Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 117
  1. Post #1

Dopalacze testowaliście?

nasiona marihuany, nasiona konopi
    Siema. Dopalacze "nie istnieja" juz jakis czas ale mam pytanie. Testowaliscie to ?
    Jaki czas dzialania, jakie odloty czy spokojnie spedzoiny czas? Efekty uboczne? Pytam, bo znajomy ma cos "dopalaczopodobnego" i chcialbym poznac wasze zdanie o tym.

Przeczytaj o tym więcej:

0 0

2. Post #2

Dopalacze-testowaliscie?

No nie polecam niczego w stylu Tajfun i inne gówna ... To "ryje " mózg strasznie , oczywiście negatywnie . Dopalacze to "mózgozjeby" Jak powiedział Bas Tajpan "Jebać dopalacze , nie dajcie zrobić się w bambuko i z siebie idiotów .Narkotyki są nie dla ludzi (chodzi o twarde narkotyki i dopalacze )" Więc odradzam to w 100% . Tyle dzieci zjebało sobie przez to życie ... Jak ktoś kiedyś powiedział "Każdy człowiek ma swój rozum , weźmie to co będzie chciał , spali to co ma spalić " więc jest to twój wybór .Teraz odpowiem na twoje pytania .
    Nie sądzę że to można nazwać odlotem , bardziej przytępieniem . Rzygasz dalej niż widzisz , wszystko cię drażni , spokojnie spędzonym czasem też nie da się nazwać ,bo chaos w twojej głowie nie daje ci spokoju . Efekty uboczne to na pewno jakieś uszczerbki na zdrowiu . Naprawdę nie polecam tego nikomu ...
    "...Już nie długo następny marsz człowieku ! ..."
    0 0

3. Post #3
    Testowałem pare takich jak : czeszący grzebien, sztywny misza itd.
    po niektorych jest fajnie , ale niektore to tak przerastaja ze nie wiesz co sie z toba dzieje...
    ogólnie nie polecam...
    0 0

4. Post #4
    NIE JARAC TEGO!!!!

ZANIM SPROBUJESZ DOPALACZA TO POSŁUCHAJ CO MÓJ KUMPAL MA ZE ZDROWIEM PO JEDNYM MACHU SZTYWNEGO MISZY!

stałem se ja, brat i kumpel.

leciała sobie jakas muzyka Hip - Hop z telefonu.. no to podbilem działo i dałem kumplowi niech rozpala.. złapał macha.. trzyma w płucach.. i nagle ( jak jeszcze trzymał w płuchach dym ) pomachał cos rękami ( tak jak by rapował ) jakies 3 sekundy, pokazał nam srodkowego palca ( fuck you ), wypuscił dym, i poszedł do domu. a ja z bratem stoimy, patrzymy sie na tego kumpla jak na debila :O.. no ale chuj.. poszedł se to se poszedł....

kumpel wrócił na chate. ( dobrze ze jego siorka byla w domu ) wchodzi na chate patrzy sie na dłonie a tu z dłoni płomienie, z podłogi napierdalaja płomienie... pierdolnął na glebe. jego siostra polozyla go do łózka.. puscił spawa. Ale to nie jest to o czym chce Wam powiedziec.

słuchajcie tego - palilismy to jak był legal... bodajze w wakacje 2009 ( nie jestem pewny roku ) i do tej pory jak złapie mama byle jakiego skuna to zaczyna panikowac ze " faza wraca " wiec postanowił nie palic wogole niczego.

ALE FAZY NAKRĘCAJA MU SIE NAWET JAK NIC NIE PIŁ, NIC NIE PALIŁ! TAK NAGLE.. MÓWI, ZE NAWET W SRODKU NOCY CZASEM CZUJE JAK BY SIE WBIJAŁ W ŁÓŻKO.

kolejna faza jaką on ma to taka, ze jak np. stoje se ja, btar, ten kumpel. Jak ja z bratem sie najaramy to i ten kumpel równiez czuje sie najarany az mu sie jezyk plątał jak sie go spytalem która godzina :O czyli cos jest kurwa nie tak...

to bedzie na tyle. nie jestem w 100% pewny, ze to przez dopalacze ale przed dopalaczami nie mial takich jazd.
    0 0

5. Post #5
    Paliłem o wiele mocniejsze maczanki i nie miałem takich schizów. Szczerzę wątpię , że kannaboid palony w dodatku raz wpłynął w tak miażdżący sposób na psychikę tego człowieka, no chyba , że miał jakieś ukryte problemy z nią. Inni łapią schizy po trawce i co ? Też mam założyć podobny temat i namawiać do tego by przestać jarać ? Uważam , że dopalacze to już fobia społeczna .
    Nikt wam tego nie kazał palić więc pretensje do siebie.

Uważam , że ludzie którzy mają słabą psychikę czy zwyczajnie mówiąc , mają zryty beret nie powinni dotykać takich rzeczy.

Po MJ ludzie też mają krzywe loty , ale takie posty na forach są żadkością .

Ktoś wyżej napisał , że narkotyki nie są dla ludzi , w takim razie napisz dla kogo ? Przez narkotyki niszczą sobie życie ludzie którzy nie potrafią sobie powiedzieć NIE.
    Pisząc, że biorąc narkotyki robię z siebie idiotę obrażasz mnie , równie dobrze mogę mieć podobne zdanie o palących trawe dzień w dzień...
    Uwaga!
    Post który za chwilę możesz przeczytać prawdopodobnie został napisany pod wpływem jednej z niżej wymienionych substancji.
    Natura:
    Salvia Divinorum, Gałka muszkatołowa, Powój Hawajski, Amanita muscaria, THC, Łysiczka lancetowata
    Chemia:
    4ACO-DMT, 4HO-MET, Mefedron, Metedron, 2C-P, 2C-E, 25C nBOMe, 25D nBOMe, XTC, Amfetamina, Kokaina, 6-APB, AMT,
    Apteka:
    DXM, Benzydamina, Clonazepam, Kodeina, Tetrazepam
    Cannaboidy:
    AM2201, JWH-307,
    0 0

6. Post #6
    Popieram powyższą wypowiedź , też paliłem dopalacze te tajfuny ,grzebienie , loty itd. i miałem schizy ale nie takie bomba jak bomba możne trochę dziwna była , jedyne co zauważyłem co do trawy to to że po trawie dziury łapie , nieraz wypowiedzieć się nie umiem brakuje mi jakiegoś słowa pyzatym nic ; )
    ...:::Bo ja jestem bogiem uświadom to sobie:::...
    0 0

7. Post #7
    Nie paliłem i nawet nie chciałem :P Mi wystarcza normalna trawka Dopalacze testowaliście?
    0 0

8. Post #8
    próbowałem ale żadnej rewelacji Dopalacze testowaliście?
    Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana,nikogo nie zabiła a jednak zakazana...
    0 0

9. Post #9
    Ja miałem po tajfunie straszne schizy nie polecam...
    0 0

10. Post #10
    Nie paliłem, BO się nasłuchałem opowieści kolegi. Że ostre wymioty miał. I Czuł się jak w czasie epoki lodowcowej, patrząc przez okno myślał że pada śnieg. Ostre Haluny
    0 0

11. Post #11
    Dopalacze to scierwo!!!
    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=518456 Kliknij

http://www.youtube.com/watch?v=pinX0...layer_embedded
    Przekonany co raz bardziej w mozliwosci mojej grupy inwestycja niech sie zwróci nagle psy wjazd do puchy W sumie to na farcie szybciej niz myslalem tutaj tamte plany co i wtedy ale malo komu ufam
    Zaufanym pozdrowienia chuj do dupy dla frajera nie inaczej szczescia cena o policji mysle jebac! Doceniam zaufanie cisne z kurwa zyje dalej.
    1 0

12. Post #12
    Dopalacze to jedno wielkie Gowno nie ma porownania do ganji. Nie palcie tego ryje beret jak japie****e
    0 0

13. Post #13
    Nie testowalem i nigdy nie przetestuje bo to guwno jest, które zabija twoj organizm
    Chcesz zarobić na nasiona? zarejestruj sie i zarabiaj
    http://browse4cash.com/
    lub
    http://pl.20dollars2surf.com
    0 0

14. Post #14
    Ja paliłem tylko skuna żenionego z jakąś Dajaną, czy czymś i powiem, że mnie się podoba, ale sądzę, że Dopalacze to Shit! Lepiej zapalić coś naturalnego, GOOD Sensimila !
    Smoke Weed Every Day!
    Pomogłem?
    <------ Postaw blanta
    0 0

15. Post #15
    Ja paliłem Konkreta I AK47 czy jakoś tak i mówie wam gówno w huj spaliłem całą ćwiartke i niewzieło mnie tylko lekko ocy zajarane i nic więcej
    wole czysta prawdziwa maryśke z chodowli
    0 0

16. Post #16
    Cytat Zamieszczone przez ciapek Zobacz posta
    Nie testowalem i nigdy nie przetestuje bo to guwno jest, które zabija twoj organizm
    Twoja kochana mj też coś zabiła , w Twoim przypadku ortografię...

I tak przy okazji zapytam , czym się kierowałeś pisząc tego posta skoro nie testowałeś ? Ja jaram tego od chuja i żyję , w większym stopniu negatywny wpływ wywarło na mnie palenie papierosów niż grzanie dopalaczy czy ładowanie RC-ków.
    Uwaga!
    Post który za chwilę możesz przeczytać prawdopodobnie został napisany pod wpływem jednej z niżej wymienionych substancji.
    Natura:
    Salvia Divinorum, Gałka muszkatołowa, Powój Hawajski, Amanita muscaria, THC, Łysiczka lancetowata
    Chemia:
    4ACO-DMT, 4HO-MET, Mefedron, Metedron, 2C-P, 2C-E, 25C nBOMe, 25D nBOMe, XTC, Amfetamina, Kokaina, 6-APB, AMT,
    Apteka:
    DXM, Benzydamina, Clonazepam, Kodeina, Tetrazepam
    Cannaboidy:
    AM2201, JWH-307,
    0 0

17. Post #17
    Zgadzam sie z kolegą wyżej nie testowałeś ziomek to się nie udzielajDopalacze testowaliście?
    0 0

18. Post #18
    Ja w wakacje z kolega paliłem to dzień w dzień i zyję Dopalacze testowaliście?
    0 0

19. Post #19
    a po co testowac przeciez Ziolo najlepsze naturalne a nie jakis szajsDopalacze testowaliście?niewarto THC de best
    0 0

20. Post #20
    Słyszałem że po tym jest konkret ale jakoś mnie do tego nie ciągnie.
    0 0

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Forum oparte o skrypt vBulletin © Przypominamy iż nasza witryna jest prowadzona w charakterze wyłącznie informacyjnym. Strona prowadzona jest w języku polskim lecz nie propagujemy żadnych działań nakłaniających do łamania przepisów w Polsce. Pozostając na stronie oświadczasz iż znasz treść obowiązującej ustawy antynarkotykowej i wszystkie informacje znajdujące się tu wykorzystasz tylko i wyłącznie jako materiały edukacyjne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Pliki ciasteczek mogą zostać zapisane zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Copyright 2010 - 2016 © Forum NasionaKonopi.pl