Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. Post #1

Przenośny waporyzator - jaki wybrać?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam, zdecydowałem się na zakup tego wymysłu Przenośny waporyzator - jaki wybrać? możecie mi doradzić jakiś lepszy model, który nie zepsuje/spali się po tygodniu użytkowania i tak żebym chociaż zmieścił tam 0,5g (nie ważne czy zbite czy luźne) no i żeby bateria trzymała, a nie wyczerpała się po trzech buszkach Przenośny waporyzator - jaki wybrać?

Przeczytaj o tym więcej:

One good thing about music, when...
    it hits you feel no pain.

-Bob Marley
    0 0

2. Post #2

3. Post #3
    Cytat Zamieszczone przez apple:) Zobacz posta
    Nie dałbym tyle za waporyzator Przenośny waporyzator - jaki wybrać? bo to ma być tylko zabawa dlatego prosiłbym bardzo do 180/200 złotych.

-Bob Marley
    0 0

4. Post #4
    Zobacz może co jeszcze mają w ofercie Elektryczne waporyzatory - UnikatoweBonga.pl i wtedy sprawdź w necie opinie tych innych, bo są tańsze.
    0 0

5. Post #5
    Personal Vaporizer

Ten dałby radę, ale nie znalazłem żadnych opinii o nim. Wejdzie tam chociaż te 0,5 grama? Bo szkoda wydać 140 złotych na jakąś lipę Przenośny waporyzator - jaki wybrać?

-Bob Marley
    0 0

6. Post #6
    Najlepiej zadzwoń do nich albo napisz mail'a, to będziesz wiedział jak to działa Przenośny waporyzator - jaki wybrać?
    0 0

7. Post #7
    Cytat Zamieszczone przez PositiveVibe Zobacz posta
    Personal Vaporizer

Ten dałby radę, ale nie znalazłem żadnych opinii o nim. Wejdzie tam chociaż te 0,5 grama? Bo szkoda wydać 140 złotych na jakąś lipę Przenośny waporyzator - jaki wybrać?
    Kolega kupil powiedzialbym podobny z ebay`a za 20F czyli cena w miare podobna i padl mu przy pierwszym uzyciu. Inny znajomy kupil nie przenosny na banke i wezyk za podobna cene i sie ni zepsul ale srednio mozna bylo sie tym uwalic w jakimkolwiek stopniu (pamietajmy ze po wapo ogolnie faza jest nieco inna, czystsza i nieco slabsza) a material mimo wszystko jakos sie weglil (a nie powinien zbytnio). Dlatego co do wapo to lepiej dobre i sprawdzone, kupic raz a porzadnie. Tez sie zastanawiam nad jakims ale narazie brak fundusza sprawia ze gleboko nad tym nei mysle. Mozliwe ze bedzie to pen snoop doga ale to nie tania zabawka

Niby na ebayu mozna kupic za 25F + przesylka ale nie wiem czy to oryginal

SNOOP DOGG LBC - G Pen Herbal Dry Herb Vaporizer - Like Atmos - Dog | eBay

lub

Snoop Dogg G Pen | eBay

Hehe ciezko stwierdzic he
    "To forget how to dig the earth and to tend the soil is to forget ourselves" - Mahatma Gandhi

"Gdziekolwiek się ruszę - to samo uczucie nieprzynależności, bezużytecznej gry.
    Udaję zainteresowanie czymś, co mnie zupełnie nie obchodzi, kręcę się tu i tam, ale nigdy nie jestem "w środku", w żadnym określonym miejscu. To, co mnie przyciąga, znajduje się gdzieś indziej, czym zaś owo "gdzie indziej" jest - nie wiem." - Emil Cioran
    0 0

8. Post #8
    Ja posiadam G Pen'a od Snoppa. Całkiem fajny sprzęt, przede wszystkim mobilny - można go wziąć do auta, nawet na miasto i to mniejszy przypał niż z lufą. Całkiem fajnie się to pali i jak wydmuchujesz na drugą osobę to da się odczuć parę a nie taki typowy ciężki dym. Więc coś tam podgrzewa i z pewnością jest bardziej ekonomiczny niż lufa. Używam go już półtora tygodnia, ale mogę go sprzedać gdyż mam do kupna większy - stacjonarny Vapo za okazyjną cenę, a brakuje mi funduszy. Jakby nie fundusze to bym go sobie zostawił i miał dwa. Więc jak coś to piszcie PW po zdjęcia, etc.
    0 0

9. Post #9
    brylant dzięki za informacje, przyda się bo wywalić kasę w błoto na jakąś zabawkę.. to trochę szkoda.
    ale skoro mówisz że G Pen dałby radę - Snoop Dogg chyba nie wypromował by jakiegoś shitu, który się zepsuje bo by go wyśmiali Przenośny waporyzator - jaki wybrać?

-Bob Marley
    0 0

10. Post #10
    G Pen ma chyba tę wadę, że jara całe ziółko na raz, oczywiście można sobie zrobić czy kupić taki malutki krążek metalowy czy jakiś z dziurkami i włożyć i będzie po problemie.
    0 0

11. Post #11
    G Pen ma chyba tę wadę, że jara całe ziółko na raz, oczywiście można sobie zrobić czy kupić taki malutki krążek metalowy czy jakiś z dziurkami i włożyć i będzie po problemie.
    Ale czy jakby jaral cale ziolko to bylby wciaz wapkiem? czy lufa za 500zl?
    "To forget how to dig the earth and to tend the soil is to forget ourselves" - Mahatma Gandhi

"Gdziekolwiek się ruszę - to samo uczucie nieprzynależności, bezużytecznej gry.
    Udaję zainteresowanie czymś, co mnie zupełnie nie obchodzi, kręcę się tu i tam, ale nigdy nie jestem "w środku", w żadnym określonym miejscu. To, co mnie przyciąga, znajduje się gdzieś indziej, czym zaś owo "gdzie indziej" jest - nie wiem." - Emil Cioran
    0 0

12. Post #12

tu o tym mówi.
    0 0

13. Post #13
    To nie tak - on nie jara całego ziółka jak ogień z zapalary. Spiralla nagrzewa się do czerwoności i 'smaży' temat tu gdzie się z nią styka a resztę podgrzewa. Gdy zdejmuje pokrywę to temat po paru buchach jest nadal zielony. Dopiero gdy się go przewróci jest nadpalony. Dla mnie liczy się to, że spalanie odbywa się tak jakby w zamkniętej komorze no i nie pali tego żywym ogniem tylko spiralką podgrzewaną do iluś tam stopni Przenośny waporyzator - jaki wybrać? Nawet gdy wypuszcza ktoś na Ciebie dym z tego G Pena to czuć parę z nutką dymu. Przede wszystkim czuć tu smak baki, jest to dobre dla osób które mają aromatyczne lub smakowe odmiany jak Blackberry, Lemony i te inne. Przenośny waporyzator - jaki wybrać?
    0 0

14. Post #14
    sam mam g pena akurat kupiłem za 200zł i jestem zadowolony na allegro już ceny zeszły do 170 powiem ci tak dobra rzecz i bez przypałowa
    http://allegro.pl/listing/listing.ph...&search_scope=
    0 0

15. Post #15
    Hmm, to rzeczywiście się skuszę na tego G Pena Przenośny waporyzator - jaki wybrać? akurat mam słodką odmianę to się przyda. Mam nadzieje że ten dym będzie dawał podobnego kopa jak bym palił z lufki. Dzięki wam za pomoc!

-Bob Marley
    0 0

16. Post #16
    na pewno dym będzie zdrowszy ;)
    http://i.imgur.com/JkdXuz5.jpg
    0 0

17. Post #17
    na pewno dym będzie zdrowszy ;)
    http://i.imgur.com/JkdXuz5.jpg
    I tyle mi wystarczy, dobre porównanie! Blant dla cb Przenośny waporyzator - jaki wybrać?

-Bob Marley
    0 0

18. Post #18
    Panowie,

nie chcę Was straszyć, ale oryginalny G-Pen to koszt ok. 500 zł. Nie ma szans, aby kupić prawdziwego Snoop Dogga w cenie 170 zł. Po prostu nie da rady i już! Albo wpłynie to na jakość pary (poprzez nieceramiczne elementy grzewcze, przez które materiał się przypali) albo zepsuje się po krótkiej chwili użytkowania.

W tym momencie przodują takie marki jak Crafty czy Da Vinci. I tu faktycznie ceny zaczynają się od około 450-500zł w górę, ale mamy pewność, że z materiału wydobujemy 100% wartości, nic nie ucieka, nic się nie przypala, bateria trzyma długo i tak właśnie powinno to wyglądać. No i jakość pary też ma znaczenie - wszak dla tego powodu kupujemy waporyzatory, prawda? Przenośny waporyzator - jaki wybrać?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl