Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. Post #1

Banany co i jak ?

Witam !
    Mam pytanie co da palenia skórki od banana słyszałem już wiele razy że klepie ale nie mogłem znaleźć jak je do tego przygotować ma ktoś wiedze na ten temat ? Banany co i jak ?

z góry dziękuje Banany co i jak ?
    0 0

2. Post #2
    no stary wbijasz skórkę od banana do lufy i jarasz Banany co i jak ? ewentualnie winiesz sobie bata machniesz sie bananem kilka razy to zakręcony cały dzień będziesz chodził Banany co i jak ? Banany co i jak ?
    0 0

3. Post #3
    Banany co i jak ? Banany co i jak ? Banany co i jak ? czego to już ludzie nie wymyśla
    0 0

4. Post #4
    sa pewnie jakies bananowe odmiany marichuany poszukaj i masz Banany co i jak ?
    0 0

5. Post #5
    kopiące banany, Banany co i jak ? dobrze by było, leciałbym do biedry po 5 kg od razu Banany co i jak ?
    0 0

6. Post #6
    tez kiedys costakiego slyszałem ale to napewno farmazon jest Banany co i jak ?
    1 0

7. Post #7
    Nie gadajcie głupot jak tak nie robiliście
    ale źle tobie powiedzieli to nie skórkę się pali tylko tą błonę która wygląda jak spaghetti taka biała wystarczy ją osuszyć i jarasz ale byś musiał chyba z 10 bananów obrać aby coś poczuć
    jak i nie z 20 nie jestem pewien do ilości robiłem tak za dzieciaka i po 4 mnie kopało jak nie było kasy na coś innego ale to zależy od organizmu i wieku
    i to też nie kopie tak jak mery Banany co i jak ? masz lekki stan Euforii czy jakoś tak i to trzyma jedynie przez 1h albo nawet mniej zależy od organizmu i wieku
    0 0

8. Post #8
    Ja pierdole straszne to jest ze ludzie sa tacy glupi i robia takie glupie zeczy i co najlepsze ze nie zdaja sobie sprawy z pozniejszych efektow ubocznych ktore moga sie nawet po latach pojawic i za to beda winic nie siebie tylko caly swiat bo im z glowy wypadnie co w mlodosci robili.palili.lykali.
    0 0

9. Post #9
    skórka bananów zawiera substancj epsychoaktywne - to prawda, ale są to śladowe ilości
    zawiera ponadto cała palete różnych środków chemicnzych zeby te pikne owoce nie zepsuły sie jak do nas lecą

w efekcie paląc banana z lufki nic nie poczujesz, za to pestycydy jarasz Banany co i jak ?

weź lepiej idź lizac ropuchy
    Jeżeli nie uwaliłeś w życiu dostatecznej ilości plantów nie możesz powiedzieć że się znasz, bo człowiek uczy się tylko na swoich błędach

Aktualnie popełniane błędy " :
    https://forum.nasionakonopi.pl/314,f...box0-07m2.html
    0 0

10. Post #10
    Cytat Zamieszczone przez Szalony_Alchemik Zobacz posta
    skórka bananów zawiera substancj epsychoaktywne - to prawda, ale są to śladowe ilości
    zawiera ponadto cała palete różnych środków chemicnzych zeby te pikne owoce nie zepsuły sie jak do nas lecą

w efekcie paląc banana z lufki nic nie poczujesz, za to pestycydy jarasz Banany co i jak ?

weź lepiej idź lizac ropuchy
    mam takie małe pytanie jarałeś to kiedyś ? (nie chce się kłócić ani nic oczywiście)
    bo ja tak i to nie raz może i to może prawda z pestycydami ale jeśli nie jarałeś tego to nie mów że "nic nie poczujesz"
    Może i byłem głupi wtedy ale jarałem to i wiem jakie ma działanie
    I dlatego nie namawiam do palenia tego , już lepiej zajarać mery Banany co i jak ?
    Albo jak jarałeś to musiałeś bardzo mało tego zapalić

A o to cytat ze strony internetowej poświęconej narkotyki i człowiek
    "Lingemann (1970) z całym przekonaniem twierdzi, że składniki skórki banana podczas spalania zmieniają się w materię o właściwościach psychodelicznych. [uwaga!- pion empiryczny [H]yperreal dementuje twierdzenia Lingemanna; palenie skórek importowanych bananów może stać się przyczyną Wielu Groźnych Chorób!]"
    inaczej mówiąc Palenie skórek od banana to "
    mellow yellow"
    A dlatego że Większość ludzi uważa że to nie działa bo nigdy nie próbowali ponieważ jest to szkodliwe i się boją ( można powiedzieć że palenie banana to jak granie w rosyjską ruletkę" Banany co i jak ? inaczej mówiąc palą to Hardcorowcy lub też głupcy jak to uważa Banany co i jak ?
    Tak samo było kiedyś z klejem też nikt w to nie wierzył
    0 0

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl