres. Jak bedziesz trzezwy i zestresowany/zaniepokojny zobacz czy rece tez ci nie drza. Olgnie nie masz sie czym martwic, ja mam tak od dziecinstwa a na starosc z tego wyrastam powoli i juz jest duzo lepiej. Mój tata mowil że tez tak miał i z wiekiem przesło. Podejrzewam że chodzi tu o pewna dojrzałość emocjonalną choć lekarzem ani ekspertem nie jestem, tylko dajcie ci informacje na podstawie własnych doświadczeń. Możesz udac się z tym do naurologa ale nie polecam, za dużo nie pomoże.

Co do zamulania, to zdecydowanie polecam detox. Jak mam okres ostrego palenia to też z czasem od nadmiaru jestem zamulony i to nie tylko jak jestem zjarany. Z tym że u mnie wystarczą 2dni detoxsu aby wszystko wruciło do normy choć przerwy ostatnimi czasy robie sobie dłuższe ok.5dni jest optymalnie. Warto po jak po 5dniach zapalisz to czujesz moc (;
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl