Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Jak się pali haszysz?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Wiem że jest to zły dział, ale nie wiem w jakim założyć ten wątek. Jestem ciekaw jak się pali hasz, ale nie taki zwykły twardy, tylko taką "plasteline"
    Jak najlepiej to palić żeby się dobrze zbakać?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Nabijasz kuleczke do lufy, ogrzewasz szkło, nie przypalasz bezpośrednio jak trawe, tylko ogrzewasz szkło mniej więcej na środku płomienia i delikatnie powoli ciągniesz Jak się pali haszysz?. Miłej fazy. Dobrze sie sprawuje zapalniczka żarowa do palenia haszu, ale każdą da sie zapalić Jak się pali haszysz?.
    The best part of getting out of bed... is a bong rip to the head
    0 0

3. Post #3
    Dokładnie tak jak Pan Crune napisał-jak dla mnie najlepsza metoda do tego hasz rozpłynie sie po lufce i opał z takiej lufki ostro ryje czerep
    0 0

4. Post #4
    Z fifki też można, jeżeli masz.
    Ogrzeawasz hasz na foli alu, kluczu, mieszasz z tytoniem i jarasz.
    Nie ma takiej siły by nam palić zabronili
    my te topy wciąż kruszymy tak od wielu lat
    0 0

5. Post #5
    mi najlepiej paliło się ze szklanki. na płucach nic nie czuć a bania nieziemska
    0 0

6. Post #6
    Najlepiej to wbijać w fifkę trochę haszu i troszkę baki i jest git, albo z bonga taką mieszankę.
    0 0

7. Post #7
    ja szczerze to nie kombinuje - gandziucha na rozpalke w ktora owijam hasz i w lufe, grzejesz obracając i jest dobrze Jak się pali haszysz?
    0 0

8. Post #8
    Fajnie się pali z pod szklanki;
    Jak grom z jasnego nieba
    0 0

9. Post #9
    podobno fajnie jest nabić baki do bonga a na to dać hasz, stopić hasz ( nie zapalić!! ) w gandzie i wziąć takiego bucha. ponoć rozwala łeb Jak się pali haszysz?
    0 0

10. Post #10
    Spróbujcie sobie nabić w lampę a potem dodać UR-144 ,wykurwia nieziemsko Jak się pali haszysz?
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl