Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. Post #1

Ile to jest 1g?

Chcę kupić grama, a nie chciałbym, żeby mnie diller w chuja zrobił, bo "nie zna się, to dam gówno". Dajcie zdjecie jak "wyglada" 1g i obok np. 5 zł dla porównania. Wiem ze towar towarowi nierowny, ale na oko, tak mniejwiecej zeby ogarnial Ile to jest 1g?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    Nie jestem pewnien czy ktoś wrzuci bo chyba fotek jaranie nie można jako tako Ile to jest 1g?

Na oko topek wielkości 2x 5 zł ( zależy jaki zbity itp ) Ile to jest 1g?
    0 0

3. Post #3
    8-10 nabic lufki zalezy od palenia
    0 0

4. Post #4
    Zrób tak Ile to jest 1g? idz do Tesco czy CareFura Ile to jest 1g? z kolegami stań kolo wagi do owoców Ile to jest 1g? Z kolegami Ile to jest 1g? Niech cie w 3 zasłonią A ty sobie zważ Ile to jest 1g?
    1 0

5. Post #5
    Zrób tak Ile to jest 1g? idz do Tesco czy CareFura Ile to jest 1g? z kolegami stań kolo wagi do owoców Ile to jest 1g? Z kolegami Ile to jest 1g? Niech cie w 3 zasłonią A ty sobie zważ Ile to jest 1g?
    Tylko bez kartki czy też sreberka bo one dużo waża Ile to jest 1g?
    Już widze jak "diller" wchodzi do sklepu wyciaga topa czy też miał i go wysypuje Ile to jest 1g?

A tak serio nie rób tak szkoda przypału o to 25-30 zł
    Ale tak jak admin napisał 8-10 lufek czystych to masz taka fajna porcyjke marihuany
    0 0

6. Post #6
    Cytat Zamieszczone przez KubieN Zobacz posta
    Chcę kupić grama, a nie chciałbym, żeby mnie diller w chuja zrobił, bo "nie zna się, to dam gówno". Dajcie zdjecie jak "wyglada" 1g i obok np. 5 zł dla porównania. Wiem ze towar towarowi nierowny, ale na oko, tak mniejwiecej zeby ogarnial Ile to jest 1g?
    1g z wagi ( sam nie raz wazylem ) wychodzi na 6-8 luf.
    0 0

7. Post #7
    zależy czy podjebany czymś czy nie bo jak podjebany to cięższy i na mniej lufek wyjdzie bo mniej Ile to jest 1g?
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

8. Post #8
    zalezy tez jakie lufki bo jedne maja duzy cybuch inne 2x mniejszy Ile to jest 1g? niech ktos mu zrobi zdjecie w pakiecie zwazonej sztuki najlepiej na wadze bo ja nie posiadam przyda sie innym zeby nie zostali wyjebani.
    0 0

9. Post #9
    Cytat Zamieszczone przez KubieN Zobacz posta
    @up no i o to mi chodzi Ile to jest 1g?
    Załączone zdjęcie przedstawia 1,3 grama White Widow z normalną fajką obok (razem z tym co jest poza workiem). To na 100% jest 1,3 bo kupione w Holandii.
    Ile to jest 1g?-001261.jpg
    Poza tym 1 zł waży dokładnie 5 gramów więc jakbyś zamawiał piątkę to wiesz już, że to tyle co złotówka ;)
    0 0

10. Post #10
    Wagę sobie załatw, bo 1g nie okiełznasz po wielkości. Jeden topek może być cięższy niż drugi.
    0 0

11. Post #11
    ja swoim wagowym gramem nabijam osiem lufek
    0 0

12. Post #12
    no cóż, mysle ze gdzieniegdzie 1g to prawdziwa waga ale w blizej mi znanym gdzieniegdzie 1g to tylko nazwa bo tak baprawde powinienes sie cieszyc jak dostaniesz na 4-5 luf, jak doatanies na 6-7 to juz liczone za prawie 2x tyle...
    0 0

13. Post #13
    No ja ostatnio na dila nie narzekam, pewności nie mam ale podejrzewam że to też plantator. Dostaję 0,8/0,9 raz nawet była pełna jedyneczka i jakość też fajna, ale nie mogę się doczekać własnej produkcji ;)
    0 0

14. Post #14
    no niestety idzie przez dwie trzy osoby tak jak mowisz :/ kiedys wrzuce zdjecie i obadacie Ile to jest 1g?
    0 0

15. Post #15
    Jeśli to komuś pomoże Ile to jest 1g?

Ile to jest 1g?-dsc00643.jpgIle to jest 1g?-dsc00642.jpg
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl