Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 53
  1. Post #1

z czego palic zeby byla mocna faza

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Witam.

Chciałbym sie dowiedzieć z czego najlepiej oplaca sie palic. tak aby z czego palic zeby byla mocna faza (faza) byla najlepsza, ale także nnajdłuższa, chcialbym aby ten wynalazek nie byl tez bardzo przypalowy i latwy do wyrzucenia np. do smieci.

prosze o opis budowy wynlazku i jego opis.

Dzieki wielkie.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    "Wiadro"
    z czego palic zeby byla mocna faza
    Źródło zdjęcia Haszysz.com
    0 0

3. Post #3
    Jeżeli chodzi o moc proponuję dłużej niż zwykle przytrzymać palec na sprzęgle podczas zabawy z dużym i pojemnym bongiem a potem wyczyścić całkowicie robiąc to wszystko na jednym wdechu. Wrażenia niezapomniane ;)
    Wyżej wymienione wiadro to przy tym pikuś... jednak z bonga trzeba umieć palić, nieraz byłem świadkiem różnych dziwnych ewolucji których nie można nazwać paleniem.
    0 0

4. Post #4
    Wiadro w małym pomieszczeniu z balonikiem i do tego "na harnasia" z czego palic zeby byla mocna faza
    W tych sprawach jestem całkiem zielony
    0 0

5. Post #5
    wypij browara zajaraj wypij następnego browara wrażenia niezapomniane
    0 0

6. Post #6
    Wiaderko z kolegami i dodatkowo jakieś akwarium zabija system.
    0 0

7. Post #7
    z czego palic zeby byla mocna fazaJa paliłem różnie z bongo,wiadra,lufki-fifki,z fajki metalowej,drewnianej a tag że normalnego blanta ale jest jeszcze jedna rzecz z której można palić zioło z shishy czyli z fajki wodnej tej odmiany moim zdaniem shisha daje najmocniejszego kopa z tych wszystkich sprzętów itp: zaletom fajki jest długa i mocna faza palenie z tej fajki szybko się kończy towar ale za to jest długi i wesoły stan ujarania polecam shishe pączek ponieważ w niej bardzo relaksująco się pali ganje i jest jedną z najmniejszych fajek tego typu na rynku polecam <drzewo>
    0 0

8. Post #8
    wiadro jest najkonkretniejsze ale moc "fazy" zależy również od tego jak długo dym w płucach trzymasz i od odmiany z czego palic zeby byla mocna faza
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

9. Post #9
    Dobrym sposobem tez są "shoty" jak kończy się joint to jedna osoba wkładaj go odwrotnie do ust i dmucha w usta drugiej osoby.
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez RamboMK Zobacz posta
    Dobrym sposobem tez są "shoty" jak kończy się joint to jedna osoba wkładaj go odwrotnie do ust i dmucha w usta drugiej osoby.
    troche pedalskie to dla mnie jest z czego palic zeby byla mocna faza no chyba ze przy pomocą dziewczyny z czego palic zeby byla mocna faza
    0 0

11. Post #11
    Wiadro najlepsze
    0 0

12. Post #12
    Porto przecież druga osoba nie musi dotykać tej drugiej więc co tu pedalskiego ?
    0 0

13. Post #13
    Cytat Zamieszczone przez CannaMaster Zobacz posta
    Porto przecież druga osoba nie musi dotykać tej drugiej więc co tu pedalskiego ?
    samo zbliżenie ust do ust na taką odległość przez 2 facetów pedalstwem dla mnie zajeżdza z czego palic zeby byla mocna faza a i ciekawe co by sobie ludzie pomyśleli jakby widzieli jak 1 chłopak 2 shota robi z czego palic zeby byla mocna faza no 2 pedały jak huj z czego palic zeby byla mocna faza z czego palic zeby byla mocna faza z czego palic zeby byla mocna faza z czego palic zeby byla mocna faza
    0 0

14. Post #14
    Haz czego palic zeby byla mocna fazaha no jak tam se chcesz z czego palic zeby byla mocna faza W sumie z laska to lepiej by bło z czego palic zeby byla mocna faza
    0 0

15. Post #15
    Cytat Zamieszczone przez CannaMaster Zobacz posta
    Haz czego palic zeby byla mocna fazaha no jak tam se chcesz z czego palic zeby byla mocna faza W sumie z laska to lepiej by bło z czego palic zeby byla mocna faza
    1 opcja tylko z laską z czego palic zeby byla mocna faza nieraz koledzy mi proponowali te shoty ale zawsze każdego pocisnąłem z czego palic zeby byla mocna faza
    0 0

16. Post #16
    Shota może zrobić jedna osoba. Nie są potrzebne dwie z czego palic zeby byla mocna faza
    0 0

17. Post #17
    nie ziomki on chce mieć fajną faze po pierwsze to palimy blanta
    1.siadamy na podłodze i opieramy się o łóżko lub ściane z czego palic zeby byla mocna faza
    2.bierzemy głębboki oddech tlenu blanta trzymamy z czego palic zeby byla mocna faza jeszcze nie palimy ..
    3.potem ciągniemy blanta mocno do płuc i trzymamy policzmy do 10 sek .
    4.potem jak policzymy do 10 sek to bierzemy jak najgłębszy oddech chwilke trzymamy i możemy połknąć :p
    5.jeśli nie wypuściłeś dymu to wiedz że się fajnie spalisz :P przez ten cały zabieg he he nie wypuszczasz ani powietrza ani chmurki z blant a:Pz czego palic zeby byla mocna faza
    pisać jak byłoz czego palic zeby byla mocna faza
    0 0

18. Post #18
    Nie wiem może ktoś wyżej pisał ale moim zdaniem żeby mieć dobrą faze to palonko musi być z górnej półki... i co to za filozofie że niby jak palisz tak to kopie bardziej niż jak palisz z czego innego? Bezsens bo buchy te same wchodzą.
    Wypuszczasz całe powietrze z płuc i ciagniesz macha
    0 0

19. Post #19
    O to chodzi wiadro żeby przytrzymać chwilke z czego palic zeby byla mocna faza
    0 0

20. Post #20
    No ale trzymanie w płucach to nie coś z czego się pali xd wtedy bardziej kopie to racja.
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl