Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. Post #1

palenie z wiadra

nasiona marihuany, nasiona konopi
    palenie z wiadra

ciągniemy butelke do góry ALE POWOLI! nie spieszyć sie..

działa zajebiscie.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Kto by tego nie znał palenie z wiadra
    0 0

3. Post #3
    nie wiem.. wstawiłem to z myslą, ze moze akurat ta jedna osoba skorzysta z tego tematu palenie z wiadra
    0 0

4. Post #4

Technika

Nie wiedzialem ze sie przedluza tez lufe:Ppalenie z wiadra
    0 0

5. Post #5
    my robimy inna wersję palenie z wiadra zamiast nakrętki z lufką to na szyjkę butelki robimy folie aluminiowa z dziurkami i bez żadnego przedłużenia,głębokość sami sobie dobieracie i możecie sypać większe hity niż z lufki palenie z wiadra rozpalisz i naciągniesz to zdejmujesz sreberko(jak jest dobrze ubite to odkręcasz je) i pozostaje tylko cieszyć się mega buchem z wiadra palenie z wiadra palenie z wiadra
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

6. Post #6
    Portowiec - też tak kiedyś chciałem zrobić ;) ale doszedłem do wniosku że może być trochę za mały "cug" w folii aluminiowej, no i co mnie najbardziej zniechęciło to że może śmierdzieć plastikiem jak się gwint od żaru nagrzeje.
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez Norbi Zobacz posta
    Portowiec - też tak kiedyś chciałem zrobić ;) ale doszedłem do wniosku że może być trochę za mały "cug" w folii aluminiowej, no i co mnie najbardziej zniechęciło to że może śmierdzieć plastikiem jak się gwint od żaru nagrzeje.
    robisz więcej dziurek w folii aluminiowej szpilką i cug jest lepszy niż z lufki i możesz wsypać sobie pół naraz na hita a nie taką biede jak do lufki palenie z wiadra,plastikiem nie śmierdzi nawet jak hasz tak palisz gdzie hasz ma większą temperature palenia palenie z wiadra
    0 0

8. Post #8
    Nieraz można się zakrzsztusić dymem z porządnego wiadra.....
    W tych sprawach jestem całkiem zielony
    0 0

9. Post #9
    dym z wiadra chyba nie jest chłodzony i może gryść
    0 0

10. Post #10
    ja jak pale z wiadra to robię dziurę w korku potem wsadzam w nią kawałek rurki zęby był prawie do końca butelki a następnie w ta rurkę wkładam faje.
    Po czym takim to dopiero wykręca zamiast zbierania się dymu odrazu do butelki dym przechodzi jeszcze przez wodę jak w fai wodnej i zwiększa swoja moc Polecam :P
    0 0

11. Post #11
    Cytat Zamieszczone przez pokiemun Zobacz posta
    ...dym przechodzi jeszcze przez wodę jak w fai wodnej i zwiększa swoja moc Polecam
    A ja słyszałem i nawet na chemii w szkole było ze woda jest filtrem, co powoduje ze dym jest łagodniejszy i nie gryzie tak strasznie. Ale żeby na mocy przybierał ? Może jak zamiast wody, wódkę się wleje palenie z wiadra
    0 0

12. Post #12
    Z tym zwiększaniem mocy to oczywiście ściema hehe Zoladz - alkohol rozpuszcza thc, czyli przefiltrowany przez niego dym będzie zawierał mniej kanabinoli.
    Wszystko co tu opisuje ma miejsce w kraju gdzie jest to całkowicie legalne.
    Pomagam również i odpisuje tylko osobom spoza granic PL.

Omerta
    0 0

13. Post #13
    jak chcecie mieć moc to palcie z bonga bez wody palenie z wiadra
    0 0

14. Post #14
    wiadro w lato fajnie się pali z rzeki lub jeziora wejść sobie z butelką do wody i jarać palenie z wiadra
    0 0

15. Post #15
    Moim zdaniem , nie tyle co woda filtruje ten dym , bo przecież przez buteke przechodzi on w stanie bąbelka powietrza ( w tym przypadku hita : ) ) , on schładza tego bucha żebyśmy mogli zajebać wiekszego hita : D
    0 0

16. Post #16
    A tam filozofiepalenie z wiadra 'Bongo, lufka, wiadro, bletki, zajarać da się nawet kurwa ze serwetki - z puszki, z jabłka, z aluminium czy z paska. Pull up - teraz ściągam sobie maszkaapalenie z wiadra'
    ' Przystaw ucho do chodnika, otwórz oczy, nabierz w płuca haust powietrza i krzycz - to dla życia!!! Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny, nalej farby do gaśnicy i rozpierdol nią witryny! '
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl