Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
 1. Post #1

  Vaporizer G Pen Snoop Dogg

  nasiona marihuany, nasiona konopi
  witam
  miał ktoś może z takim czymś styczność
  tu link do strony producenta Snoop Dogg | G Pen Herbal
  oprócz zwykłego palenia da się z tego palić hasz?
  0 0

 2. Post #2
  mam to od dzisiaj, niestety nie paliłem jeszcze haszyszu, ale na filmiku na yt widzialem, jak palili Vaporizer G Pen Snoop Dogg
  0 0

 3. Post #3
  da się. Na allegro taniej :P
  0 0

 4. Post #4
  właśnie też czekam na próbę z haszem
  w zestawie jest metalowa "g karta" i chyba jest ona przeznaczona właśnie do haszu...
  0 0

 5. Post #5

 6. Post #6
  chyba każdy zestaw się rózni - to znaczy są różne zestawy Vaporizer G Pen Snoop Dogg Mój na przykład nie posiada żadnej metalowej karty i nie ma napisu 'GS' obok włącznika. Mogą się też chyba różnić grzałki Vaporizer G Pen Snoop Dogg Nie wiem czy wasze G Peny też tak mają, że raczej ten susz się przypala i wydobywa się dym zamiast pary wodnej?
  0 0

 7. Post #7
  G Pen Vaporizer pali cały susz na raz - to jest ten minusik fajki, ale są takie metalowe czy jakieś wkładki i wtedy pali się dobrze.
  Koleś o tym mówi na filmiku, 0:50 sprawdź:
  0 0

 8. Post #8
  No widzisz - ja takiej metalowej wkładki nie posiadam. Taka identyczna wkładka znajduje się u mnie na filtrze ustnika. Chyba będę musiał sam dorobić coś takiego. Ale jak myślicie - waporyzacja z takiego G Pena jest dobra,zdrowa?
  0 0

 9. Post #9
  olejków z tego się nie pali, przeznaczony jest do suszu. no z filmiku co podałem wnioskować można, że w jakimś tam sklepie w USA mieli takie cacko, ale nie szukałem tego w Polsce - jakiś filterek czy coś.. możesz poszperać w necie.
  0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl