Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. Post #1

Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?

Witam,tak jak w temacie kwiatostany konopi włókniastych są 100% legalne?, macie jakas sprawdzona strone,gdzie je moge bezpiecznie kupić ? Tutaj sie natknąłem na ten link Hemp Flowers Limited Edition Marihuana, kwiaty konopi włóknistej, weed ogłoszenia Sprzedam Pozostałe ogłoszenie co dało mi wiele do zastanowienia . Co myślicie Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ? ?

ps: PROSZE ODPOWIADAĆ TYLKO NA TO PYTANIE ZWIAZANE Z TYM TEMATEM,NIE WIESZ NIE KOMENTUJ,PISZ !

--- Dodano ---

wiem,ze ich zawartość THC jest znikoma,ale chciałbym zobaczyć jak to wyglada Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2
    w sklepach Narolco masz nasiona - karma dla gołębi i papug

ale uprawa konopii bez kontraktu jest nielegalna Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?

fakt, będziesz sądzony w razie przypalu nie za narkotyki tylko za wykroczenie administracyjne, ale zawsze
    Jeżeli nie uwaliłeś w życiu dostatecznej ilości plantów nie możesz powiedzieć że się znasz, bo człowiek uczy się tylko na swoich błędach

Aktualnie popełniane błędy " :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...kt-monika.html
    0 0

3. Post #3
    Człowieku czy ja niewyraznie napisałem ,,ps: PROSZE ODPOWIADAĆ TYLKO NA TO PYTANIE ZWIAZANE Z TYM TEMATEM,NIE WIESZ NIE KOMENTUJ,PISZ !'' Przeczytaj jeszcze raz moj post,mi nie chodzi o nasiona tylko o topki Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ? Tutaj ziomek w linku pisze,ze legalne,ale ja nie chce od niego kupować wole kupić z jakiejś sprawdzonej strony dlatego pytam was co o tym myślicie i czy to rzeczywiście jest 100% legal ?

--- Dodano ---

Kwiaty Włóknistej 0,2 % THC Legalne Konopie z Niemiec ! ogłoszenia Sprzedam Pozostałe ogłoszenie
    0 0

4. Post #4
    Zgodnie z wymaganiami Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu narkomanii, która reguluje uprawę konopi w Polsce, wszystkie polskie odmiany zawierają poniżej 0,2% substancji halucynogennej (THC). - wiec posiadanie jest chyba legalne

ale - http://wyborcza.pl/1,76842,12756233,...Wlokniste.html

Cała moc pochodzi z Naszego
    wnętrza
    MANA / Huna
    0 0

5. Post #5
    Kiedys takie cos jak wracalem z ligowego meczu znalezlismy cale pole wlasnie takiej konopi o jakiej piszesz. Jest ona legalna ale jesli chodzi o palenie tego czegos nie polecam. Musial bys bardzo duzo spalic zeby cos pokopalo. Drapie w gardlo. Nie polecam
    0 0

6. Post #6
    w Belgii narwaliśmy całą siatę topów. Po wysuszeniu niestety nic nie klepało tylko jarało się zamiast szlug :p
    Ale nie było zbyt smaczne.

Inator, jeśli chodzi Ci o topki z takiej rośliny to masz zamiar robić jakieś maczanki chemiczne na nich??? :/
    0 0

7. Post #7
    Nie kupisz ich normalnie przez inernet. Po za tym one nic a nic nie klepią więc po co Ci ? Legalne nie legalne ale raczej ich sprzedaż w necie by nie przeszła ...
    0 0

8. Post #8
    prosze nie odchodzić od tematu !
    0 0

9. Post #9
    chłopak chce syntetyczne zioło robic albo dosyp na wageKonopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?

konopii w PL nie kupisz bo rolnicy musza kontraktować i firmy zbierają plon Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?
    kolejny problem to miliard nasionek - każda konopia włóknista to herma - toppa tam praktycznie nie ma, plewy bez żywicy i nasionka

i wybacz ze zboczylem z tematu, ale nie dój tego forum jak krowy z tego co wiedzą. Sam podziel się tym co wiesz Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?
    Jeżeli nie uwaliłeś w życiu dostatecznej ilości plantów nie możesz powiedzieć że się znasz, bo człowiek uczy się tylko na swoich błędach

Aktualnie popełniane błędy " :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,a...kt-monika.html
    0 0

10. Post #10
    Czym niby mam sie dzielić moja wiedza po co ? Prosze odpowiadać na moje pytania z posta ,a nie pisać po co i dlaczego ;/ !!!!!!!! A co do każdej żenskiej konopi zawsze jakiegoś topka ma Konopie włókniste ? 100% Legal ? Gdzie kupić ?,a skruszyć i odzielić nasiona to już nie problem zreszta nie o tym mowa .... Skupmy sie na moich pytaniach ,a nie ... -,-

--- Dodano ---

a może jakieś zagraniczne strony ? ( sprawdzone)
    0 0

11. Post #11
    Gość
    nie kupisz i tyle, na huj temat drążysz..
    0 0

12. Post #12
    Skubany chce pewnie robić maczanki w syntetykach, a fu!
    0 0

13. Post #13
    fake sqn kupisz same kwiatostany ale nie wiem czy nie są namaczane w kanabinoidach ...
    0 0

14. Post #14
    Cytat Zamieszczone przez cotto Zobacz posta
    fake sqn kupisz same kwiatostany ale nie wiem czy nie są namaczane w kanabinoidach ...
    no właśnie są i w tym problem ;c
    0 0

15. Post #15
    na konopie włukniste trzeba mieć pozwolenie :p
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez BEZ CENZURY Zobacz posta
    nie kupisz i tyle, na huj temat drążysz..
    Jak to mówia szukajcie,a znajdziecie,maczanek nie zamierzam robić ani zagłebiać sie w owy temat

--- Dodano ---

już kupiłem,pisałem -emaila odpisali,ze to konopie włokniaste bez nasion zobaczymy jak przyjdzie paczuszka
    Topy zioBowe 50g - safeLAB.nl - research chemicals vendor, artykuly kolekcjonerskie, dopalacze
    0 0

17. Post #17
    A co Ty taki nerwowy jesteś ? Relanium na uspokojenie ;) a nie jakieś włókniste konopie Ci w głowie ! xD
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl