Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 45
  1. Post #1

Co robicie jak się upalicie :D

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Chciałbym się was spytać czy macie jakieś fajne misje lub jakieś fajne zabawy ? <wodna>

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Jak się spale z ziomkami to idziemy na misje do sklepu kupić jakieś browarki. Pijemy piwko pod sklepem i bierzemy zapasy i lecimy dalej do palarni. Muza leci i jest elegancko. Co robicie jak się upalicie :D A jak się palenie kończy i się każdy chce rozchodzić to jebiemy jeszcze misję na gastrówę Co robicie jak się upalicie :D I każdy jest zadowolony i na następny dzień to samo. Zawsze jest coś na urozmaicenie Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

3. Post #3
    śmiejemy się i żyjemy dniem dzisiej
    szym
    0 0

4. Post #4
    Hehe my tak samo z ziomkami robimy ale ja staram się zawsze wymyślić jakąś misje Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

5. Post #5
    Odpierdalamy coś ze znajomymi, co nam przyjdzie do głowy w granicach oczywiście rozsądku, robimy to na co mamy ochotę po prostu, o to w tym wszystkim chodzi ;) Jak jestem sam to muza koniecznie cały czas, albo jakiś film, rower czy spacer.. Bo wtedy jest pięknie Co robicie jak się upalicie :D
    Do odważnych świat należy, dobrze ziomek o tym wiesz
    Możesz wszystko jeśli tylko, jeśli kurwa tego chcesz...
    0 0

6. Post #6
    Hzl spacer to zajebisty pomysł Co robicie jak się upalicie :D Ale film to nie wiem. Jak ja włączę film to zamuła na chuja siada ... Więc nie lubie oglądać filmów. Wole coś robić Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

7. Post #7
    Ja ostatnio wymyśliłem zabawę z zapałkami przez 2 h się z tego śmialiśmy i było zajebiście Co robicie jak się upalicie :D

--- Dodano ---

Zamykam !!!
    0 0

8. Post #8
    ostatnio jedna z lepszych faz jaka mielismy po alko i mj

siedzimy zamknieci w garazu pijemy wino i mielismy jeden taki duzy swietlik co sie lamie i swieci, zrobila sie w nim mala dziurka i ziomek zaczal chlapac tym po calym garazu sam siebie calego tez ochlapal i nas po czym zgasilismy swiatlo - faza nie do opisania to trzeba przezyc tylko grzybów nam brakowalo Co robicie jak się upalicie :D
    chcielismy to uchwycic aparatem z telefonu lub kamera ale nie da rady

1 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez Zobacz posta
    ostatnio jedna z lepszych faz jaka mielismy po alko i mj

siedzimy zamknieci w garazu pijemy wino i mielismy jeden taki duzy swietlik co sie lamie i swieci, zrobila sie w nim mala dziurka i ziomek zaczal chlapac tym po calym garazu sam siebie calego tez ochlapal i nas po czym zgasilismy swiatlo - faza nie do opisania to trzeba przezyc tylko grzybów nam brakowalo Co robicie jak się upalicie :D
    chcielismy to uchwycic aparatem z telefonu lub kamera ale nie da rady

napewno grubo było Co robicie jak się upalicie :D

he zawsze się coś wymyśli co robić jak się zajara nie mam jakiegoś stałego zajęcia po zapaleniu bo by nudna faza była Co robicie jak się upalicie :D
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

10. Post #10
    ja lubie pograc w gta san andreas Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

11. Post #11
    Grać w mw3 na trzezwo ledwo co mi idzie a zjarany potrafie grac i grac Co robicie jak się upalicie :D oglodać coś w tv , na kompie mam 10 filmow odpalonych i kazdego ogladne po 5 min hehe;)
    Jezdzic Rowerem Co robicie jak się upalicie :D i ogolnie czillować
    Błąd, ciężki błąd - kosztuje srogo
    Zastanów się, ziom, jaką idziesz drogą.

W sprawach związanych z forum proszę pisać wiadomość PW.
    0 0

12. Post #12
    Gość
    Ja jak się zjaram to lubię sobie złapać rozkminę, albo napisać do kumpla i jeździć po mieście kilka h Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

13. Post #13
    Zchilloutowac się ponieś się fali ^^ pogadać z kumplami.
    0 0

14. Post #14
    u mnie za to jest tak ze zawsze jest te 4 osoby, ostatnimi czasy ekipa byla wieksza bo kolo 10 osob postanowilismy wrocic do dziecinnstwa i przez 3h bawilismy sie w chowanego... sprobojcie - zabawa nieziemska Co robicie jak się upalicie :D Ogolnie to staram sie aktywnie spedzac fazy, nie lubie zamuł. spacery + jak najwiecej wyzwan np. stoczenie sie ze stromej gory czy jak najszybsze wejscie na drzewo Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

15. Post #15
    Ja z ziomkami ostatnie jaranie spędziłem tak że poszliśmy na Asg to to że szczelacie się kulkami z karabinów w pełnym munduże taka faze to nigdy nie miałem biegne przez las a tu ktoś do mnie szczela a ja w długą a się czołgałem
    Banty widzę Blanty
    0 0

16. Post #16
    Jaram ogólnie z 3-4 ziomkami najbliższymi, przeważnie siedzimy na chacie ze względu na pogodę. Gadamy, słuchamy muzy jakiś film też się trafi. Ogólnie mam często fazę na muzykę i w moje łapska wpada gitara Co robicie jak się upalicie :D. Po jaraniu sto razy lepiej się gra improwizując, ale za to kawałki które umiem, uciekają z głowy. Ostatnio kumpel po wiaderku złapał niezłą fazę. Siedzimy sobie, a ten zbiera się, wszyscy pytamy co robi, a on, że źle się czuje i musi iść na dwór. A ten spierdzielił do domu, BIEGIEM! Nie dogoniliśmy go, ale wpadliśmy do niego na chatę i go ogarnęliśmy Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

17. Post #17
    hehe po jaranku ? Głównie muzyka w 80% rap polski lub murzyński , w 10% reggae i w 10% niszczyciele mózgu . Siedzimy , spacerujemy , śmiejemy się ... typowo ale bywa , że jak są wakacje i ogólnie ciepło to w plener lecimy Co robicie jak się upalicie :D Albo zoo albo punkty widokowe lub coś w tym rodzaju Co robicie jak się upalicie :D Niedługo zamierzamy po palonku wybrać się do aquaparku Co robicie jak się upalicie :D Zależy co dostaniemy .... albo indica i chill w jakuzzi lub sativka i zjeżdżalnie typu extreme .
    -
    -
    -
    Ostatnie 2 przedziwne fazy jedna z przerażającą muzyką przez ciemny las - dobre schizy na prawde hardkorowe , a druga to niemal płacz ze śmiechu - oglądanie mszy świętej po solidnej sativie Co robicie jak się upalicie :D Oczywiście u ziomka na komputerze Co robicie jak się upalicie :D .
    0 0

18. Post #18
    oglądamy filmy , ale wiecie jak to jest ogladać film po ... nie da sie . Słuchamy laid back'owej muzy przy tej muzyce nie zamulisz ; ) a w plenerze to odpierdalamy podkręcamy sobie itp nie zamulamy dużo chodzimy ; D

--- Dodano ---

Ta muza musi być Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

19. Post #19
    ja ze znajomymi oglądam to. GORĄCO POLECAM

0 0

20. Post #20
    Ja z ziomkami przeważnie oglądamy filmy u koleżanki i jest tak że film leci a my gadamy itd, rzadko co zamulamy, 2 opcja to że włączmy muzykę (jak jest więcej ludzi) gasimy światło i tańczymy ale nie przy jakieś disco polo tylko np stary snoop dogg N.W.A 2pac itd (robimy tak tylko w zimę) Jak jest lato to wiadomo Co robicie jak się upalicie :D plaża czy iść nawet na fontannę poopczajać jakieś laski itd, wtedy też często mamy bekę i jest zajebiście, misje są np iść po sok bo sucho w buzi Co robicie jak się upalicie :D, najczęścniej jak jesteśmy zjarani i ktoś ma wolną chatę (lato) to wiadomo impreza ale nie że wóda,amfa itd tylko joincik browar i to jest to Co robicie jak się upalicie :D
    0 0

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl